Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Alysonin názor na remake Buffy

29. srpna 2018 v 23:48 | Katka |  Alyson-Novinky/Zajímavosti

Alyson Hannihan, v současnosti hraje Claire Clancey, matku hlavní hrdinky Nancy v novém dětském animovaném Disney seriálu Fancy Nancy, který měl premiéru 13. července. Alyson účinkovala v množství oblíbených TV seriálů a filmů, včetně Buffy, How I Met Your Mother a American Pie. Ve světe revivalů a remaků se HollywoodLife zeptal Alyson, zdali by chtěla nebo nechtěla vidět návrat něčeho z její minulosti.


"Jistě! Ráda bych byla součástí," řekla Alyson exluzivně na akci Disney Channelu. "Protože by bylo divné vidět remake s mladšími lidmi ... bylo by to jako, "Ne, nedělejte to!" (Smích) To bych nechtěla vidět. Jako třeba, pokud by udělali remake Buffy s úplně nových hereckým obsazením ... to by bolelo ... to by bolelo. Museli by být na základní škole, protože my jsme byli na střední."

HollywoodLife dodal, že noví herci by mohli být děti původního osazenstva. "Oh, pravda!" odpověděla Alyson. "Pak bychom toho mohli být součástí, mohli bychom být rodiči, že? Dokud by to bylo věrohodné."

Má pozn. - Alyson rozhovor poskytlav na začátku července, ještě předtím než Joss oznámil, že reboot Buffy opravdu chystá.

Děkuji za pomoc s překladem Tery! Zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Charmedlover Charmedlover | Web | 30. srpna 2018 v 18:30 | Reagovat

Nějak se to těmi remaky a rebooty hemží. Opravdu. Nicméně nemám tohle moc ráda, když se nějaký seriál takhle překopává. :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama