Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Amy-Novinky/Zajímavosti

Amy Acker předevčírem oslavila 41. narozeniny!

7. prosince 2017 v 18:31 | Katka

Amy získala hlavní roli v novém pilotu!

19. března 2017 v 18:39 | Katka

Marvelovské drama od Foxu obsadilo hlavní ženskou roli. V tomto zatím nepojmenovaném dramatu od Matta Nixe ji ztvární Amy Acker, známá především ze seriálů Angel a Person of Interest, zjistil exluzivně The Hollywood Reporter. Společně s ní se k hereckému obsazení přidali také Emma Dumont a Percy Hynes White.

Amy Acker 5. prosince oslavila 40. narozeniny!

12. prosince 2016 v 1:07 | Katka

Amy Acker dnes slaví 39. narozeniny!

5. prosince 2015 v 23:14 | Katka

Amy získala roli navracející se postavy v Suits

24. července 2015 v 23:56 | Katka

Herečka z Angela a Person of Interest, Amy Acker, se minulou středu poprvé objevila jako navracející se postava v právnické dramedy od USA Network, Suits. Zahrála si mladší sestru Louise Litta, Esther.

Amy Acker a James Carpinello včera oslavili 12. výročí!

26. dubna 2015 v 14:30 | Katka

Amy a James se vzali roku 2003 v severní Kalifornii a líbanky prožili v Itálii. V současnosti spolu vychovávají dvě děti Jacksona Jamese a Avu Grace. Na blogu je i přeložený rozhovor s Jamesem, kde mluví o Amy : )

Amy Acker dnes slaví 38. narozeniny!

5. prosince 2014 v 1:00 | Katka

Amy Acker a James Carpinello dnes slaví 11. výročí!

25. dubna 2014 v 22:48 | Katka

Amy a James se vzali roku 2003 v severní Kalifornii a líbanky prožili v Itálii. V současnosti spolu vychovávají dvě děti Jacksona Jamese a Avu Grace. Na blogu je i přeložený rozhovor s Jamesem, kde mluví o Amy : )

Amy byla obsazena do důležité role Agents of S.H.I.E.L.D.

31. března 2014 v 23:54 | Katka

Podle exluzivních informací stránky TV Guide byla členka Whedonverse, Amy Acker, obsazena do klíčové role v Marvel´s Agents of S.H.I.E.L.D.
Amy se objeví v nejméně jedné epizodě tohoto seriálu od ABC jako Audrey, proslulá violoncelistka, která byla poprvé zmíně v The Avengers, jako životní láska Phila Coulsona. Talentovaná hudebnice vystupující v Portlandu věří, že Coulson je mrtvý a nemá ani tušení, že ji z dálky hlídá, když ji hrozba se superschopnostmi z její minulosti začne znovu-ohrožovat.

Amy Acker dnes slaví 37. narozeniny!

5. prosince 2013 v 21:10 | Katka

Amy bude patřit mezi stálé herce seriálu Person of Interest

26. července 2013 v 23:03 | Katka

Během diskuzního panelu na Comic Conu k seriálu Person of Interest potvrdil tvůrce seriálu, Jonathan Nolan, že navracející se postava, kterou hraje Amy Acker, byla povýšena na stálou. Amy ztvárňuje záhadnou Root, rozpolcenou počítačovou teroristku, představenou v 1. sérii a naposledy viděnou v mentálním institutu. Třetí série tohoto seriálu od CBS začne od 24. září a přesouvá se na novou noc (úterý) a čas (22:00). Zdroj Více fotek s Amy k seriálu

Amy se objeví v časopise Vanity Fair!

7. června 2013 v 22:22 | Katka

Amy v rámci v rámci propagace Much Ado About Nothing (film má dnes v USA premiéru a já jsem opravdu zvědavá, kdy budeme mít možnost film vidět my) konečně nafotila nový photoshoot.
Zatím se bohužel objevila jen tato jediná fotka, kterou a to prostě musím zmínit, na svůj Twitter účet přidal Joss Whedon a k ní napsal: Vanity Fairest of Them All! (Nejmarnivější žena ze všech!! Pokud se vám to nezdá zrovna moc lichotivé, tak si za prvé stačí uvědomit, že Joss má poměrně netradiční smysl pro humor a za druhé, jak už je v názvu, samotný časopis se jmenuje Vanity Fait/Jarmark marnosti) Doufám, že se fotky a scany, co nejdřív objeví v lepší kvalitě, protože už jen na téhle fotce Amy vypadá nádherně : )

Amy Acker a James Carpinello dnes slaví 10. výročí!

25. dubna 2013 v 17:09 | Katka

Amy a James se vzali roku 2003 v severní Kalifornii a líbanky prožili v Itálii. V současnosti spolu vychovávají dvě děti Jacksona Jamese a Avu Grace. Na blogu je i přeložený rozhovor s Jamesem, kde mluví o Amy : )

Amy mlsá české potraviny!

3. května 2010 v 23:04 | Katka
1
Amy včera na twitteru zanechala zajímavou zprávu s fotkou:"Dostala jsem se do Czech Stop. Chci říct "výborná je jejich práce"... co jiného můžu říct? (některé věci na obrázcích jsou už snědeny :)"

10 nejúžasnějších Sci-fi postav současnosti!

10. března 2010 v 12:56 | Katka
Ztvárnila ji Amy Acker. Ano, my víme. Opustila Dollhouse, ale (naštěstí pro nás) v lednu se vrátí zpátky. Milujeme tuhle téměř nevyužitou postavu a doufáme, že dostane trochu víc prostoru s její nadcházející náštěvou. Ona je daleko záhadnější než samotný Dollhouse, od jejich jizev přes její druhé já, Whiskey, až k jejímu uptěku z domu loutek. Stvořitel seriálu, Joss Whedon, jí jednou popsal jako "velmi, velmi, zlomenou" a za těmi jizvami, měla do tváře vepsané všechno její utrpení. Dokonce i potom co jsme odhalili mnohá z jejich tajemství, věděli jsme, že byla vyjímečná. Jsme rádi. že ji Whedon vrací zpátky ještě před nenávratným skončením seriálu. Do té doby, budeme tento pátek sledovat ,, Tophera v sukni" postavu Summer Glau, která pracuje pro další dům loutek. Zdroj
 
 

Reklama