Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Šťastný nový rok

31. prosince 2016 v 23:32 | Katka |  O mně

Ahoj, tak za prvé se omlouvám, že už několik let používám stále ten samý obrázek, ale já sama prostě grafiku tvořit neumím, a i když tohle kdysi vzniklo v rámci pokusu, tak se mi to stále poměrně líbí :). Nicméně tenhle článek vznikl především proto, že bych Vám všem chtěla především do nového rolu popřát hodně zdraví, štěstí lásky a pravých přátel. Ať se vám daří ve škole či v práci a ať jste ve svém životě spokojení. Děkuji za to, že na blog stále chodíte a komentujete, moc si toho vážím.
Škoda, že soutěže se zúčastila pouze Fluttershine, ale o to jsem ji vděčnější a prosím ji, aby mi napsala svůj e-mail, abychom se mohly domluvit na zaslání výhry.
Důležité je, že v září blog oslavil neuvěřitelné 10. narozeniny! a já k tomu nakonec nenapsala žádný článek :(. Věřte mi, že jsem chtěla, ale pak jsem pořád nestíhala a nakonec už mi to přišlo pozdě, tak to zmiňuji alespoň teď. S tím časem je to bohužel stále stejně v háji a momentálně nevím, kdy se to zlepší. Prostě se mi nedaří zvládat a stíhat školu, práci, osobní problémy a další aktivity a jsem z toho smutná. Navíc ani teď moc nemám nikoho na konzultaci překladů. Blog mám stále ráda a je mi líto, že nemám čas na pořádné články či překlady, ale prostě nemám na výběr. Končit se mi ovšem stále nechce, ikdyž návštěvnost je stále menší a menší, ale i tak je vidět, že i české fanoušky Whedonverse stále zajímá a je super, že na facebookové stránce blogu je Vás už skoro 140.
Do budoucna bych na blogu ráda nechala změnit layout, ale potřebovala bych poradit, co byste na něm chtěli vidět, protože nemám čas hledat inspiraci, a když už mě třeba něco napadne, tak se prostě pořád nemohu rozhoupat, který z mých nápadů by byl nejlepší: D.
A ještě taková zajímavost - Letos jsem na blog přidala 119 článků, co je nejmíň hned po roku, kdy tato stránka vznikla.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fluttershine fluttershine | 1. ledna 2017 v 11:53 | Reagovat

Díky, ať se daří i tobě, však ono jestli to bude stát za to, tak se ti lidé, které potřebuješ, najdou, ať už kdekoliv ;-)
Já mám článků za rok 2016 jenom 34, a to ještě většinu ze září. Květen, červen, červenec, srpen a listopad nemám ani jeden :D Prostě když člověk nemá čas a energii, blog trpí nejvíc :D

2 Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) | Web | 1. ledna 2017 v 21:01 | Reagovat

Také ti přeji nádherný nový rok 2017, snad bude pro tebe krásný, a budeš šťastná! :) A panečku, 10 let to je úžasné, snad tu s námi vydržíš dalších 10 let minimálně! :)

3 Addie Addie | Web | 7. ledna 2017 v 22:46 | Reagovat

Přeji vše nejlepší do nového roku a taky opožděně (hodně :D) gratuluji k výročí! jak jsi to jen dokázala :D při porovnání s lidmi, kteří si založí blog třeba na měsíc nebo dva a pak hned skončí, je to fakt něco :D

Mrzí mě, že toho máš tolik a nestíháš. Taky je to pro mě poslední dobou docela těžké, občas dělám některé věci na úkor jiných, možná důležitějších... což bych asi neměla že :D no ale třeba se to u tebe trochu uklidní časem a budeš to stíhat líp :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama