Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Leden 2010

2009 MTV:Bez Josse do toho nejdu!

31. ledna 2010 v 22:37 | Katka |  Alyson-Hlášky/Rozhovory/Články
Yeah, takže David Boreanaz se možná nebude nikdy cítit na přivedení Angela zpět z "nemrtvých", ať už do "Buffy" a/nebo "Angela", ale jedné z hlavních herců, Alyson Hannigan (která v seriálu hrála Willow), by to nevadilo. Samozřejmě by byla proti, kdyby to mělo něco společného s těmihle plány na remake téhle kultovní, milované TV show a byl by to film bez jejího stvořitele, Josse Whedona. "Yeah, a tohle je podle mého názoru velká chyba," řekla Cinemablend. "Chci říct, jestli do toho není Joss zaplatený, je to jen název." Pokud jsou zvěsti pravdivé a oni ten remake udělají bez Josse, nestřihla by si ani rychlé cameo. "Ne bez Josse. Joss je jediný důvod, proč bychom se případně vrátili zpět. Myslím tím, je prostě směšné přemýšlet o téhle TV show bez Josse," vysvětluje star "How I Met Your Mother." "Podle mě je to prostě hloupé... A tohle ví i všichni fanoušci, takže netuším, co si myslí."
David nedávno prohlásil, že tu pravděpodobně není žádný prostor pro obnovení "Buffy", udávajíc číslo upírských seriálů, které momentálně běží v televizi. "Je tu tolik nových seriálů jako "True Blood" a "The Vampire Dairies," je tu tolik různých typů těhle seriálů, už je to v podstatě znovu obnovené," vysvětluje.
Díky za pomoc Tery! Zdroj
btvslayer.blog.cz

28. ledna 2010 v 10:32 | Katka |  SB
Pěkný blog o seriálu a hercích co si v něm zahráli. NEAKTUALIZUJE


Enver Gjokaj dnes slaví 28. narozeniny!

25. ledna 2010 v 22:29 | Katka |  Dollhouse
Anthony Ceccoli/VictorFreddie o The Wonderful Maladys

23. ledna 2010 v 23:49 | Katka |  Novinky/Zajímavosti
Wonderful Maladys: Jak už jsme řekli, pilotní díl Sarahčina (SMG) nového seriálu, stanice HBO, Wonderful Maladys, nebude uveden. Zeptali jsme se Freddieho Prinze Jr. (který je vážně skvělý v nové sérii 24) jak to vypadá s tímhle projektem a on nám řekl tohle, "Viděl jsem to a myslím, že je to skvělé, ale myslím, že se o tom přestalo mluvit už před nějakou dobou." Ke zvěstem o tom, že by Prinzova postava, Cole Ortiz, mohla mít svůj 24 spin-off, Prinze řekl, že o ničem takovém neslyšel, nicméně by nebyl proti. Dodává, "Ale jestli vám to pomůže odpovědět na vaši otázku, můžu vám říct, že právě sleduji pilotní díl série."
Dík za překlad Tery! Zdroj