Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Dough Jones zavzpomínal na svou roli v epizodě Hush

20. listopadu 2017 v 22:07 | Katka |  Seriál Btvs

Během 90. let Dough zůstával neznámým a obsazovaným v malých bezejmených rolích, které obvykle neznamenaly víc než práci na pár dní. Když přišel v roce 1999 na konkurz k Buffy the Vampire Slayer vážně neočekával, že se něco změní - opět, tato role neměla žádné repliky a Jones nedostal scénář. Takže když vstoupil do místnosti na konkurz, byl překvapený, když uviděl sedět mezi dalšími producenty a castingovým ředitelem vedoucího producenta Josse Whedona. "Dostali jsme instrukce, "Předstírejte, že před vámi někdo leží, vy v tichosti přistoupíte stále s co největším zuby odhalujícím úsměvemi a dělejte jakože této sobě operativně vyřezáváte srdce a pak předejte toto srdce někomu v této místnosti a usmívejte se u toho", vybavil si Jones, předtím než pronesl svou odpověď s kamenným úsměvem: "Oh, OK."


Konkurz byl k dílu ze 4. série "Hush", z kterého se vyklubala jedna z nejoblíbenějších hodin v historii tohoto seriálu. Jones se ucházel o hraní jednoho ze spolku děsivých démonů nazývaných Gentlemeni, kteří okradou všechny o hlasy, aby jim v tichosti ukladli jejich srdce. Jones později zjistil, že produkce vytvořila masky, která zanechají tvář postavy v děsivém úsměvu. Ale Doughův vlastní strašidlený úsměv během konkurzu všechny přesvědčil, že nejenže získal roli hlavního Genlemena, producenti pozměnili jeho postavě make-up, aby zachovali Jonesův přirozený úsměv.

"Znáte takovéto, že jste na svatbě a usmíváte se kvůli fotkám znovu a znovu a (říkáte), "Už vůbec necítím svou tvář?" Řekl Jones, ukazující na svoji tvář. "No, takhle jsme to měli po 8 dní v kuse."
Jonesovo vystoupení po boku dalšího Gentlemena, ztvárněného Camdenem Toyem, se ukázalo, tak děsivě památné, že se začali objevovat v úvodní znělce Buffy. "Za to jsme také dostali dodatečně zaplaceno", řekl Jones. "To bylo velkou ctí pro hostující hvězdy v jedné epizodě. A taky jsme se stali akčními figurkami."


Omlouvám se za případné chyby v překladu! Zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ╬ Gothic Soul ╬ ╬ Gothic Soul ╬ | E-mail | Web | 20. listopadu 2017 v 22:25 | Reagovat

To vypadá zajímavě ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama