Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Březen 2007

2004 TV Tip seriál:Opravdu šťastná 1.část

14. března 2007 v 12:25 | Katka |  Hlášky/Rozhovory/Články
Opravdu šťastná
Reportér:Díváš se dnes na Buffy jinak, než když jsi ji začala natáčet?
Sarah:Lidé měli zpočátku na Buffy negativní názor. Nevěděli, co si s ní počít. Ale rok za rokem jsme postupně nacházeli tu správnou půdu pod nohama.

Reportér:Zdůrazňovalo se, že seriál si vytváří silné a komplexní vztahy se ženami v takové míře, že se to u televizního pořadu jen tak nevidí. Myslíš si to samé?

Sarah:Rozhodně. Seriál je plný metafor. Někdo je vidý, jiný zase ne. Někteří lidé si myslí, že je to obyčejná tupá zábava, ale když vnímáte, pochopíte, co se doopravdy snažíme říct. Seriál má něco, co dokáže každého oslovit.

Reportér:Máš oblíbenou epizodu?

Sarah:Na to se mě lidé ptají pořád. Jsem hrdá na celý příběh a charakter hlavní hrdinky.Občas se rozhodne správně, jindy naopak úplně špatně. Ale je opravdová. Moc se mi líbil ten díl s maturitním plesem, kdy by Buffy ráda šla na ples jako každá normální holka, ale nemá s kým,a tak vyrazí zabíjet upíry. Líbila se mi epizoda, kde si Buffy a Faith vyměnili těla. Mám ráda i tu, v níž Buffy musí zabít Angela, protože svět zachrání jen tím, že zabije muže, kterého miluje. No a miluju tu, kde se Buffy objeví v léčebně pro duševně choré.

Reportér:Kdybys mohla něco na seriálu změnit,co by to bylo?
Sarah:Zařídila bych, aby mohli upíři vylézat i ve dne, abychom nemuseli točit tolik těch nočních záběrů.

Reportér:Co myslíš,že může za tvou popularitu mezi vězni?
Sarah:Krásné bojující holky. To je takové přijatelné porno.

Reportér:Je dívka kopající ostatní do zadku sexy?
Sarah:Neuvěřitelně sexy. Chlapy vzrušují silné ženy, zejména ty fyzicky silné. Já jsem hodně malá a vidět tuhle metr padesát vysokou,45 kilogramů vážící blonďatou holku nakopávat ostatní je holt děsně vzrušující.

Reportér:Má Buffy nějakou vlastnost,kterou bys chtěla také?
Sarah:Když vstala z mrtvých, připadalo jí, že je jiná a nikam nepatří. Hodně dvacetiletých si takovým pocitem prochází:kam patřím? Nejsem dospělý, nejsem dítě, ale nemám práci, nevím,co chci v životě dělat,kdo jsem? Takže si prošla i svou temnou stránkou, což bylo zábavné hrát. Ale co se mi na Buffy líbí, její bezstarostnost:pokaždé má na všechno nějaký vtípek, všechny situace bere z té lepší stránky.

Reportér:Dáš po Buffy přednost filmové kariéře?
Sarah:Od televize si potřebuju dát pauzu hlavně z osobních důvodů než z profesionálních. Chci se zbavit té rutiny. Mám chuť cestovat, na chvíli vypnout. Jednoho dne bych chtěla natočit sitcom. A taky bych ráda udělala pořádný film. Chci dělat seriály, komedie, akce i drama. Chci dělat úpně všechno. A chci to nejpozději zítra!

Reportér:Freddie řekl,že by byl úplně spokojený jako muž v domácnosti a tebe nechá dělat
co budeš chtít.
Sarah:Když ho to bude bavit...Je úžasný kuchař. Mám spousta nápadů na restaurace, chtěli bychm si jednu otevřít. On má zase úžasné nápady pro televizi, ráda bych, aby se jim jednou věnoval. Má mnohem větší talent než já.

Reportér:Ve filmu Harvard man hraješ dceru člena gangu. Jak ses na to připravovala?
Sarah:Vyrůstala jsem v New Yoork City, takže to nebylo nijak složité (smích).

Reportér:Máš tam takovou lesní scénu s Adrianem Grenierem,občas popisovanou jako sexuálně pervézní. Jak moc pervézní to bylo?
Sarah:Máš asi na mysli můj první natáčecí den! No,to bylo hodně těžkopádné. A navíc flustrující pro Jima (režisér James Tobac), který mi svou svou představu pro jistotu nikdy ani moc nepopisoval. Jeho filmy jsou vždycky striktně bez sexu, takže se tentokrát musel cítit dost sklíčeně. Ale nikdy po mně nechtěl ,abych nějak překračovala hranici. Je vždycky neuvěřitelně zdvořilý. A já nejsem ve fázi,kdy by mi bylo příjemné ukazovat se nahá. Sexy je totiž to,co se nechává v mezích fantazie. Miluji naznačování.

Reportér:Dovedeš si představit, že bys někdy pozovala nahá pro časopisy, jako Playboy, kdyby to znamenalo nastartování slibné kariéry, jako v případě Farrah Fawcett a mnoha dalších?
Sarah:Momentálně nedovedu, ale já nikdy neříkám nikdy. Může přijít čas, kdy budu těhotná,cítit se opravdu krásná a budu chtít nafotit nějaké akty. Lidé se pěkně obořili na Demi Moore (za jeji fotky na titulu Vanity fair, kde pozovala nahá v těhotenství), ale já úplně chápu, proč to udělala. Snažila se dokázat, že právě to byl čas, kdy byla nejkrásnější.

Reportér:A co jiný rozruch? Třeba ten polibek se Salmou Blair ve Velmi nebezpečných známostech-natočila jsi jsi snad nějakou jinou scénu, která by přitahovala tolik pozornosi?
Sarah:Dostalo se mi hodně pozornosti za líbání žen, nejen ve Velmi nebezpečných známostech, ale i když jsem líbala Lindsay Sloane z Grosse Points v televizi. A taky jsem políbila Velmu ve Scooby doo. Nevím co se to se mnou děje! (smích)

Reportér:Utahují si s tebe a z Frddieho hodně proto, jste oba podle časopisu People mezi 50 nejkrásnějšími lidmi světa?
Sarah:Mé kamarádky si myslí,že je to super.J eho kamarádi si z něj dělají akorát tak akorát srandu.

Reportér:Kdo se zamiloval první-ty do něho, nebo on do tebe?
Sarah:Když se zeptáte jeho, řekne,že jsem to byla já. Asi je to pravda, ale stal se jeden ,,filmový" moment, kdy jsme se na sebe prostě podívali oba.

Reportér:A kdy se ten slavný moment stal?
Sarah:Před pěti lety. Vždy jsme spolu byli v kontaktu. Pak jsme se nějaký čas neviděli,protože měl spoustu práce s natáčením She´s all that a Head over heels. Potom se rozešel s přítelkyní a snažil se vrátit ke svým starým známým. Tak jsem mu zavolala a říkala jsem,že jestli bude někdy mít chuť zajít na sushi,tak ať se ozve.

Reportér:Takže za to může sushi.
Sarah:Já sushi miluju. Oba rádi zkoušíme nové věci. Tam co chodíme ná šefkuchař každý týden připravý dvě novinky. mi vždycky chutná,ale ta druhá většinou nebývá nic pro mě.

Reportér:Co má Freddie,co neměl nikdo z tvých předchozích známostí?
Sarah:Udržuje mě v rovnováze. Jsme oba pěkní peciválové. rádi zveme přátelé k nám domů.A milujeme společenské hry-hrajeme je třeba do tří do rána. Zbožňuju scrabble,Director´s Cut,Facts in Five.

Reportér:Kolik dětí byste jednou chtěli mít?
Sarah:Nemám ponětí. Když se zeptáte Freddieho, odpoví vám, že stádo. Prostě hrozně moc.

Reportér:Jedním z témat,o nichž nemluvíš, je tvůj otec, který ti odešel ze života během dětství. Naštvalo by tvou matku, kdybys o něm mluvila?
Sarah:On není součástí mého života. Máma mi vždycky říkávala, že jsem v první řadě člověk a až v druhé herec. Odjakživa si úspěšně chráním svůj soukromý život.

Reportér:Byla jsi pěkně ostrá, když jsi řekla:,,Jen to,že přispěješ svým spermatem,z tebe nedělá otce. Nikdy bych mu nepřiznala tu poctu, abych ho uznala jako svěho tátu."
Sarah:Jo rozvířilo to vody!

Reportér:Otec Ala Pacina také odešel od rodiny-trvalo to dlouho,ale nakonec se dali dohromady. Myslíš že by se to po čase mohlo stát i u vás?
Sarah:Loni zemřel. Ale žádné sbližování jsem stejně neplánovala a na nic takového se ani netěšila.

Reportér:Přesuň me pozornost k tvé matce. Jak moc pro tebe obětovala?
Sarah:Všechno. Pracovala jako učitelka ve školce, ale nelze mít stálé zaměstnání, když vaše dítě musí cestovat. Vše,co v životě udělala, bylo pro to, abych se dostala tam, kde jsem. Dala mi víc, než by mi bylo schopno dát deset jiných rodičů.

Reportér:Se kterým hercem by sis ráda zahrála?
Sarah:Chci dělat s Brucem Willisem na pořádný střílečce, jako byla třeba Smrtonosná past.

Reportér:Máš v profesi nějaké idoly?
Sarah:Jodie Foster. Annette Bening. Miluju Alana Rickmana. Před dvěma lety jsem potkala Olivii Newton-John, když přišla na mou narozeninovou party v Austrálii. mi o idolech z dětství! čtyřech letech jsem pracovala s Valerií Harper a stále ji mám silně zakořeněnou v paměti. A Stockard Channing-bylo mi dvanáct, když jsem s ní hrála v Jake´Woman (hra Neila Simona). Nicole Kidman je osoba, kterou uctíván po všech stránkách. A léta jsem zbožňovala Julianne Moore. hrozně ráda Mlčení jehňátek a řekla jsem jí:,,Nedokážu si předstvit, že by Jodie Foster mohl nahradit někdo jiný než ty."A ona mi hned začala vyprávět, jaké měla nervy, když do toho vplouvala. To bylo skvělé.

Reportér-Myslíš,že bude ještě dlouho trvat,než začneš dostávat takové nabídky?
Sarah-Nahradit Jodie Foster? Ach bože, to mě čeká ještě dlouhá cesta. K tomu se teprve propracovávám.

Reportér-Pojďme si povídat o tvém vzhledu. Co bys na sobě změnila?
Sarah-Kolena a lokty. A močový měchýř-Opravdu bych si moc přála jiný močový měchýř. Za každou láhev vody musím alespoň třikrát čurat.

Reportér-Pověz mi o tvých tetováních.
Sarah-Na kotníku mám čínský znak. Je to dýka visící nad srdcem. Na levém boku mám symbol upřímnosti a teď mám zbrusu nový kousek-dvě fialové vážky dole na zádech.

Reportér:A co piercing?
Sarah:Nechala jsem si propíchnout pupík, ale už jsem to dávno vyndala.

Reportér:Považuješ se za nábožensky založeného člověka?
Sarah:Považuju se za duchovního člověka. Náboženství jako celek mi připadá velice zajímavé.Prošla jsem snad všemi druhy církve: katolickou,křesťanskou, židovskou, buddhistickou. Nikdy jsem nebyla v mormonské, to rozhodně není nic pro mě. Ale v každém případě jsem si odnesla od každého něco.

Reportér:Věříš v Boha?
Sarah:Jo věřím v ideu Boha. Je to má osobní idea.

Reportér:Modlíš se?
Sarah:Ano, modlím se, většinou v noci, než jdu spát. Občas to je:ať spím osm hodin v kuse, jindy zase:ať je na světě mír. Záleží jaký den byste mě chytli.

Poslední část rozhovoru někdy příště


1999 David a Sarah WB Network Party

12. března 2007 v 14:35 | Katka |  David a Sarah
Tak měli spolu někdy něco?
Tak to se asi nikdy nedozvíme.

Buffy-Elle

1. března 2007 v 21:13 | Katka |  SB
Podle mě jeden z nejlepšich blogu o Buffy,kde se objevuje každy den něco noveho.Od popisu epizod až třeba po povidky. NEAKTUALIZUJE