Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Anthony-Hlášky/Rozvory/Články

2009 Anthony o Buffy, Reversals, kávě a své partnerce

6. prosince 2017 v 0:49 | Katka

Anthony, jeho dlouholetá přítelkyně Sarah a dcery Daisy a Emily na snímku z roku 2009.

60 SEKUND EXTRA!: V 80. letech hrál Anthony Head romantickou hlavní roli v reklamách na kávu Gold Blend; v 90. letech byl Rupert Giles, zmatený intelektuál bojující se zlem v americkém kultovním TV seriálu Buffy The Vampire Slayer. Jeho další role je Andrew Barton, gynekologický chirurg se zálibou v provádění nepotřebných hysterektomií (chirurgické odnětí dělohy), v nové komedii Reversals od ITV1.

2010 Tolik toho vím: Anthony Head

22. února 2013 v 23:42 | Katka

Anthony, 56, o radosti ze svých vrásek a učení se od zvířat

Je hezké slyšet, že si někdo užívá, co děláte. Když vidím někoho, koho velmi obdivuji, prostě za ním jdu a řeknu mu to. Narazil jsem v supermarketu v LA na Jeffa Goldbluma. Byl velmi milý, velmi Jeff Goldblum.

2012 Zážitek české fanynky ze setkání s Anthonym

15. července 2012 v 17:33 | Katka

8. ročník jednoho z největších evropských festivalů, London Film and Comi Con, proběhl ve dnech 6.-8.7. 2012 v prostorách londýnské Olympia Grand Hall. Nejočekávanějšími hvězdami byli Gillian Anderson, Kevin Sorbo či Adam Baldwin...

2011 Anthony o zdraví, hypnóze a zvířatech

25. března 2012 v 15:52 | Katka

Anthony Head z Little Britain, 52, věří v homeopatii, léčebnou sílu koní a udžení si zdraví silou vůle

Považuješ se za zdravého člověka? Vůbec ne. Vlastně si nejsem jistý, jak zdravý jsem. Nikdy jsem se nesoustředil na cvičení nebo zdravé jídlo.

Nezaujaly tě ani kolečkové brusle? Musím přiznat, že jsem nějaké koupil. Když žijete u oceánu a všude jsou vyhrazené cesty pro brusle, taky byste si je koupili. Ale teď leží někde na půdě.

2011 Anthony o současném vlivu Buffy

11. března 2012 v 11:11 | Katka

Anthony Head řekl, že Buffy the Vampire Slayer je stále neuvěřitelně současná show.

2010 Anthony má obavy kvůli dcerám

26. ledna 2012 v 18:56 | Katka

Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!
Anthony Head se snažil zabránit tomu, aby jeho dcery vstoupily do světa showbyznisu, ale marně, nikdy by mu tento zákaz neodpustily.

Anthony chce pokračování Buffy

17. ledna 2012 v 17:46 | Katka

Anthony Head: Skočil bych po šanci znovu se sejít s herci z Buffy.

Tohle je novinka, kterou by každý fanoušek Buffy the Vampire Slayer k smrti rád slyšel - Anthony Head, který v kultovním seriálu hrál Gilese, řekl MSN, že by byl šťastný, kdyby se znovu setkal se svými kolegy. Když jsme Anthonyho zastihli na premiéře jeho nového filmu The Iron Lady, neodolali jsme šanci zeptat se ho na televizních show s jedním z největších kultů všech dob; Buffy the Vampire Slayer.

2009 Anthony Head: Můj život na cestách

6. listopadu 2011 v 16:15 | Katka

Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Text Jenny překládala z angličtiny. Překlad není úplný, pouze volný.

Nejlepší dovolená?

Myslím, že je to LA. Když jsem dělal na Buffy, dovolená byla součástí práce. Děti se mnou chodily na natáčení. nejhorší bylo vždy loučení, kdy jsem musel jít do práce a ony musely odejít.

2011 E!:Anthony o Buffy filmu a vztazích s herci z BtVS

15. srpna 2011 v 19:46 | Katka

Více informací se dozvíte přímo z tohoto skvělého video rozhovoru

Nejspíš se nikdy se nastane, aby hvězda ze seriálu Buffy the Vampire Slayer podpořila filmový remake bez strůjce, Josse Whedona.
Podobně jako jeho kolegyně Sarah Michelle Gellar, herec z Buffy Anthony Head (Rupert Giles) se toto období navrací do vysílání TV a my jsme se ho na tuto shodu okolností zeptali po panelu TCA Summer Press Tour pro jeho nový seriál Free Agents.

Bradley James o Anthonym

26. května 2010 v 22:34 | Katka
2

V Americe je Anthony Head tak trochu kultovní postavou kvůli Buffy the Vampire Slayer. Byl jsi fanouškem tohohle seriálu?

Ano, byl. Byl jsem. Byl jsem trochu mimo…vidět ho první den pročítání scénářů. A já jsem prostě vešel do určené místnosti, a neslyšel jsem, že tam bude. A pak jsem ho viděl a spadla mi čelist a vypadlo ze mě něco jako, "Co tady sakra dělá?" A oni na to, "oh, hraje tvého otce," a od té doby to pro mě bylo prostě… wow. Je to docela směšné. A já jsem šel k němu a řekl, "jestli spletu hodně, hodně slov, v pár našich prvních rozhovorech bych měl říct, že jsem fanoušek Buffy." Ale nikde to neříkejte (směje se). Takže jo, byl sem dost šťastný vidět ho tam ten první den. A pracování s ním mi nahánělo strach. V druhé sérii jsme si prošli určitými změnami.Tady se toho mezi Arthurem a Utherem docela dost děje. Bylo skvělé moci pracovat s Anthonym na scénách, které jsem musel dělat. Zdroj

Díky za překlad Tery!

2009 Contacmusic:Nebudu to chtít vidět

28. července 2009 v 0:03 | Katka
Hvězda TV seriálu Buffy the Vampire Slayer Anthony Head odmítne shlédnout nový Buffy film spin-off úspěšného amerického seriálu, protože už první Buffyn výlet na filmová plátna dopadl katastrofálně. Povolení točit vzniklo roku 1992 filmem se stejným názvem s Kristen Swanson, z kterého vznil TV seriál se Sarah Michelle Gellar v hlavní roli a Head v ní hrál jejího pozorovatele Ruperta Gilese. Kultovní show skončila v roce 2003 ale natáčení bude restartováno filmem se zcela novou přemožitelkou. Ale Head, který byl velkým fanouškem hlavního scénaristy Josse Whedona a jeho vypravování, je neoblomný v tom, že nebude podporovat film, protože Whedonův scénář pro první snímek byl podle všeho změněn režisérkou Fran Rubel Kuzuim. Anthony říká:,,Nebudu to chtít vidět, ne. Kuzui neodvedla dobrou práci okolo prvního filmu. Byl to Jossův první scenář v 19 ale oni ho dost pozměnili.Řekli:,,Podívej, my to víme nejlíp, víme jak udělat tenhle film" a stalo se to naprostým brakem a rafinovaným využitím kyče. Takže by bylo šílenství dělat to bez Josse, možná trochu jako sledování vraku auta."

(Překládala jsem si to sama,proto bych to nerada viděla někde zkopírovné!) Díky za pomoc Tery! Zdroj

Starší článek o Ripperovi

22. května 2009 v 23:23 | Katka
o
Cult Spy nás informoval o přicházejícím dobrodružství Ruperta Gilese jako Rippera, kterého hraje Anthony Stewart Head. Na rozdíl od Slayer School a Faith The Vampire Slayer se tahle show zjevně slušně dostává k uzavření otázky produkce a vpadnutí na naše televizní obrazovky. Pojmenování má podle přezdívky, kterou Giles dostal během jeho před-knihovnického období jako pozorovatele, v Anglii.

Projekt Ripper

19. listopadu 2008 v 22:05 | Katka
4654
Televizní projekt scenáristy a režiséra Josse Whedona svedl před lety dohromady teenagerskou soap operu s hororem a vznikl kultovní seriál o mladičké blondýnce se zvláštním nadáním. Jako vyvolená chránila lidstvo před pekelnými nestvůrami. Dnes mohou fanoušci na projekt jenom vzpomínat, ale že by tady byla ještě jiskra naděje?
 
 

Reklama