Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Životopis Emma Caulfield

26. prosince 2011 v 23:15 | Katka |  Emma
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Jméno: Emma Chukker
Datum narození: 8. dubna 1973
Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA


Emma Caulfield se narodila jako Emma Chukker. Její matka je zpěvačka. Charismatická Emma studovala nejprve drama na střední škole, při studiu hrávala v divadle. Přihlášku na vysokou si poslala na psychologii. Projevila se však její láska k hraní, studium přerušila a v 19 letech se přestěhovala do Los Angeles, kde žije doposud.

165 cm vysokou herečku s čokoládovýma očima jste mohli vidět v seriálu Beverly Hills 902 10, kde hrála novinářku a přítelkyni Brandona. Její přelomová role byla ale postava bývalé démonky Anyy v seriálovém hitu Buffy, the Vampire Slayer. V BtVS hrála v letech 1999-2003. V seriálu tedy zůstala až do konce. V poslední epizodě (7×22 Chosen) Anya zemřela.
Herectví se neustále věnuje, ale jak sama říká, neví, co bude dál.

Emma nezůstává pozadu ani v politické činnosti. Horlivě podporovala Rona Paula, který byl jedním z kandidátů na amerického prezidenta. Do finále však neprošel, takže Emma podpořila v závěru Baracka Obamu.

Je dobrá kamarádka s Tonym Headem, Tomem Lenkem a Alyson Hannigan, které byla také na svatbě v roce 2003. V roce 2002 i 2003 se dostala do žebříčku 100 nejvíce sexy žen světa. Bono Vox je pro ni největším hrdinou a jeho skupina U2 její nejoblíbenější. Nevím, co je na tom pravdy, ale na jedné z jejích stránek jsem četla, že se jako mladá vdala, ale vztah nevydržel, takže se po čase rozvedla. Pak je ovšem jisté, že se vdala znovu, ale ani tento vztah nevydržel a Emma a Cornelius se v roce 2010 po 4 letech manželství rozvedli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 BuffynQa » btvsweb BuffynQa » btvsweb | Web | 27. prosince 2011 v 9:28 | Reagovat

Nejlepší je když v muzikálovém díle Once more With feeling začne spívat o králíkach :D a potom jak giles " co za tím stojí , mno Anya by to svedla na králíky ale to si já nemyslím "!

2 BuffynQa » btvsweb BuffynQa » btvsweb | Web | 27. prosince 2011 v 9:30 | Reagovat

[1]: A prosím dáš mi hlas pro Gaby Espino ? http://pictures-album.blog.cz/1112/sonc-1-kolo .

3 Lucy › iheartsarah Lucy › iheartsarah | E-mail | Web | 27. prosince 2011 v 11:01 | Reagovat

Tak to já bych chtěla vidět ten alternativní konec! A jak to,že má ten film dva konce? Protože já si myslela,že to skončí tak,že se Ryan probere,a ono bohužel. A určitě to dej na ulozto,strašně ráda bych ten druhý konec viděla. Jo a mě jen tak napadlo,já sem si spočátku vážně myslela,že je to převtělení,když se pak podíval do zrcadla,tak neviděl sebe,ale odraz Ryana,to bylo divný :D Ale jak Jess narazila v tom rámečku na ten řetízek,a jak začla číst ty dopisy,tak mě bylo hned jasný,že si to přečetl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama