Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Životopis Marc Blucas

27. prosince 2011 v 11:34 | Katka |  Marc
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Jméno: Marcus Paul Blucas
Datum narození: 11. ledna 1972
Místo narození: Butler, Pensylvánie, USA


Jeho rodiče jsou rozvedení. Má jednoho sourozence. Matka je/byla učitelka a otec výkonný poradce na škole. Vyrůstal v malém městečku Girard v Pensylvánii. Necelých 190 cm vysoký, hnědovlasý a zelenooký Marc vystudoval školu Girard High School. Hodně se věnoval basketbalu - hrál dokonce i závodně. Získal stupendium na univerzitě Wake Forest v severní Carolině. Po vystudování hrál rok za Manchester Giants v Evropě. Vrátil se do Pensylvánie a chtěl se stát právníkem, což si nakonec rozmyslel a vrhl se na herectví.

V prvním filmu se objevil v roce 1995. Zlomová role přišla až v roce 1999 a to role v seriálu Buffy, the Vampire Slayer, kde si zahrál přítele Buffy, Rileyho. Po boku Mela Gibsona si zahrál v roce 2002 ve snímku We Were Soldiers, s Gwynet Paltrow v View from the Top (2003) a s Kate Holmes Cruise ve filmu First Daughter z roku 2004. Co se týče dalších filmů, tak za zmínku stojí určitě horor Thr3e (2006), romantické drama The Jane Austen Book Club (2007) či komedie Meet Dave (2008).

Mimo herectví pracuje jako trenér basketbalového týmu Katolické střední školy v LA.

V roce 2005 chodil krátce s Lauren Graham (Gilmorova děvčata) a od roku 2008 je s novinářkou Ryan Haddon.

Zajímavostí je, že marc nesnáší cibuli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristýna Kristýna | 28. prosince 2011 v 10:12 | Reagovat

Taky nemám ráda cibuli.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama