Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Květen 2009Moje 2. video Angel/Buffy/Faith Every You Every Me

31. května 2009 v 10:35 | Katka |  Moje Videa
Klikněte na obrázek!


2009 Parade:Stane se Eliza novou Wonder Woman?

30. května 2009 v 22:02 | Katka |  Eliza-Hlášky/Rozhovory/Články
Herečka Eliza Dushku se znovu shledává s Jossem Whedonem, se kterým už spolupracovala v Buffy the Vampire Slayer, ve velmi očekávané show Dollhouse, která měla TV premiéru 13. února 2009.

Jaké to je hrát tolik rozdílných charakterů?

Možnosti jsou víceměně nekonečné, dělala jsem všechno možné od vyjednávačky rukojmých po šílenou sexy vražedkyni. Některé z nich jsou inspirované skutečností-např. já, jak lovím divou zvěř lukem. Vrátila jsem se z lovu a Joss mi poslal původní příběh jednoho z dílů. Řekla jsem mu jak jsme skolili losa pomocí luku a šípu a on to začlenil do příběhu v jedné epizodě.
26.5.09 Eliza March against Proposition 8

28. května 2009 v 22:38 | Katka |  Eliza-Fotky-premiéry,různé akce
Protestní akce, které je proti rozhodnutí nejvyššího amerického soudu o zrušení registrovaného partnerství mezi dvojicemi stejného pohlaví.

Bude to děvčátko?

28. května 2009 v 18:09 | Katka |  Novinky/Zajímavosti
Budoucí slavní rodiče Sarah Michelle Gellar a Freddie Prinze Jr. budou mít holčičku. Star magazín, který jako první vypustil tuto novinku, oznámil že herečku někdo zaslechl, jak nadšeně mluví o své nenarozené dceři na natáčení jejího nového seriálu The Wonderful Maladys v NY. ,,Sem tam jí nějaké malé detaily uklouzly", řekl zdroj který se náhodou objevil na natáčení. Star Magazín dále prozradil, že podle drbů tráví těhotná herečka svůj volný čas plánováním dětského pokoje v apartmá v TriBeca, ve kterém bydlí společně s Freddiem. A co víc,,Sarah chce aby pokoj vypadal dokonale, takže nic příliš nazdobeného nebo ,,princeznovského". Nakupovala věci do tonů v odstínech barvy zemně spolu s purpurovým nádechem.

Nebyl poskytnut žádný důkaz, který by dokládal pohláví dítěte. Sarah ani Freddie zatím nic nepotvrdilli ani nevyvrátili.

(Překládala jsem si to sama,proto bych to nerada viděla někde zkopírovné!) Díky za pomoc Tery! Zdroj


Vznikne další Buffy film?!Hrůza!

27. května 2009 v 15:20 | Katka |  Seriál Btvs
No nevím, co na to říkáte vy, ale mně se plánovaný celovečerák s Buffy, který by se seriálem neměl nic společného, vůbec nezamlouvá. Jaký je váš názor?

Nový upíří film by toho z původním seriálem, či filmem, který mu předcházel, neměl mít až na celkový námět nic společného. Nesetkáme se tak ani s původní Buffy, ani s dalšími postavami jako byli Angel, Willow, Xander nebo Spike. Tvůrci naopak slibují temnější film s výrazněji filmovým střihem. Do projektu se již zapojila Fran Rubel Kuzui, režisérka původního filmu, a její manžel Kaz Kuzui. V seznamu producentů zatím není uvedeno jméno Josse Whedona, tvůrce celého světa Buffy Summersové, ale i to by se mohlo časem změnit. Zdroj:Mix

Juliet unknow photoshoot 4

26. května 2009 v 22:13 | Katka |  Juliet