Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Leden 2008The Paley festival

26. ledna 2008 v 22:49 | Katka |  Parta
The Paley festivalu,který se uskuteční 14-27.března(Setkání účastníků z Buffy je naplánováno na čtvrtek 20.3)v Los Angelos by se měli podle nejnovějších informací zúčastnit kromě Joss Whedona,David Greenwalt,Marti Noxon i tito herci/herečky-Nicholas Brendon,Seth Green,James Marsters,Amber Benson,Michelle Trachtenber,Emma Caufield,Charisma Carpenter,Eliza Dushku,Alyson Hannigan a překvapivě i Sarah Michelle Gellar(Prinze).
Na festivalu se nakonec neobjevila Eliza a Alyson.
2008 Parade:Moji přátelé mě znají jako Prinze

26. ledna 2008 v 12:46 | Katka |  Hlášky/Rozhovory/Články
Buffy přemožitelka upírů je zpět v akci, tentokrát v novém kriminálním dramatu The Air I Breathe. ,,Je to opravdu o emocích", říká drobná (1,59 m) Emmy Award vítězka Sarah Michelle Gellar, která hraje zpěvačku zapletenou s kriminálníkem po boku herců jako je Forest Whitaker, Brendan Fraser, Andy Garcia, Julie Delpy a Kevin Bacon.

,,Viděla jsem konečnou verzi filmu", říká Sarah ,,a něco uvnitř mi říkalo, že je to buď tak tvrdé a nebo objektivní. A k to mu ještě to obsazení!

Sarah se dostala do showbiznisu ve čtyřech letech, když jí objevil hledač talentů jak jí v restauraci a obsadil jí do TV filmu. V roce 1993 hrála Susan Luccinu nezvěstnou dceru v All my Children a o dva roky později získala cenu Emmy. ,,Tato show byla jedna z mých dobrých zkušeností v mém životě",říká. Navzdory tomu,že zde prý byli problémy mezi ní a Susan Lucci při natáčení.

Zeptal jsem se Sarah jestli se považuje za důležitou slavnou herečku.,,Vůbec ne",říká.,,Jsem společenský typ." Ačkoliv je Sarah velmi mladá, studovala bojové umění, box a gymnastiku, které jí přivedli k přemáhání upírů v roli teenagerské super hrdinky v Buffy the vampire slayer v roce 1997. Úspěšný fantasy seriál běžel po dobu 6 let a Gellar díky němu shromáždila mnoho cen a dokonce nominaci na Golden Globe.Takže co se vlastně stalo,že skončila Buffy a její spinoff Angel? Je možné, že je Sarah prostě jen tak odešla? ,,Nemyslím si,že bych se na to mohla prostě vykašlat", Sarah. Já byla jsem prostě fyzicky nedostupná v pokračování role" protože nové projekty zabírali všechen můj čas. doufali v budoucí film o Buffy, ale byli zničené, když Sarah trvala na předčtení scénáře před dalším uvázáním.

Mezitím pokračovala ve své kariéře s hity jako I Know What You Did Last Summer, Cruel Intentions, Scream 2, Scooby-Doo a The Grudge. Herečka, při posledním dubnu oslavila 30 let,říká ,,Tohle byl traumatický rok". Ale teď už Sarah přemýšlí pozitivně "Myslím, že ve 30 jste opravdu, opravdu mladí, ale já už udělala několik věcí.

Takže, co dalšího udělá mladá TV ikona? Co je její sen? ,,Dostat se zpět na scénu", řekla zadumaně, hodnotící svou filmovou práci, kterou do teď udělala. "Broadway je opravdu mé první přání."

Zeptal jsem se jak to vlastně je s jejím jménem. V profesionálním životě je pořád Gellar,ale v osobním životě je teď po pěti letech manželství s hercem Freddie Prince Jr., se kterým spolupracovala v několika filmech, Prinze., ,Moji přátelé mě znají jako Prinze", řekla mi. Ale to nejsou odpovědi na všechno. ,,Někdy si mě lidé pletou také se Sarah Jessica Parker" to byla další věc,kterou mi Sarah řekla. Gellar/Prinze každopádně rozebrala pár podezření o ní. Když jsem se jí zeptal,jestli je opravdu blízkou přítelkyní Britney Spers, Sarah se zasmála a odpověděla ,,Ne,jen jsme se už několikrát potkaly."

Osobnost
Narozena 14.dubna, 1977 v New Yorku, vdaná za Freddieho Prince od roku 2002

Proč jí znáš?
Stala se kultovní vzorem jako Buffy the vampire slayer a hrála ve filmech jako What You Did Last Summer ,Cruel Intentions a The Grudge.

Co nevíš
Ve čtyřech letech udělala reklamu pro Burger King a byla zažalována McDonaldem. Byla to jedna z prvních reklam se přímo porovnávala se soupeřem. Ironii je, že Macdonald později sponzoroval Buffy.

(Překládala jsem si to sama,proto bych to nerada viděla zkopírovné na nějakém jiném blogu)