Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Říjen 2006

Citáty Sarah Michelle Gellar

26. října 2006 v 20:55 | Katka |  Hlášky/Rozhovory/Články
,,U mě nepříchází v úvahu,že bych se nechala fotografovat nahá. Ale možná bych to udělala v jediné případě:Že bych byla těhotná!"

,,Holky ,věřte mi,vím,o čem mluvím:Kdyby jste měli tolik stylistů a vizážistů jako já nebo jiné hvězdy, taky byste vypadaly tak super!"

,,Nevím,co všichni vidí na Cameron Diaz! Kdyby byla aspoň inteligentní, když už se o ní všude píše, ale ta se zmůže tak maximálně na to,že vystrkuje zadek na každý titulce!"

,,V Americe se prezidentem může stát podstatě každý. To je jeden z největších záporů,s kterými musí člověk bojovat,když tady žije."

,,V Japonsku jsem měla komického řidiče.Říkal věty typu:,,Má paní,cíl vaší cesty se blíží".Až později mi došlo,že se anglicky učí ze Star Wars."

,,Jednou z největších předností,které mi přineslo herectví, je že díky mým honorářům nemusí moje máma už nikdy pracovat."
,,Mou největší životní láskou jsou zvířata, a kdybych měla být ještě konkrétnější,tak psy! Teď mám právě nového. Jmenuje se Thor a je to takový můj věčný mazlíček. Hrozně se o něj ale bojím. Je totiž strašně důvěřivý a vůbec neposlouchá. Na procházku s ním raději posílám bodygardy, přestože je Thor bojový pejsek."

,,Sbírám dětské knížky. Všechny možný. Už jako malá jsem byla knihomol a dodnes si je ráda ve volných chvílích čtu. Je to docela zajímavé prokousávat se románem pro patnáctileté nebo dětskými leporely."

,,Mým nejoblíbenějším songem je,,Like I love you"od Justina Timberlaka. Poslouchám tu písničku sedm hodin denně!"

,,Léta jsem se bála pc a internetu-až se můj manžel Freddie nademnou slitoval a všechno mi vysvětlil.Teď si denně posíláme štosy obrázků emailem."

,,Nedávno se mi stala roztomilá příhoda při nákupech v jednou supermárketu mě oslovil nějaký můj fanoušek a prosil mě,jestli by si mě nemohl vyfotit. Souhlasila jsem,ale jemu se na potvoru ten jeho foťák zasekl. Byl z toho tak nešťastný,že jsem mu radši koupila jiný a rovnou jsem se s ním společně vyfotila. Měl radost!"
,,Při natáčení Buffy jsem se spřátelila s Alyson Hannigan (Willow) a skvěle jsme se bavili. Jednou jmse si vzali na mušku kolegu Nicholase Brendona (Xander) a při jedné scéně jsme mu stáhli kalhoty. Bohužel se ukázalo,že pod nimi nic nemá,a Alyson málem omdlela,když si uvědomila,jaká odveta bude následovat. Nicholas je ale charakter a nemstil se nám!"

,,Možná svůj seriál někdy zbytečně moc prožívám. Když přijdu domů,kouknu se dokonce i pod postel,jestli tam náhodou nesedí nějaký démon."

,,To že jsem se v seriálu Buffy přemožitelka upírů stala postrachem pro všechny možný monstra včetně upírů,ještě neznamená,že jsem hrdinka. Naopak!V soukromí jsem pěknej srabík,štítím se hadů, myší, nedoktla bych se pavouka a ze všeho nejvíc se mi hnusí netopýři. To jsou opravdu nejohavnější zvířata na světě."

,,Doufám,že sedmá série Buffy přemožitelky upírů je fakt poslední a že to nejsou jen plané řeči producentů. Sice mi tenhle seriál pomohl k popularitě,ale přece jen už bych taky ráda děla něco jiného. Chci točit filmy a nezůstat trvale v podvědomí lidí jen jako přemožitelka všech možnejch potvor!"

,,Nechci hrát v jednom seriálu deset let,abych pak musela poslouchat,že už to pár roků není to co bývalo."
,,Jsem blázen do Freddího,a když mě nedávno požál o ruku rozbrečela jsem se. Už jsem si objednala i svatební šaty a přemýšlím,čím bych mohla při obřadu všechny překvapit. Napadlo mě,že se nechám ostříhat na kluka. Myslím,že to bude roztomilý!"

,,Po každé svatbě by měli následovat líbanky, které by si měli novomanželé 100% užít. U nás to bylo pochopitelně jinak! Jen jsme se v září vzali, už nás zavalily povinosti a pracovní závazky, které museli dostat přednost,takže líbánky šly stranou. O to víc si je užijeme teď! Vyrážím s Freddiem (její manžel) na Havaj a ten půlroční odklat si pořáně vynahradíme!"

,,Když máme s Freddiem naše zamilované výročí, uvaří on a já se postarám o příjemnou atmosféru-svíčky,květiny a vážnou hudbu. Takový důkaz lásky je pro mě cenější než drahé prsteny."

,,Vždycky když vidím Freddieho manžel hezkej zadek, nemůžu vůbec polikat!"

,,Jednou mi docházela baterka v mobilu a tak jsem na rychlo zavolala Freddiemu, abych si s ním domluvila oběd. Mluvila jsem tak rychle,že se na druhém konci ozvalo jen OK, já skočila do auta a vyrazila do restaurace, kterou jsem Freddimu navrhla. jsem ale dorazila na místo,s hrůzou jsem zjistila,že na mě čeké neznámý muž....Vytočila jsem totiž špatné číslo a pozvala na oběd cizího chlapa!"

,,Moje tvář teď sice vypadá jako když se s Freddiem řežeme hlava nehlava, ale přísahám,že tenhle monokl nemá s žádnou hádkou nic společnýho. Freddie měl jen nějaký divoký sen a místo noční můry zneškodnil mě. Vyžehlil si to u mě kyticí růží!"