Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Šťastné a veselé Vánoce

24. prosince 2017 v 20:00 | Katka |  O mně

Ahoj, tak je asi jasné, co Vás čeká : ). Tímto bych všem chtěla popřát především hodně zdraví, dále štěstí, lásku, pravé přátelé, rodinnou pohodu a nějaké zajímavé dárky. Pokud náhodou dostanete něco souvisejícho s Whedonversí, nezapomeňte se tu pochlubit (Já si třeba opět nadělím Buffy kalendář).
Doudám, že Vám letošní nadílka článků udělala radost, protože loni jsem se tomu vyhla a teď jsem si říkala, že bych Vám to mohla vynahradit a zároveň, tak zveřejnit i články, které mám v rozepsaných třeba i několik let : D.
Všem moc děkuji, že na blog stále ještě chodíte a především, že si i někdy najdete čas na napsání komentáře. Navíc jsem moc vděčná těm, kteří se v září zapojili to vyplňování TOHOTO dotazníků, snad jste si všimli, že jsem se k němu při tvorbě článků snažila někdy přihlížet :).
Viděli jste letos nějaký vánoční film s hercem z Whedonverse? Pokud by byl zájem, mohla bych sem ještě během svátků připravit článek, kde bych doporučila další filmy, ale nejsem si jistá, jestli to to někdo ocení, přece jen, je to časově poměrně náročné, tak dejte vědět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama