Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

V Roseanne zavzpomínali na Glenna

30. srpna 2018 v 23:03 | Katka |  Glenn

V jedné z nových epizod Roseanne vzdal tento seriál dojemný hold Glennu Quinnovi, který hrál Marka Healyho v originálním seriálu, ale zemřel na předávkování drogami v roce 2002. Nejenže je Quinnova fotka vystavena v rodinném domě Connerových, ale také došlo ke zmínění Markovi smrti v srdcervoucí scéně mezi Becky a Darlene.


Během této epizody se Becky rozmluví o ztrátě Marka a odhalí, že se spolu pokoušeli o dítě, "Nevím, jestli sama sebe vidíš zamrzlou na stejném místě od té doby, co Mark zemřel, ale všichni ostatní to vidí", řekne Darlene. "Víš Becky, Marka nezradíš, když se posuneš dál." Tato epizoda byla věnována Qinnově památce.
Michael Fishman, který v tomto seriálu hraje D. J. Connera v tomto seriálu, přidal na svoji facebookovou stránku emocionální poklonu Quinnovi poté, co byla tato epizoda odvysílána. Řekl, že Quinnovi sestry navštěvovaly natáčení po několik týdnů a jeho neteř se dokonce objeví v pozdější epizodě tohoto seriálu. A také řekl, že by ho nikdy nenahradili jiným hercem.
"Hodněkrát jsem řekl, že Glenn byl úžasný člověk", napsal Fishman. " Rozsvítil každou místnost a každé natáčení, do kterých vkročil. V seriálu jsme nikdy neuvažovali o nahrazení jeho postavy. Přeobsazení jak některá media navrhovala, nikdy nebylo možností. Glenn je nenahraditelný."
V tomto příspěvku také odhalil, jak herecké osazenstvo vzpomíná na Quinnův odkaz před nahráváním každé epizody této nové série. "Před každým nahráváním se jako herci představujeme divákům. Vyjdeme z ložnice Rosenne a Dana, skrz kuchyni k seznámení s diváky. Je to radostné bezprostřední propojení s fanoušky. Do této chodby jsem přinesl Glennovu fotku, takže ji všichni míjíme, než jdeme natáčet každou epizodu. Vzpomínáme na Glenna každý den. Vždycky bude s námi, částí nás, částí seriálu Roseanne a rodiny."


Děkuji za pomoc s překladem Tery! Zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama