Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Eliza se stane čarodějníci v Černé legii

21. května 2017 v 16:32 | Katka |  Eliza-Novinky/Zajímavosti

IM Global Television pracuje na vývoji seriálu The Black Company (česky pod názvem Černá legie), založeném na fantasy knihách (série Garrett P.I.) od Glena Cooka, společně s Boston Diva Productions, firmou Elizy Dushku, a Phantom Four, Davida Goyera, s Dushku v jedné z rolí. Boston Diva Prods. zvažují tuto 10 dílnou knižní epickou akční fantasy sérii a stejně tak plánovanou knihu Port of Shadows, která se odehrává mezi prvním a druhým dílem této série a bude Tor Books publikována v příštím roce. Eliza bude hrát v důležité roli jako temná čarodějnice, The Lady.


Tato série sleduje činy Black Company, elitní žoldnérské jednotky, která se stará o často zákeřné zakázky od toho nejvyššího dražitele napříč celou touto tolkienskou zemí. Když tito drsní muži objeví proroctví, že bylo znovu zrozeno dobro, musí přehodnotit svou oddanost. The Lady (Dushku), která vládne celému Severnímu císařství, používá Black Company k posílení své nadvlády a moci před množstvím uchvatitelů. Další herci budou oznámeni v příštích týdnech.
Goyer (Batman, Da Vinci's Demons, Flash Forward) bude hlavním producentem podle jeho první dohody s IM Global TV po boku Kevina Turena (Birth of a Nation, All Is Lost, Arbitrage). Společně s vedoucími producenty z Boston Diva, Elizou Dushku, jejím bratrem Natem Dushku, Amim Louriem a Samem Maydewem (John Leguizamo's Ghetto Klown) ze Silver Lining Entertaiment.
"Knihy Glena Cooka převrací tradiční fantasy dobrodružství vzhůru nohama skrze své sarkastické dimensionální postavy a moderní vnímavostí, řekl president IM Global Televison Mark Stern. "Jsme nadšení z prozkoumání tohoto intrikářského a vzrušujícího světa na televizních obrazovkách s Davidem, Kevinem, Elizou, Natem, Amim a Samem."
"The Black Company nabízí mnoho možností, ale zůstává v zásadě relevantní díky morálním dvojznačným volbám, které se objevují na každém kroku", dodala Dushku. "Jsme nadšení, že můžeme přivést klasický příběh Glena Cooka k životu společně s Markem a Davidem, autoritami ve filmové honbě za science fiction a epickým fantasy, které nevyhnutelně shromáždí dojímavé postavy zapletené do čelisti-padající akce."
Omlouvám se za případné chyby v překladu! Zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Steeeva Steeeva | Web | 22. května 2017 v 20:04 | Reagovat

mno tak to je jesnoznačne niečo pre mňa a dosť ma to aj zaujalo lebo tento štýl filmov, seriálov alebo kníh mám najradšej :-D takže sa na to teším

2 Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) | Web | 23. května 2017 v 20:53 | Reagovat

Tak to je skvělá informace, sice knižní ságu neznám, ale čarodějnice mi nějak nevadí, ba naopak, tak jsem zvědavá :)

3 Kara Denvers Kara Denvers | 23. května 2017 v 22:25 | Reagovat

Určitě se na to podívám už jen kvůli ní. V Dollhousu i Buffyversu mi dokázala, že má talentu na rozdávání, těším se na ní.

4 charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz | Web | 27. května 2017 v 14:26 | Reagovat

Knížní ságu taky neznám, ale nezní to vůbec špatně. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama