Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Duben 2009
2009 Video rozhovor s Elizou The Bonnie Hunt

29. dubna 2009 v 10:51 | Katka |  Eliza-Videa-rozhovory,reportáže
21.4.2009
Eliza mluví o focení pro Maxim, rodině a případném manželství

2009 Vanity Fair:Adamem Scott o Sarah

28. dubna 2009 v 22:49 | Katka |  Hlášky/Rozhovory/Články
Také si zahraješ vedlejší roli v novém seriálu stanice HBO The Wonderful Maladys, kde zazáříš jako bývalý přítel Sarah Michelle Gellar. Její poslední TV přítel skončil s opravdu hodně zmláceným zadkem.

To udělal? Jakou show máš na mysli?

Buffy the Vampire slayer.

Elisabeth Röhm dnes slaví 36. narozeniny

28. dubna 2009 v 19:15 | Katka |  Ostatní herci
Kromě Elisabeth slaví dnes narozeniny i má kamarádka Tery, která mi někdy pomáhá s překladem, takže oběma přeju všechno nejlepší!
Sarah je letos 39. nejkrásnější ženou podle FHM

26. dubna 2009 v 23:50 | Katka |  Novinky/Zajímavosti
1. Cheryl Cole
2. Megan Fox
3. Jessica Alba
28. Eliza Dushku

Počkat, vrací se znovu rok 1998? Kdo je prezident? A jaktože je tato 32-letá kráska pořád tak populární? Samozřejmě je stejně roztomilá jako vždy. Ale nedávno si zahrála ve filmu Possession a dívku se sebevražednými sklony z románu od Paula Coelha Veronika Decides to Die-těžce oddechující zničující smyslnost dokonce i pro nás. Takže podezíráme trapnější odůvodnění: Všichni pořád sledujeme Buffy na DVD a vzdycháme. Světoznámé ženy by si mohli všimnout-jestli chceš být nadčasovou, poutavou krásnkou zapomeňte na drahé krémy nebo plastickou operaci. Zkuste asi tak před deseti lety nakopávat několik upírů do rozkroku a budeme vás pořád milovat.

Eliza je letos 28. nejkrásnější ženou podle FHM

26. dubna 2009 v 22:21 | Katka |  Eliza-Novinky/Zajímavosti
1. Cheryl Cole
2. Megan Fox
3. Jessica Alba
39. Sarah Michelle Gellar

2009 Rozhovor Tv Guide:Proč je z Charismy blondýnka?

26. dubna 2009 v 18:27 | Katka |  Charisma-Citáty/Rozhovory
TVGuide.com: Co nám můžeš říct o své epizodní roli v CSI (Kriminálka Las Vegas)? Koho hraješ? Co tam děláš?
Charisma: Hraju malou nevýraznou postavu jménem Mink, která je podezřelá ze zabití svého přítele, protože tu byl milostný trojúhelník mezi ní a dalším nepatrným sexy charakterem hraným The L Word Erin Daniels.

TVGuide.com: Proma vyvolávají diskuze o tom, čí přítel to vlastně byl.
Charisma: No, byl nás obou. Takže to bylo napjaté, protože mezi námi panovala rivalita o jeho náklonnost a tak. Víte, jak to může být konkurenční. Chci říct, ti tři dokonce sdíleli přívěs!

TVGuide.com: Zaútočila bys, kdybych se pustil na moře bez vesel a řekl, že jsi toho chlapa napadla?
Charisma: Hey! Proč vždycky všichni ukazují na mě?

TVGuide.com: "Zdroje" mi řekly, že v téhle epizodě proběhne "panty party". Je to něco jako Tupperware party?
Charisma: [Směje se] Ne, ani v nejmenším. Tohle zahrnuje tančení okolo napůl oblečených lidí v našem malém Winnebagu (pojízdný přívěs).

TVGuide.com: Tohle je poprvé, co hraješ blondýnku. Jak ti to šlo?
Charisma: No, Cordelia nemá daleko k téhle malé slečně Minky. Není Mink to nejlepší jméno v hlavním vysílacím čase?! Myslela jsem si, že Kendall Casablancas (Veronica Mars) byla dobrá, ale Mink... wow.

TVGuide.com: Pověz mi o svém dalším projektu, akčním velkofilmu The Expendables.
Charisma: Hraju přítelkyni Jasona Stathama, ale jsem chycena mezi mezi skálou a těžký místem,
(pozn. jste v pozici, kde si musíte vybírat mezi nepříjemnými alternativami a vaše volba vám může zapříčinit problémy, nebude schopen uspokojit všechny), protože i když ho miluju, on tu pro mě není. Není dosažitelný.

TVGuide.com: Protože pořád drmolí "Bůh ví kdy sejmou Jihoamerického diktátora"?
Charisma: Přesně. On běhá po světě a vnucuje lidem svůj názor.

TVGuide.com: The Expendables se pyšní docela dobrým hereckým obsazením. Rozesmálo mě to : "Stallone ... Schwarzenegger ... Mickey Rourke ... Statham ... and Charisma Carpenter."
Charisma: Sakra no jasně! Zrovna nedávno jsem potkala Stallona a Stathama. Šli jsme ven a byla vážně zábava. Statham mě překvapil. Je velmi jemný ve svém způsobu uvažování když hraje takový parchanty. Jsem nadšená z představy, že s ním budu dělat nějakou závažnou dramatickou scénu.

TVGuide.com: Ještě než půjdeme bych ti chtěl dát možnost promluvit o bývalé hvězdě seriálu Angel, Andy Hallettovi, který zesnul ve věku 33 let.
Charisma: Vždy je šokující dozvědět se, že lidé ve tvém věku nebo mladší zemřeli předčasně. ... Pokoušela jsem se (zůstat v kontaktu), ale takhle to nefungovalo. Ani jsem neměla možnost říct sbohem. Když jsme spolu mluvili naposledy, bylo to prostě "uvidíme se příště!" Počítáte s možností, že někdy tu osobu už znovu neuvidíte. On byl můj druhý "spoluhráč" v Angelovi, takže...

TVGuide.com: Co o Andym by mohlo lidi překvapit, kdyby ho znali jenom jako jeho postavu, Lorna, a všechen ten make-up?
Charisma: Jak byl hezký, Ty jeho tmavé oči... tak hezký.

(Překládala jsem si to sama,proto bych to nerada viděla někde zkopírovné!) Díky za pomoc Tery! Zdroj

Possession?!

26. dubna 2009 v 1:00 | Katka |  Novinky/Zajímavosti
Už to vypadalo, že Sarahčin film Possession vyjde 12. května v USA na DVD a tím skončí to několikaměsícové dohadování. Ale bohužel, nebo spíš naštěstí? Vypadá to, že se blýská na lepší časy. Possession prý nakonec bude mít premiéru v létě a to v amerických kinech. Uvidíme, aby to za měsíc nebylo zase jinak :( K tomu se ještě objevil nový trailer, který je hodně podobný předchozímu, ale najde se v něm i pár nových scén. Stáhnout trailer