Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Joss oznámil nový projekt!

25. července 2015 v 22:19 | Katka |  Joss Whedon

Joss Whedon si ke své umělecké tvorbě přidává Twist.
Populární geek a génius, který přivedl na filmové obrazovky The Avengers a stvořil tv seriály jako Buffy the Vampire Slayer a Firefly řekne svůj nový příběh v komixech, které vydá Dark Horse Comics.
"Je to viktoriánský thriller o pokorné pokojské, která je pohlcena temnou hrůzou, ale místo smrti se vrátí se znalostmi, mocí a vztekem, které nemůže zapřít ani kontrolovat," řekl EW Whedon ve svém prohlášení. Očekávejte silnou steampunkovou estetiku, určitá temná rytířská témata a Whedonův typický nápaditý provokativní postoj k politickým, sociálním a feministickým tématům.Whedonovi komixy nejsou cizí. V roce 2004 napsal uznávanou předělávku Astonishing X-Men pro Marvel Comics. Od roku 2007 píše a produkuje linii populárních Buffy komixů vydávaných Dark Horse. Svou komixovou práci v minulých letech omezil kvůli práci na režii Avengers a spuštění dramatu od ABC, Marvel´s Agents of S.H.I.E.L.D., které tento rok odstartuje třetí sérii. Joss v mnoha nedávných rozhovorech řekl, že už pro studio Marvel nepracuje, a tak má teď čas na své vlastní nové originální projekty.
Zatímco smlouva byla ujednána teprve nedávno, Whedon nad nápadem přemýšlel už nějakou dobu. Tento komix, který zahájí šesti dílná minisérie, zatím ještě nemá stanovené datum vydání. Ani nemá ilustrátora, ale k tomu brzy dojde. Obrázek, který tu vidíte, nakreslil Julian Totino Tedesco, ale neočkává se, že by kreslil i komixovou sérii. Logo vytvořil Nate Piekos z Blambotu.

Whedon tuto komixovou knihu oznámil na začátku července během Comic Conu v diskusním panelu Dark Horse. Zdroj

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama