Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Únor 2010

Další do toho praští!

28. února 2010 v 12:22 | Katka |  Seth
Seth Green je právě o krůček blíž k tomu, aby se stal skutečným domácím chlapíkem (Family Guy)!

Dlouho svobodný mladík už nění sigl, jak exluzivně řekl E! News, už není naprodej a zasnoubil se se svojí přítelkyní, modelkou a herečkou Clare Grant. "Yeah, udělali jsme to!" řekl o jejich zasnoubení, když včera večer opouštěli party Tarina Tarantino Sephora v Hollywoodu. Herec šetřil s detaily, ale, no, proto tu jsou přátelé. Ukecaný kamarád řekl E! News, že se zasnoubili na nový rok a svatbu plánují v květnu. O jejich včerejší vycházce, kdy si čekání na obsluhu vyplňovali hraním si se svými PDA (osobní digitální pomocník), jsme usoudili, že tam nebyli kvůli byznisu ani pobavení. Již zmíněný přítel řekl, že designer Tarino Tarantino pracuje s Grant jak na vytvoření jejího svatebního příčesku (každá nevěsta jeden potřebuje, um, správně?), tak na darech jejích družiček. Zdroj

Děkuji za překlad Tery!

FHM:100 Nejkrásnějších žen světa roku 2010!

25. února 2010 v 8:07 | Katka |  Novinky/Zajímavosti
"Měla jsem problém s epizodou, kde Buffy a Spike měli sex na balkoně, zatímco sledovali jejich přátele. Vážně jsem si myslela, že je to úplně mimo postavu." Hlasování!

Oh jak rádi bychom vysledovali Sarahčina bývalého agenta a šli "blíž, blíž a blíž", ten piromec jí poté, co skončila s hraním v zapomenutých podprůměrných amerických soap operách, řekl, že to nikdy nezvládne a nestane se v LA slavnou. Příštích 18 měsíců odmítala všechny role, které ji byly nabídnuty dokuď neřekla "ano" jisté postavě "Buffy" v nějaké nové podivné gothic komedii/drama. Ukázalo se, že to bylo senzační rozhodnutí. Sedm sérií později a Sarah si vydělala majlant, ale také dosáhla jistého úspěchu díky hororovým filmům (Nenávist 1 a 2), do kterých se přesunula. A odvažujeme se říct, že tahle sexy blodnýnka, původní hvěžda obálky FHM ze sebe nevydala ještě to nejlepší!
  • Pět let studovala Tae Kwon Do a teď dělá kickbox, box, street fight a gymnastiku.
  • Když natáčela Vřískot 2, řekla Wesi Crevenovi, že v Buffy the Vampire Slayer dělala kaskaderské kousky sama, ale byla velmi vyděšená při shození z balkonu v její smrtelné scéně ve filmu.
  • Řekla, že pokud by nebyla herečkou, chtěla by by být novinářkou nebo spisovatelkou dětských knížek.

Video 122 Angel/Buffy All this Time

20. února 2010 v 11:50 | Katka |  Buffy a Angel
Doporučuju!

Další info o Buffy v ČR!

19. února 2010 v 23:07 | Katka |  TV
Seriálové novinky v podání mladičkého kanálu Prima COOL budou následovné: seriál Angel ukončí své působení na "kůlu" a to 10. března, což je pro mnoho lidí velkým smutkem, poněvadž seriál denně přilákal více jak 1% divácké populace (pozn. red. 1% se rovná zhruba 85 000 diváků). Jenomže televize připravila pro labužníky upírských seriálů velkou "novinku" - Buffy, přemožitelku upírů, která si odbude premiéru na tomto kanále 11. 3. 2010, pro všechny příznivce doporučuji si tento den zapsat do deníku. Seriál bude vysílán v době před seriálem Simpsonovi. Zdroj