Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Pořad Surviving Evil s Charismou byl obnoven pro 2. sérii

7. února 2014 v 22:10 | Katka |  Charisma-Novinky / Zajímavosti

Hvězda z Buffy the Vampire Slayer, Charisma Carpenter, se upsala k návratu moderování pořadu Surviving Evil, kterému Investigation Discovery přidělilo další sérii.
Carpenter natočí dalších 10 epizod, až se Surviving Evil bude vracet do produkce pro premiéru ke konci roku 2014. Tento pořad ukazuje skutečné příběhy ze života mužů a žen, kteří bojovali s lidmi, kteří je napadli, a přežili, aby mohli vyprávět svůj příběh. Každý skutečný příběh zločinu je vyprávěn vlastními slovy přeživšího.


"Tohle je jedna z nejlepších věcí, co jsem kdy dělala. Navracení důstojnosti lidem má opravdu smysl. Tito lidé jsou mimořádní."
V první epizodě pořadu, která byla vysílána loni v srpnu, Charisma řekla svůj vlastní příběh: V roce 1991 byla herečka (tehdy 22 letá) napadana a ohrožována zbraní na pláži v San Diegu nebezpečným policejním důstojníkem.

Surviving Evil se umístil mezi nejsledovanějšími pořady hlavního vysílacího času na Investigation Discovery během třetího čtvrtletí roku 2013 a získal 450 000 diváků ve věku 25-54 let. Zdroj

Na více fotek se můžete podívat po kliknutí na obrázek!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama