Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Nathan se vrací do TV

19. června 2018 v 22:32 | Katka |  Nathan

Nathan Fillion se vrací do ABC s novým seriálem, který by měl být lehké kriminální drama. V rámci konkurence se The Rookie, kde v hlavní roli hraje a zároveň projekt produkuje bývalá hvězda Castla, podařilo získat ABC a rovnou objednala celou sérii. Tento seriál od Mark Gordon Company a ABC Studios, tak znovu spojuje Filliona s vedoucím producentem/jedním z tvůrců Castla, Alexim Hawleym.


The Rookie, který byl inspirován skutečným příběhwm, byl napsán Hawleym. Fillion hraje Johna Nolana, nejstaršího nováčka v LAPD. Ve věku, kdy je většina na vrcholu své kariéry, Nolan odloží stranou svůj pohodlný maloměstský život a odstěhuje se do L.A. za svým snem pracovat jako policista. Teď, obklopen o 20 let mladšími nováčky, se Nolan musí vypořádat s nebezpečným, vtipným a nepředvídatelným světem "mladého" policisty, odhodlaný užít si svou druhou šanci na životní šanco naplno. Hawley a Fillion jsou vedoucími producenty společně s Markem Gordon z The Mark Gordon Co a Nicholasem Pepperem, a s Michelle Chapman a Jonem Steinbergem.

The Rookie připomíná další velký projekt, jehož součástí je známá TV hvězda, jako to Mark Gordon Co udělalo už před 2 lety, hned poté, co znovuotevřel nezávislé studio s podporou eOne. Tím bylo drama Designated Survivor s Kieferem Sutherlandem a Maggie Q, který také zaujalo hned několik stanic předtím než skončilo na ABC s podobnou důvěrou jako The Rookie.

Odlehčený Castle zůstává nejúspěšnějším procedurálním dramatem od ABC minulé dekády. Od jeho neočekávaného zrušení v květnu 2016 po 8 sériích, se Fillion minulou sezónu vrátil do ABC s navracející rolí v hlavní komediální sérií ABC, Modern Family. (Také se upsal pro roli ve 2. sérii Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events na Neftlixu.
Hawley si dal pauzu během Castla, kde byl scénáristou v letech 2009-2012 a získal svou první zásluhu jako producent. Poté se do tohoto seriálu vrátil jako hlavní producent/jeden z tvůrců na začátku 8. série. Také byl vedoucím producentem/jedním z tvůrců v The Following a State Of Affairs od NBC.
Filliona zastupují CAA, Michelle Chapman a Jackoway Tyerman Wertheimer. Díky za pomoc s překladem Tery! Zdroj

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama