Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Alyson-Novinky/Zajímavosti

Alysonin názor na remake Buffy

29. srpna 2018 v 23:48 | Katka

Alyson Hannihan, v současnosti hraje Claire Clancey, matku hlavní hrdinky Nancy v novém dětském animovaném Disney seriálu Fancy Nancy, který měl premiéru 13. července. Alyson účinkovala v množství oblíbených TV seriálů a filmů, včetně Buffy, How I Met Your Mother a American Pie. Ve světe revivalů a remaků se HollywoodLife zeptal Alyson, zdali by chtěla nebo nechtěla vidět návrat něčeho z její minulosti.

Alyson se vrací do TV

2. července 2018 v 22:35 | Katka

Stanice ABC dala zelenou Man of the House, multi-kamerové hybridní rodinné komedii s Alyson Hannigan, vytvořené The Jackal Group Gail Berman (producentka BtVS), ABC Studios a studiem na Simpson Street hvězdy Scandal, Kerry Washington. Tento projekt měl herecky-podmíněné objednání pro pilot a Hanniganino obsazení navyšuje tuto eventualitu.

Alyson Hannigan dnes slaví 44. narozeniny!

24. března 2018 v 20:27 | Katka

24. březen je zajímavý den, protože Alyson není zdaleka jediná, kdo slaví :). Dalšími, kdo má narozeniny jsou -

Alyson míří do nového seriálu!

13. června 2016 v 20:59 | Katka

Alyson Hannigan se stala součástí remaku The First Wives Club pro kabelovou stanici TV Land. Herečka bude mít jednu z hlavních rolí v pilotu napsaném Rebeccou Addelman (New Girl) a produkovaném Jenny Bicks (Sex and the City), uvedla stránka Deadline.

Alyson si zahraje v Modern Love

21. července 2015 v 21:17 | Katka

Hvězda How I Met Your Mother a Buffy the Vampire Slayer se přidala ke Kate Walsh, Anthonymu Rappovi a Jonathanovi Bennettovi v dramatu o homosexuálním manželství, Modern Love, které se natáčí v Los Angeles.
Součástí tohoto nezávislého projektu budou i Thomas Dekker, Alona Tal, Sam Anderson, Lee Garlington, Mackenzie Astin a Hutchi Hancock.

Alyson si zahraje v seriálu The McCarthys!

20. listopadu 2014 v 23:27 | Katka

Alyson Hannigan se vrací do CBS, hvězda Buffy the Vampire Slayer a How I Met Your Mother, získala hostující roli v nové komedii této stanice, The McCarthys.

Fotky a video s Alyson pro reklamní kampaň šperků Pandora

21. května 2014 v 21:36 | Katka

Alyson je na obálce časopisu TV Guide!

18. března 2014 v 23:17 | Katka

Alyson si zahraje v dalším seriálu

16. února 2014 v 23:50 | Katka

Alyson získala svoji první roli po sitcomu How I Met Your Mother jako hlavní žena v More Time With Family, sitcomu od CBS produkovaném Benem Affleckem a Mattem Damonem.

Alyson se stala tváří šperků Pandora

5. února 2014 v 23:00 | Katka

PANDORA Jewelry, jedna ze světově nejznámějších značek luxusních šperků, oznámila, že americká herečka Alyson Hannigan se stává jejich novou tváří jara 2014. Hannigan, která je nejvíce známá pro role v Buffy the Vampire Slayer a How I Met Your Mother se od Dne matek objeví v tištěných a digitálních reklamách napříč Severní Amerikou.

Alyson a další herci z HIMYM jsou na obálce USA Weekend

19. září 2013 v 21:00 | Katka
2 fotky

Alyson a další herci z HIMYM jsou na obálce Entertainment Weekly

30. srpna 2013 v 1:15 | Katka
3 fotky

Alyson obtěžuje psychicky nevyrovnaný muž!

16. února 2013 v 20:45 | Katka
Hvězda American Pie, Alyson Hannigan, získala zákaz přiblížení pro muže, o kterém tvrdí, že mentálně nevyrovnaný a vyhrožuje ji zabití, zjistilo TMZ.

Herečka z HIMYM vyplnila žádost o zákaz přiblížení u soudu v LA, tvrdila, že ji John Hobbs obtěžoval na internetu - zveřejňoval výhrožné zprávy na Facebooku, MySpace, a Alysonině stránce.

50 TV postav, které si zaslouží svůj vlastní film!

25. srpna 2012 v 15:23 | Katka
TV postava: Buffyna nejlepš kamarádka, která je mimochodem poměrně mocná čarodějka. Je lesbička do morku kostí, je pravděpodobně nejzajímavější charakter seriálu i přesto, že se její přihlouplé dovádění někdy stane jednotvárným.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz vycházají na DVD

6. července 2012 v 12:08 | Katka
15. srpna v ČR na DVD vyjde film Prci, prci, prcičky: Školní sraz, ve kterém si jednu z hlavních rolí zahrála Alyson Hannigan (Willow). Tak moc jsem se na to chtěla jit do kina, až pořád nebyl čas : D. A co vy, jak se vám to líbilo? Koupit si to pak můžete třeba zde. Upoutávka
 
 

Reklama