Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Březen 2010

Video 129 Buffy/Max Smoke

31. března 2010 v 23:12 | Katka |  Další videa
Promo fotky 2. serie Buffy

29. března 2010 v 10:13 | Katka |  Seriál Btvs
26 fotek
17Nathan Fillion dnes slaví 39. narozeniny!

27. března 2010 v 23:09 | Katka |  Nathan
Caleb/Malcolm Reynolds/Hammer
12009 PopEater:'Buffy' nakope 'Twilight' zadek!

25. března 2010 v 23:49 | Katka |  Amber
1
Seriál Josse Whedona, Buffy the Vampire Slayer, se přestal vysílat před šesti lety, ale komunita, která "Buffy-verse" miluje, je pořád silná. Nezasvěceným může být jméno Amber Benson neznámé. Pro její loajální a asi stálé obecenstvo je Benson okamžitě rozpoznatelná jako ta herečka, která hrála citlivou čarodějku z "Buffy", Taru Maclay. Tito fanoušci jsou částečně zodpovědní za úspěch, jež má Benson díky "Buffy" jako autorka komiksových knih (obě části z koncese a originálních příběhů "Buffy") a teď i jejího prvního románu, 'Death's Daughter.' (Dcera smrti). Benson přiznává, že její nesmazatelné propojení s kultovním seriálem by mohlo být omezující - pokud by nemělo tak pozitivní vliv na její kariéru.

"Nikdy se tomu nedá utéct," přiznává v exkluzivním rozhovoru s PopEater. "Je to prvotřídní problém. Vím, že tu jsou lidé, co by tu knihu nikdy nečetli, ale milují mě z 'Buffy,' takže je to pobídne ke čtení. Nemohu si na to stěžovat. Teď trochu přeháním, ale dostává to lidi ve dveřích."
"Zjišťuji, že lidé, co mají rádi "Buffy" jsou velmi chytří," dodává Benson. "Jsou s vámi ochotni přejít na jiný televizní program. Myslím, že tohle je něco, co spousta "žánrových" fanoušků (Star Trek a tak) nedělá." Získat náklonnost zarytých fanoušků není samozřejmostí. Když se Benson přidala k hlavím postavám, někteří loajální fanoušci "Buffy" nebyli k 5´4´ (1,63 m) měřící a 120 pound (54 kg)vážící herečce vůbec milí. "Bylo tu spoustu řečí, jako 'Oh, Amber je tlustá,' protože mám normální rozměry. Pracuji s holkami, které jsou 5 stop (1, 5 m) vysoké a váží 90 pound (40kg), takže jo, vypadám, že bych je mohla sníst." Benson přiznává, "Byla jsem trochu naštvaná, protože jsem to brala jako, ´No, lidi vy se schováváte za svými počítači. Nevidím, jak vypadáte. To není fér.'"

Tenhle problém, přiznává Benson, je méně výsledkem přespříliš kritických fanoušků a více je soustavným problémem v Hollywoodu. "Jsem ráda, že mám trošku silnější postavu," tvrdí, "protože v televizi moc takových lidí není. Potřebujeme tu rovnováhu. Většina mých hereckých přátel jsou drobní lidé. Jakkoliv se na to díváte, jsou prostě drobné. Pracovala jsem s anorektičkami - a to nemyslím 'Buffy' - jsou tak vychrtlé, že na plátně vypadají skoro normálně, protože jim kamera přidává 10 pound (4, 5 kg) k jejich vyzáblým kostrám." Benson dráždí myšlenka, že hvězdy všeobecně shledané zdravými - nebo dokonce smyslnými - jsou mnohdy ve skutečnosti neobvykle vychrtlé. Říká, "Ucházela jsem o roli v 'Never Been Kissed' (Nepolíbená) a seznámila jsem se s Drew [Barrymore]. Vešla jsem dovnitř a - ona je dvě stopy vysoká. Podívám se na ni na plátně a vypadá "kulatě". Ona není "kulatá" - ona je tak drobná! Až vás to ohromí." Diskuze o anti-feministických trendech v Hollywoodu přirozeně vede k momentální posedlosti upíry. "Hodně mě nadchlo 'Twilight´(Stmívání)," tvrdí Benson. "Bylo to jako, 'Oh, další skvělá série.' Četla jsem první díl. Nemyslím si, že by to bylo špatně napsané, ale nechytlo mě to. Chápu, proč jsou z toho všichni tak nadšení. Ale já mám prostě ráda, když jsou moje hrdinky proaktivnější (přístup, který se snaží předvídat, co se stane a předcházet událostem; přístup, kdy dotyčný včas přebírá iniciativu)."

Vysvětluje, "[Bella] neustále padá do všech pastí a hraje tu oběť. Vidíme to pořád, chápeme to, nepotřebujeme to v literatuře. Potřebujeme Buffy, která může být naprosto popraskaným charakterem… být kompletně, totálně zmatená - ale když je v temné aleji a nějaký chlap se ji snaží zabít, probodne ho kolíkem a nakope mu zadek. Takhle by to mělo být." Ačkoliv to celosvětové 'Twilight'-šílenství vidí jinak, Benson není sama. "Před týdnem a půl jsme byli v Austrálii. Děti pořád chodily kolem a měli "Buffy zakolíkovala Edwarda" trička," vypráví. "Tenkrát mě napadlo, že to jsou nejlepší trika, co jsem za dlouhou dobu viděla." Přiznává, "['Twilight'] automaticky staví ženy do pozice obětí… myslím, že 'Buffy' tak trochu nakopává 'Twilight' zadek." Fanoušci Benson a Buffy-verse doufají, že se její neustálá podpora tohoto seriálu vyplatí v dalším vystoupení Josse Whedona. Je známo, že stvořitel 'Buffy' pracoval na nových projektech s podobnou atmosférou, jako má 'Buffy,' 'Angel' a 'Firefly' se objevují v jeho obrovsky populárním web-muzikálu 'Dr. Horrible's Sing-Along Blog' a novém seriálu 'Dollhouse.'

"Myslím, že záleží jen na tom, jak dlouho se 'Dollhouse' vysílá, předtím, než začnete vídat pořád víc lidí, kteří si tenhle svět (Dollhouse) oblíbí," říká Benson. "Myslím, že se jenom snaží dostat přes první sérii. Atmosféra tohohle je tak odlišná od 'Buffy,' myslím, že Joss nechce ´zabahnit´ vody. Jestli se dostanou skrz tento rok - a dostanou druhý rok - budou mít mnohem větší stabilitu a budou moct dělat, co budou chtít." Benson nemá žádné zvláštní teorie, o které by se s námi podělila, týkající se toho, jak by se mohl Dollhouse vyvíjet, pokud přežije svůj vrtkavý první rok nováčka. "Neviděla jsem moc lidí z 'Buffy' už pěkně dlouho. V poslední době jsem nějak ztratila přehled." Dodává, "Ve svém bytě jsem za celý rok strávila jen tři měsíce, a zbytek času jsem procestovala. Bylo to prostě šílené." Je to rozvrh, který nechává trochu času pro nepřetržitou seriálovou štaci. "Každý mě zná jako herečku a teď se snažím uspět i v jiných věcech," říká Benson. Mezi ty ostatní věci patří i komiksová série založená na romanci její 'Buffy' postavy (Tara) s chytrou milenkou Willow, a první novela z trilogie volně založené na Danteho 'Božské komedii.' "Vyjadřuje se jako velmi mladá dívka," říká Benson o přibližně 20tileté protagonistce její novely. "Je založená na spoustě dívek, co znám… takže je tu vidět její nedospělost. Myslím, že spousta mladých žen je tak nějak zaseknutá v téhle době, v době kde neskutečnosti ještě být dospělí být nechceme. Nepřipadáme si jako dospělí, pořád se cítíme, jako bychom byli na střední." "Já ano," dodává. "Necítím se jako dospělá." V srdci je možná teenager, ale kariéra Benson je rozhodně pestrá. Ke knihám a stálému přílivu rolí Benson spolu se svým přítelem/'Buffy', Adamem Buschem, režírovala film, který je momentálně v post-produkci. S podporou od jejích fanoušků a impresivní pracovní etikou to vypadá, že bude Amber Benson takhle zaneprázdněná ještě hodně, hodně dlouho.

Díky za překlad Tery! Zdroj

10 Nejzlejších vychovatelů!

24. března 2010 v 10:23 | Katka |  Anthony-Novinky/Zajímavosti
Pojetí Buffy the Vampire Slayer je pro mě nejlepší částí z kompletní operace. V každé generaci je dívka, která zabíjí nestvůry. Ovšem, dostává pomoc ve svém poslání, mentora, trenéra a učitele. Jedna přemožitelka, jeden pozorovatel. Pro Buffy je jím muž jménem Rupert Giles. Ok, původně to byl člověk Merrick, ale byl ubodán, takže se nepočítá. Jeho místo zabral anglický pozorovatel Rupert Giles. Porvé se vloudil do Buffyna života tak, že se stal jejím školním knihovníkem (Nepředstavuju si Sunnydalskou střední, trůnící na vrcholu Pekelné brány, kontrolující referenci a všechno takového důkladně, čímž nechci říct, že nebyl výborný.) Náhodou nebo záměrně se to vyvrbí tak, že knihovník ví, že to co dělá, je prostě to, co Buffy potřebuje. Ale ve skutečnosti dostane opravdu nebezpečného knihovníka, který nejenže zachraňuje Buffy, ale sám zabíjí nesčetně démonů, upírů apod. V mládí byl známý jako "Trhač", fušoval trochu do kouzelnictví a stále používá magii, aby si pomohl při jeho průzkumu a přispěl pomocí přemožitelce. Minunost, spolehlivé ostří, ať tak nebo tak, pak si začneš uvědomovat, že démoni se Gilese doopravdy trochu bojí. Protože je badass! Zdroj

2009 Eliza photoshoot 27

23. března 2010 v 21:16 | Katka |  Eliza-Fotky-photoshoots
Allure
1

22 seriálů, které nezruinovalo sblížení dvou postav

23. března 2010 v 10:00 | Katka |  Buffy a Angel
Krátce poté co vyvolená Buffy Summers přijíždí do Sunnydale v Kalifornii studovat na střední škole a zabíjet upíry, potkává hloubavého, sexy Angela, který setrvává ve stínech jako její informátor z podsvětí a příležitostný ochránce. Poté se políbí a on se rychle změní na "šelmu"a přizná, že on sám je upír, který má díky prokletí má duši a na misi k odčinění vražd všech svých obětí pomáhá v boji se zlem. Ve druhé sérii se vztah Buffy a Angel posunuje do další úrovně, ale poté co se spolu milují, Angel znovu ztrácí svou duši a znovu se stane škodolibým zlomyslným Angelusem, Buffyným mučitelem. Přeměna slouží jako metafora pro to co se stává některým mladým dvojicím po té co spolu mají sex- dívka se cítí ještě víc nejistě, zatímco kluk se stává tak trochu pitomcem, ale to také zvětšuje význam tragické romance Buffy a Angela. Dokonce i potom, co dostane svou duši zpátky, si Angel musí udržovat odstup od ženy, kterou miluje, aby se po znovu zažitém štěstí nevrátil ke zlu. V Buffyversi, prostě nic není je tak. Zdroj

2010 Závody v přebalování Charlotty!

22. března 2010 v 23:02 | Katka |  Hlášky/Rozhovory/Články
Novopečený tatínek Freddie Prinze Jr. se přiznal k soutěživosti, když se jedná o 4 měsíční Charlottu Grace, měří si sám čas když mění její plínky aby se ujitil, že porazí jeho ženu, Sarah Michelle Gellar!
Pyšnící se, že "může měnit plýnky nejlépe z nich", herec spočítal jeho nejlepší čas pod 40 sekund.