Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Joss bude mít na starost Batgirl

25. července 2017 v 13:49 | Katka |  Joss Whedon

Batgirl se dočká svého vlastního filmu od tvůrce Buffy the Vampire Slayer, Josse Whedona. Whedon uzavřel dohodu, podle které napíše, zrežíruje a vyprodukuje zatím nepojmenovaný film o Batgirl pro Warner Bros., tedy součást světa DC Extended Universe. Na projekt bude dohlížet Toby Emmerich, prezident a vedoucí obsahový úředník Warner Bros. Pictures Group společně s Jonem Bergem a Geoffem Johnsenem.
Batgirl je jednou z nejpopulárnějších superhrdinek na světě, ale nikdy se nedočkala svého vlastního filmu. Tento projekt má také obsahovat další postavy ze světa Gothamu.


Příběh Batgir byl poprvé představen v komixech od DC roce 1967, kde se Barbara Gordon, dcera policejního komisaře gothamské policie Jamese Gordona, objevila jako postava v The Million Dollar Debut of Batgirl! od autora Gardnera Foxe a kreslíře Carminea Infantinoa. První zmínka o Batgirl přitom padla už v roce 1961 k postavě Betty Kane, neteři Kathy "Batwoman" Kane, v Batmanovi #139, od autora Billa Fingera a kreslíře Sheldona Moldoffa.
Entertaiment Weekly pak přinesl ještě konkrétnější informaci, že tento film bude vycházet z verse postavy v New 52. New 52 odkazuje na opětovné vyslání DC postav do komixů v roce 2011. Tato verze se soustředí na Batgirl několik let po útoku Jokera, který ji zanechal ochrnutou. Znovu získá pohyblivost díky experimentální operaci, ale pronásleduje jí prožitek blízké smrti.
Později se ještě objevilo, že hlavní roli má velkou šanci získat donedávna neznámá Katharine Langford, z čehož jsem já osobně nadšená, protože seriál 13 Reasons Why, ve kterém ztvárnila jednu z hlavní rolí, jsem si opravdu hodně oblíbila. Nesledovali jste to taky? Co na to říkáte?
Tento Batgirl projekt tak bude už druhým filmem od DC Films, ve kterém bude v hlavní roli ženská hrdinka, první byla Wonder Woman s Gal Gadot, která měla premiéru v červnu. Ta se mi taky hodně líbila :).
Whedon tak dělá velký krok od stáje Marvel Cinematic Universe, pro kterou napsal a režíroval directed The Avengers a Avengers: Age of Ultron ke konkurenčnímu DC. Whedona zastupuje CAA.
Omlouvám se za případné chyby v překladu! Zdroj 1 + Zdroj 2 + Zdroj 3 + Zdroj obrázku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maya Maya | 27. července 2017 v 17:58 | Reagovat

Superhrdinsky film od Josse s hlavní ženskou hrdinkou? Tak na tohle se budu hodně těšit. Wonder Woman se DC povedla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama