Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

2010 People:Příběh Setha a Clare

19. července 2010 v 0:32 | Katka |  Seth
1
Páru pomáhá mít romantickou chemii. Pro Setha Greena a jeho novoumanželku Clare Grant přišel milostný vztah po sdílení vášně pro komiksové knížky, televizi a rychlé občerstvení.

Green (36) a Grant (30) se poprvé setkali v roce 2007 u znovuotevření jejich oblíbeného komiksového obchodu, Golden Apple Comics, kde Green podepisoval autogramy na ruce a Grant událost fotografovala. "Potkali jsme se tu noc, ale neměli jsme příležitost k bližšímu seznámení", řekl magazínu People. "Podruhé jsme na sebe naraili na Comic Conu. Měli jsme toho tak moc společného a se setkáváním jsme pokračovali během týdne."

Po vzájemném kamarádovi přešlo Clarino telefoní číslo k Greenovi, kvůli setkaní, které Green navrhl jako "hrací rande." "Přišla jsem k jeho domu, chodili jsme a dostali se do nějaké restaurace "In-N-Out", vzpomíná Grant. "A objednali jsme si ty přesně stejné věci uplně tím stejným způsobem, což bylo trochu zvláštní. Poté jsme se vrátili k němu domů a Seth zapl svou TV a na jeho DVD (byly) seriál po seriálu naprosto totožné věci jako byli v mém DVD. Chovala jsem se jako, "Víš ty co? Tohle by mohlo být krásné přátelství."

Při jejich loňské společné dvoutýdenní cestě během Robot Chicken Skate Party Bus Tour si Seth uvědomil závažnost celé záležitosti. "To bylo tehdy, když jsem zjistil, že ona je pro mě tou jedinou", řekl Green. A Grant dodává:"Neuvědomovala jsem si jak daleko to může zajít dokud jsme spolu netrávili víc času. Bylo to smutné, když jsme z toho autobosu vystoupil a museli se vrátit do našich každodenných životů."

Jak Green řekl, společná budoucnost byla vždycky jeho sen. " Pár měsíců předtím než jsem ji požádal o ruku, jsem vlastně na prstýnku pracoval s mým přítelem klenotníkem. Nakonec jsme se prostě ocitli na velmi speciálním místě a já ji předal prstýnek. " Clare říká, že by ji ani nenapadlo, že Seth vůbec přemýšlel o manželství. "Jsem velmi racionální člověk, takže jsem si to v mé hlavě naplánovala... možná po nějaké době by bylo v pořádku se k sobě nastěhovat a poté bychom mohli začít přemýšlet o manželství. "

Jak se ukázalo, Green se zasnoubil a pár naplánoval jejich svatební obřad na 1. května za méně než čtyři měsíce. "Nejdůležitější věc bylo shromáždění všech na místě, kde mohli porozumět (naši lásce) a vidět to z první ruky," říká Green o jejich svatebních plánech.

Jediný detail, na který se oba soustředily bylo zásobování párty dárky pro individuální hosty. "Oba máme rádi hračky, takže vrchol programu pro každého u stolů byly různé kolekce hraček, které si odnesli", Green mluví o různých akčních figurkách-myslí G.I Joe-které byli připraveny pro hosty. "Moje matka dostala Care Bears, protože mi říkávala Clare Bear, a další naše dobrá kamarádka má sbírku koní takže jsme se ujistili, že na stůl dostane My Little Pony."

Zatímco novomanželský život je příjemný, plány na líbanky pro tyhle dva zatím nejsou žádné, jsou zaneprázdněni různými projekty. "Byli jsme pozváni do organizace Paula Haggisona, Artists For Peace and Justice, která dělá spousty pozemních prací na Haity. Právě jsme se začali zapojovat. "

"Ale Clare je úžasnou partnerku, mimořádnou ženou a velkou kamarádkou a člověkem, který vidí věci tak jak jsou a bere iniciativu do svých rukou, aby udělala svůj život a svět lepším. "

Grant dodává:"Každý den dokazuje jak úžasný (Seth) je, (jak) speciální je a "nohama na zemi" a nikdy jsme s nikým nebyla tak dokonale propojena jako se Sethem. Prostě se cítím moc šťastná, protože jsme našli jeden druhého. "

(Překládala jsem si to sama,proto bych to nerada viděla někde zkopírovné!) Díky za pomoc Karličko! Zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 linda linda | 19. července 2010 v 9:18 | Reagovat

seth je tak úžasnej člověk, moc jim to spolu sluší a jak o sobě s Clare mluví - prostě nádhera :) snad jim to vydrží

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama