Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Životopis Xander Harris

23. prosince 2011 v 17:09 | Katka |  Nicholas-Filmy/Seriály
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Věčný nýmand, který vždy spletl, co mohl, je také významnou osobností v seriálu. Narodil se v Sunnydale a od dětství se přátelil s Willow. Po příchodu Buffy do Sunnydale se do ní hned zamiloval a chtěl s ní kamárádit stůj co stůj. Buffy ho ale odmítla - měla už Angela a Alex se s tím musel smířit. Ať už chtěl nebo ne, tak ho osud spojil s Cordélií, se kterou začal - velmi neformálně - chodit. Cordy se s Alexem ale rozešla kvůli své partě. Proto požádal Alex o pomoc čarodějku Amy, aby na ni použila kouzlo "lásky". Ovšem kouzlo nabylo opačného účinku a do Alexe se zamilovali všechny ženy z okolí kromě Cordélie. Amy naštěstí kouzlo za pomoci Gilese a proti své vůli zlomila, a tím udělala zřejmě to nejlepší, protože se Cordelie k Alexovi vrátila. Ovšem udobření netrvalo dlouho, poněvadž Alex zjistil, že ho s Willow spojuje víc než jen přátelství, ale že se do ní zamiloval. Když se do Sunnydale vrátil Spike, tak je oba unesl a ti dva se spolu osamotě políbili - ovšem při tom je viděli Oz a Cordy a všichni se rozešli... každý s každým.

Cordelie Alexovi neodpustila, ale on si našel náhradu -upovídanou Anyu, bývalou démonku, se kterou začal ve 4. sérii chodit. Byli celkem "spořádaný" pár a byli si věrni. Koncem páté série požádal Xander Anyu o ruku a ona mu poté, co mu vrazila facku, odpověděla "ano". Jejich štěstí ale netrvalo dlouho, neboť Xander z jejich svatby utekl a Anya kráčela k oltáři sama. Stala se opět démonkou a chtěla se mu pomstít, ale nedařilo se jí to... stále ho milovala (i když se vyspala se Spikem) stejně jako on ji. Občas se spolu pomilovali, ale nebylo to už jako dřív.
V té době už dávno pracoval ve stavební firmě a byl dokonce povýšen. Pořídil si krásné auto, vkusné oblečení a i jeho chování bylo rozumnější - přesto nezůstal být tím vtipným klukem :-) Xander přišel koncem 7. série o oko v boji s "knězem" Calebem. Měl úkol odvést Dawn do bezpečí před bojem s Prvním zlem, ale Dawn byla "silnější" a tak se mu to nepovedlo. V posledním boji bojoval opravdu statečně. Před útěkem z města se pokoušel najít Anyu, ale nepodařilo se mu to - byla mrtvá... on přežil ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 17:34 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 prom dresses for sale prom dresses for sale | E-mail | Web | 20. října 2012 v 5:42 | Reagovat

Wow! I cant believe I have found your blog. Very useful information.
http://www.carweddingdress.org/special-occasions.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama