Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Andy

Andy Hallett by včera oslavil 43. narozeniny!

5. srpna 2018 v 23:05 | Katka

Dnes uplynulo 9 let od smrti Andyho Halletta

29. března 2018 v 23:59 | Katka

Video Andy zpívá gospel

24. prosince 2017 v 17:00 | Katka

29. března uplynulo 8 let od smrti Andyho Halletta

10. dubna 2017 v 20:17 | Katka

Video Andy zpívá Superstition na charitativním večírku

30. ledna 2013 v 19:31 | Katka

Životopis Andy Halletta

25. června 2012 v 11:59 | Katka
Andrew Alcott "Andy" Hallett (4. srpna 1975 - 29. března 2009) Byl americký zpěvák a herec, nejlépe známý pro roli Lorna (The Host) v televizním seriálu Angel. V tomto seriálu často používal svůj pěvecký talent a nazpíval dvě písně ze sountracku Angel: Live Fast, Die Never.

2005 Celý záznam Andyho na Slayerfest

24. prosince 2011 v 9:00 | Katka

Christian Kane o Andy Hallettovi

9. února 2011 v 11:54 | Katka
2006:Záznam z Christianova koncertu v Německu, od 3:10 Andy

2009 Zpráva na oficiálních stránkách Christiana:Pro ty, kteří to neví, Andy Hallett zemřel. Právě jedu napříč zemí, což je vždy nádech čerstvého vzduchu a rozsáhlá svoboda. Ale dnes svět vypadá menší a neúplný. Ztratil jsem kamaráda a svět ztratil strážný oheň. Nikdy nezapomenu na jeho smích nebo jeho nakažlivý úsměv. Opustil nás lepší, než jsme byli. ,,Mám tě rád Andy. Budeš nám chybět. Místnost byla vždycky lepší, když jsi v ní byl ty."

Markova poklona Andy Hallettovi

3. října 2010 v 12:18 | Katka
Mark Lutz (The Groosalugg) a Andy Hallett (Lorne)

Každý Andyho miloval. Udělal si přátele kamkoliv šel, a nemluvím jen o známých, které poznáte při různých příležitostech, ale o těch dobrých, se kterými zůstanete přáteli už na věky. Mimo jeho přátele z dětství v jeho rodném městě Osterville, MA, a jeho adoptivním domově v Los Angeles - ani nezmiňuji to směšně velké množství lidí, které poznal na Angel srazech, které navštívil po celém světě - on měl přátele doslova všude. Lidé se často ohánějí termínem "působivá osobnost", ale u Andyho v tom bylo něco víc. Co se týče přátelství, byl jako řízená střela. Mohl mluvit s kýmkoliv, jakéhokoli věku, z jakéhokoli prostředí, najít společnou řeč a během několika minut se člověk cítil, jako byste byli dlouholetí přátelé. Vím to, viděl jsem to na vlastní oči milionkrát a co víc, stalo se to i mě.

Lorne promo fotky 5. serie

21. září 2010 v 10:54 | Katka
8 fotek

James Marsters o Andy Hallettovi

2. září 2010 v 7:20 | Katka
Al Norton:Mohu tě požádat o sdělení nějakých myšlenek o Andy Hallettovi (Jamesův kolega z Angela, který tragicky zemřel ve věku 33. let)?

James Marsters:Andy byl vždycky tak přátelský a tak vtipný a vždy býval takový, ačkoliv měl velké bolesti. Jeho očím nedělaly dobře kontaktní čočky, které si stále musel nasazovat k hraní Lorna. Když natáčel, bylo to pro něj velmi bolestivé. Je snadné být milý, když je vše v pořádku, ale vážně zjistíš, jaký je člověk doopravdy, až když jde do tuhého a pro něj to bylo obtížné každý den, a přesto se nikdy nestalo, aby nebyl zcela vlídný, oplívající vtipy jako když si stíral slzy z očí. Byl skutečný gentleman, moc vtipný, velice mi bude chybět. Zdroj

Mohl by jsi říct pár slov o Andy Hallettovi? Zlomilo mi to srdce, když zemřel a moc rád bych slyšel několik slov o něm, od někoho kdo ho znal.

Andy byl opravdový muž-dospělého člověka poznáte podle toho, jak se vyrovnává s bolestí nebo nepřízní osudu. Celý den, každým dnem, ho oči bolestivě pálily, kvůli oční čočkám, které používal. Každý moment byl gentlemen, smějící se a vtipkující, utírající slzy z očí. Zdroj

2004 Syfyportal:Andy o náštěvě nemocnice

21. srpna 2010 v 15:40 | Katka
Zpívání a tančení je celodenní práce tohohle démona, a tohle je předtím, než se dostal mezi hlavní postavy. Andy Hallett, který hraje Krevlorneswatha (nebo Lorna, pro zkrácení) ve zrušené upíří sérii "Angel" promluvil tento víkend k fanouškům na Starfury: Prometheus konferenci o jeho současné zdravotní kondici, která byla publikována ve zprávách. Hallett byl před dvěma týdny hospitalizován, po utrpení z virové infekce. Jeho virová infekce brzy přivodila hvězdě srdeční aritmii a byl pět dní léčen v Cedars-Sinai Medical v Kalifornii. Hvězda, se objevila na rozmanité konvenci ve Velké Británii, která se konala tento víkend, a učinila tak i přes pokyny jeho doktorů, jak řekl, kteří mu doporučovali, aby zůstal doma a odpočíval.

"Lidi vy jste skvělí, " řekl Hallett na konferenci příchozím. "Ukazujete, že máte opravdu starost a to je ohromující. Ve 28 si začnete dělat starosti, když se takové věci stanou. " Hvězda je stabilizované kondici, a jak řekl, předpokládá se, že se plně zotaví.

Překlad: Tery

David Boreanaz o smrti Andy Halletta

6. července 2010 v 23:43 | Katka
29. března bylo prvním výročím smrti Andy Halletta, (ve věku 33. let, na městnavé srdeční selhání), který hrál v Angelovi Lorna. David Boreanaz, který hrál v serii předtím než se stal hlavním hrdinou a producentem v současném hitu od Fox, Bones, si na chvíli vzal volno od dizkuze ke 100. epizodě Bones o jeho práci herce a režiséra, aby mohl chválit Halletta.

"Andy měl velkého ducha, byl skvělá osobnost, která přinesla skvělou postavu do vesmíru Josse Whedona. Když jsem tu zprávu zjistil (o Andyho smrti), zavolal jsem jeho rodičům a prostě jsem chtěl projevit soustrast a zmínit jeho talent a to co udělal pro seriál. Vždy je nešťastné když člověk takhle velkého ducha, velkého talentu opustí tento svět. Nikdo takovouhle zprávu nechce slyšet a (obzvlášť ti) kteří byli té osobě blízcí, samozřejmě to byl velký šok, když se to stalo. Bůh ať nechá jeho duši odpočívat v pokoji."Zdroj

Charisma Carpenter o Andym!

5. července 2010 v 23:16 | Katka
Al Norton: Jsem zvědavý jestli by jsi mohla trochu promluvit o tom jaká byla práce s Andym Hallattem.

Charisma Carpenter: Pracování s Andym byla ten největší kopec srandy vůbec. Měl ty nejvtipnější hlášky, on by neřekl "shit", řekl by "oh balls". Nebyl průměrný člověk. Byl naprosto originální způsobem jakým viděl věci a jeho hlášky byly úplně jedinečné. Když jsem tam byla hodně se smál. Nebyla jsem tam poslední rok a uvědomuji si, že zde bylo hodně psychických problémů způsobených jeho make-upem, který mu dělal problémy. Všechno co si pamatuji je vážně opravdu vtipný chlapík. Jednou když jsme se měli setkat v mém domě, tak přišel a přinesl mi tyhle úžasné boty a řekl: "Donesl jsem ti tyto boty pro tebe, protože si myslel, že by si je měla mít. Na tobě budou vypadat tak nádherně, takže bys je měla mít." To není normální chlap. On byl vážně speciální lidská bytost.

Díky za pomoc Karličko! Zdroj

Zemřel Andy Hallett

31. března 2009 v 16:35 | Katka
Tak dnes máme dvě novinky jednu špatnou a jednu dobrou, rozhodla jsem se začít s tou smutnou:(. Ve věku 33. let zemřel Andy Hallet, který si zahrál ve více než 70 epizodách Angela nezapomenutelného zpívajícího démona Lorna. Kromě něj se objevil ve filmu Chance (film Amber Benson) a mihl se v jedné epizodě Buffy (Hush). Andy Hallett zemřel 29. března po pěti letech boje s onemocněním srdce v nemocnici v Los Angeles. Soukromý pohřeb proběhne v Cape Cod. Zdroj
 
 

Reklama