Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Alyson-Hlášky/Rozhovory/Články

2008 Alyson a Alexis o prvním těhotenství

20. prosince 2011 v 14:10 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Alyson Hannigan miluje nakládanou zeleninu! Těhotná hvězda seriálu "Jak jsem potkal tvou matku" má nyní zvláštní chutě k jídlu.
"Kdybych domů přinesl nějakou špatnou, ani se jí nedotkne," říká manžel Alyson, herec Alexis Denisof. "Musí být přesně taková, jako chtěla. Nesmí být s česnekem, pepřem, no prostě to musí být ty pravé."

2007 Alyson Hannigan:Dáma v červeném

8. listopadu 2011 v 12:19 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Článek / rozhovor Jenny přeložila z anglického originálu - zdroj.

Vznáší se jako motýl, bodá jako včela s moučníkem a její chování lemuje nezbednost. Alyson Hannigan na sebe upozornila rolí Willow Rosembergové v seriálu Buffy, přemožitelka upírů, kde hrála v letech 1997 - 2003 a poté v trilogii Prci, prci, prcičky.
Nyní hraje v seriálu Jak jsem potkal tvou matku a připravuje se na roli skutečné matky. Tady je 6 věcí, které byste o této krásné brunetce měli vědět.

Alyson nesnáší líbání s Jasonem

1. listopadu 2011 v 11:30 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Alyson Hannigan, hvězda seriálu Buffy, přemožitelka upírů, nesnáší líbací scény se svým seriálovým manželem Jasonem Segelem - protože je kuřák.
Alyson Jasonovi řekla, jak jí jsou nepříjemné jejich intimní scény v komediálním seriálu "How I Met Your Mother" (Jak jsem potkal tvou matku), ale on údajně dostává nikotin po celý rok zdarma (komu by se potom chtělo přestávat...).

2010 PopWrap:Mám pocit, že můj život právě začal

17. února 2010 v 22:56 | Katka
Jako někdo, kdo strávil několik terapií a snažil se pochopit, proč nemůže žít v Sunnydale (je to fiktivní Dr. Kleine, už to vím), každý herec, jehož jméno je spojeno s tímhle městem chápe, že čelí mnohem větší překážce, když přijde na to potěšit mě s jejich post- "Buffy" projekty. Ale díky řadě komediálních kousků, které soupeří s její schopností přimět mě k pláči, Alyson Hannigan našla perfektní roli v "How I Met Your Mother." Už pět sérií hraje jednu polovičku jednoho z TV nejromantičtějších a nejaspirativnějších párů… a k tomu Alyson řekla, že je právě taková i ve skutečnosti. Kromě toho, že mi prozradila svojí oblíbenou přezdívku, Alyson PopWapu přiznala (čtvrtý den naší týdenní oslavy "HIMYM") co podle ní učinilo tenhle seriál tak úspěšným a proč nikdy neuvidíte její jméno zářit na vrchní straně CD!

PopWrap: Gratuluji k tvému People´s Choice ocenění!

Alyson Hannigan: Děkuji! Bylo to úžasné. Skvělý způsob jak začít desetiletí!

2009 MTV:Bez Josse do toho nejdu!

31. ledna 2010 v 22:37 | Katka
Yeah, takže David Boreanaz se možná nebude nikdy cítit na přivedení Angela zpět z "nemrtvých", ať už do "Buffy" a/nebo "Angela", ale jedné z hlavních herců, Alyson Hannigan (která v seriálu hrála Willow), by to nevadilo. Samozřejmě by byla proti, kdyby to mělo něco společného s těmihle plány na remake téhle kultovní, milované TV show a byl by to film bez jejího stvořitele, Josse Whedona. "Yeah, a tohle je podle mého názoru velká chyba," řekla Cinemablend. "Chci říct, jestli do toho není Joss zaplatený, je to jen název." Pokud jsou zvěsti pravdivé a oni ten remake udělají bez Josse, nestřihla by si ani rychlé cameo. "Ne bez Josse. Joss je jediný důvod, proč bychom se případně vrátili zpět. Myslím tím, je prostě směšné přemýšlet o téhle TV show bez Josse," vysvětluje star "How I Met Your Mother." "Podle mě je to prostě hloupé... A tohle ví i všichni fanoušci, takže netuším, co si myslí."
David nedávno prohlásil, že tu pravděpodobně není žádný prostor pro obnovení "Buffy", udávajíc číslo upírských seriálů, které momentálně běží v televizi. "Je tu tolik nových seriálů jako "True Blood" a "The Vampire Dairies," je tu tolik různých typů těhle seriálů, už je to v podstatě znovu obnovené," vysvětluje.
Díky za pomoc Tery! Zdroj
 
 

Reklama