Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Marc má novou roli v seriálu Dietland

30. července 2018 v 22:56 | Katka |  Marc
Marc na fotce z filmu The Irresistible Blueberry Farm (2016)

AMC nabírá herce pro Dietland, jejich 10 epizodové rovnou pro sérii objednané temně komediální drama založené na novele Sarai Walker. Campbell Scott (House of Cards), Alanna Ubach (Coco), Kelly Hu (Arrow), Ami Seth (Blindspot), Jen Ponton (30 Rock) a Marc Blucas si mají zahrát navracející se postavy po boku Julianny Margulies a Joy Nash v hlavních rolích.


Dietland od Marti Noxon (producentka a scénáristka BtVS), Skydance TV a AMC Studios se točí okolo zákulisí kosmetického průmyslu. Sleduje Plum (Nash), obézní ženu, která se připravuje na operační zmenšení váhy, když se jí svět otočí vzhůru nohama díky 2 konkurečním feministickým frakcím. Lapena mezi starými plány a radikálními novými extrémy, se Plum musí rozhodnout sama za sebe, co to znamená být revolucionářkou, když se "válka pohlaví" stane doslovnou.
Blucas má hrát Bobbyho, policistu z New Yorku, který je také Dominičin bývalý partner a kamarád.
Tato šestka se přidá k již předtím oznámeným stálicím seriálu - Tamara Tunie (Law & Order: SVU), Robin Weigert (Big Little Lies), Adam Rothenberg (Ripper Street) Erin Darke (The Marvelous Mrs. Maisel), Rowena King (Shut Eye), Will Seefriend (The Deuce) a nováčci Ricardo Davila a Tramel Tillman.
David Ellison, Dana Goldberg a Marcy Ross ze Skydance jsou hlavními producenty společně s Marii Grasso z Tiny Pyro, Bonnie Curtis a Julie Lynn z Mockingbird Pictures a Jacqueline Hoyt. Susie Fitzgerald a Ben Davies jsou vedoucími pracovníky za produkci pro AMC.
Blucas je zastupován Paradigm Talent Agency.

Díky za pomoc s překladem Try! Zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama