Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Životopis Faith Lehane

31. prosince 2017 v 22:27 | Katka |  Eliza-Filmy-ukázky,informace atd

Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Narozena: 1979

Faith je Přemožitelka zvolena po smrti Přemožitelky Kendry. Faith pochází z Bostonu (stejně jako Eliza). O jejich rodičích je známo minimum informací. Faith si nalezla lásku v zabíjení a od party (Buffy a spol) přešla - poté, co zabila omylem člověka - na zlou stranu ke starostovi Sunnydale, se kterým připravovali "pomstu". Povstání však nevyšlo a Faith se po boji s Buffy dostává do nemocnice do kómatu, ze kterého se probírá asi po roce.

Chce pomstu pro Buffy, ale vše opět skončí vítězstvím Buffy. Faith se vydala do L.A. Tu byla najata firmou Wolfram a Hart, aby zabila Angela. Tento úkol byl pro ni potěšením, takže souhlasila. Úkol se jí však nepovedlo splnit a nakonec ji Angel pomůže s tím, aby se vyrovnala sama se sebou, což se nelíbilo Buffy... Faith se tedy dobrovolně udala na policii, kde strávila asi dva roky.
Wesley ji poté, co Angel začal opět zabíjet (Angelus) dostal z vězení, aby jí pomohl, Willow si ji po opětovném navrácení duše Angelovi bere se sebou do Sunnydale, aby pomohla při závěrečném boji s tím Prvním. Faith si začala románek se ředitelem Robinem Woodym (synem Přemožitelky Nikky). Poslední bitvu přežila a teď si může v klidu žít v komixovém pokračování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama