Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Srpen 2009


2009 Video Eliza za scénou hry WET

31. srpna 2009 v 0:26 | Katka |  Eliza-Videa-rozhovory,reportáže
Eliza mluví o hlavní hrdince, hudbě a propujčení svého hlasu

David Boreanaz versus Robert Pattinson

30. srpna 2009 v 22:08 | Katka |  David-Novinky/Zajímavosti
David Boreanaz překvapivě vyhrál v online anketě Hello a porazil Roberta Pattinsona. "Angel"získal 33% hlasů a "Edward" 32%.

Herec z Twilight, Robert Pattinson, který si zahrál tajemného Edwarda, možná je mužem okamžiku, ale naši čtenáři samozřejmě nezapomínají na Davida jako Angela. Rozechvěl dívčí srdce, když se roku 1997 poprvé objevil v Buffy the Vampire Slayer. Ukázal se velmi populární jako upíří objekt lásky Sarah Michelle Gellar a vznikl mu vlastní seriál, který běžel do roku 2004. Zdroj
2009 Video Sarah pro CARE

29. srpna 2009 v 11:56 | Katka |  Videa-rozhovory,reportáže
2008-Tanzanie


2009 Broadway:James Carpinello o své ženě

28. srpna 2009 v 20:32 | Katka |  Amy-Hlášky/Rozhovory/Články
Poněkolikáte si teď zmínil tvou ženu (herečka Amy Acker). Jak jste se potkali?

Díky společným přátelům, kteří společně obsluhovali stoly a mysleli si, že bychom se mohli dát dohromady. Zašel jsem na párty v jejím domě se skupinou přátel a zbytek už je historie.

Co tě na ní zaujalo?

No, tady je obrázek (vyndavá snímek s jeho úžasnou ženou), tak tohle byl první dojem. Ale také jsem před ní byl v jednom dost bláznivém vztahu. A můj nejlepší přítel mi říkal "Nemůžeš se oženit ty blázínku!" Ale něco na ní bylo, přišla z Dallasu a je tak roztomilá, na úrovni, upřímná a soustředěná, to bylo vše v co jsem doufal, že by mohla mít dívka pro mě. Víš, že se jakmile se ti v hlavě objeví nějaký nápad, máš naději, že se to bude líbit, když jsi zamilovaný, ale nikdy se ti nezdá zcela možné najít tu pravou. No, já ji potkal. A pak jsem to málem zvoral.

Jak?

Oh, jak už víš, hned jak jsem ji potkal, někdo s kým jsem byl předtím, na mě ze zoufalosti zakřišel a skoro to zkazil. Ale naštěstí se Amy na mě přilepila a jsem za to vděčný každý den. Jsme svoji už šet let.

Jak jsi ji požádal o ruku?

Měla mě přijet navštívit do Austrálie zatímco jsem natáčel The Great Raid. Otec mého kamaráda ten prsten vlastně vyrobil a ten uvízl na celnici! Producenti Miramaxu, kteří ten film vytvořili, ve skutečnosti pověřili někoho kdo letěl do Austrálie aby získal prsten, zatímco já jsem uvízl na natáčení v Gold Coast a oni mi ho pak dovezli noc předtím než měla odletět domů. Šli jsme na večeři a pak jsem se jí na pláži zeptal. A ona nezačela plakat, když jsem se jí zeptal. Vždycky jsem si myslel, že bude plakat, je to divné? Myslím, že já byl ten kdo brečel.

(Překládala jsem si to sama,proto bych to nerada viděla někde zkopírovné!) Díky za pomoc Tery! Zdroj

Nejžhavější lesbický polibek

28. srpna 2009 v 14:03 | Katka |  Novinky/Zajímavosti
Polibek Sarah Michelle Gellar a Selmy Blair ve filmu Crul Intentions (Velmi nebezpečné známosti) byl vyhlášen nejžhavějším lesbickým polibkem na filmovém plátně. Zdroj