Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Pozítří začne vycházet 12. série Buffy

18. června 2018 v 0:51 | Katka |  Jedenáctá série BtVS

Už je to několik měsíců, co Dark Horse Comics dokončil svou poslední po-televizní sérii Buffy the Vampire Slayer, a kromě minisérie soustředěné na Buffyna mentora, Gilese, jsme neslyšeli ani zmínku o budoucím pokračování. Až v únoru nakladatelství oficiálně oznámilo skrze CBR, že 12. série Buffy začne vycházet v červnu.
Ale jsou tu, jak dobré, tak špatné zprávy. Tou špatnou zprávou je, že tahle série bude mít jenom 4 čísla. Tou dobrou je, že tvůrce Buffy, Joss Whedon, se poprvé od 9. série vrací, aby napsal tuto sérii. Spolu-spisovatelem zůstává Christos Gage, a výtvarník Georges Jeanty z 8. série se vrací k ilustraci.

Podle oficiálního souhrnu Buffy the Vampire Slayer: Season 12: The Reckoning/Zúčtování sleduje změnu světa po finále 11. série s Buffy a Scoobies užívající si klidný bez záchraňování světa. Ale, jak už zjistili z letitých bojů se silami temnot a zastavování mnoha apokalyps, klid nikdy netrvá dlouho. Když je Dawnina a Xanderova oslava nastěhování do nového bytu narušena několika známými tvářemi s novinkami o shromažďující se síle, které si žádá pozornost - Wolfram & Hart, legie démonů a Harth, upír z budoucnosti - Buffy se ocitne v časové deformaci, která by mohla pozměnit osud světa a mohla by způsobit konec Buffy, jejích přátel a přemožitelek, navždy.
Ve 12. sérii také uvidíme návrat Angela a Ilyrie ze spin-offové série Angela, fanoušky oblíbenou přemožitelku Faith a Fray - přemožitelku z budoucnosti, kterou Joss Whedon poprvé představil v minisérii v roce 2001.
Jedna z nových obálek ukazuje Buffy držící nemluvně. A protože se tahle série odehrává až o rok později... je teď Buffy matkou?? Pokud ano, kdo je otcem? Protože když jsme ji viděli naposled, chodila se Spikem a upíři nemají mít děti.
Buffy the Vampire Slayer Season 12: The Reckoning #1 se začne prodávat 20. června a bude dostupná se 3 různými obálkami od umělců Stephanie Hans, Georges Jeanty s Karlem Story a Danem Jacksonem a Karlem Moline.
Díky za pomoc s překladem Tery! Zdroj

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama