Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Anthony-Novinky/Zajímavosti

Anthony o neutichajícím zájmu o Buffy

30. srpna 2018 v 19:36 | Katka

Loňský rok se Buffy dočkala toho, že se většina hereckého osazenstva sešla, aby oslavila 20. výročí, ale jestli si myslíte, že tím povyk ohledně této, buďme upřímní, briliantní série skončí, jste pěkně na omylu.
Ve skutečnosti, podle hvězdy seriálu Anthony Heada, Buffy ještě stále přitahuje nové diváky.
"To, co mě ohromuje, je, že ze všech věcí, co jsem udělal, ke mě stále přicházejí mladí lidé, ať už je to Merlin nebo něco jiného, s Buffy je to pokaždé jak Wow", řekl tento herec 22. dubna moderátorům Timovi Lovejoyvi a Simonovi Rimmer v Sunday Brunch.

Anthony a jeho dcera Emily nafotili photostoot pro podporu adopce zvířat

9. března 2018 v 14:49 | Katka

Pro Anthonyho, který zvířata miluje to rozhodně není první ani poslední akce na jejich pomoc. Sám je vegetarián a se svou partnerkou Sarah Fisher má mimo jiné i farmu s koňmi, poníky a oslíky. Sarah je navíc expertkou na chování zvířat a spolupracuje s útulky. Tento photoshoot byl nafocen uznávaným fotografem Rankinem pro britskou organizaci Blue Cross, kde jsou k adopci i zvířata z těchto dvou fotografií.
I když mě to u Anthonyho vůbec nepřekvapuje, tak mi tím udělal velkou radost, sama se totiž jako veganka také řídím heslem Nekupuj, adoptuj. A co vy, máte doma nějakého chlupatého společníka z útulku a nebo ho plánujete?

Anthony Head dnes slaví 64. narozeniny!

20. února 2018 v 21:26 | Katka

Anthony včera vydal své druhé CD

19. září 2014 v 23:59 | Katka

Koupit si ho můžete na jeho oficiální stránce TADY (nebo si tu alespoň poslechnout ukázky). Největší radost fanouškům asi udělalo to, že CD obsahuje i písničku Behind Blue Eyes, kterou Anthony už krátce zazpíval v Buffy (4x18 Where the Wild Things Are). Pořídíte si CD taky? : )

Anthony brzy vydá nové CD!

9. února 2014 v 23:59 | Katka

Informoval o tom na svých facebookových stránkách. V roce 2001 vydal své první album: Music for Elevators

Anthony si zahraje v pilotu seriálu Dominion

30. září 2013 v 23:44 | Katka


Pilot nadpřirozeného akčního seriálu získal další čtyři hráče: Anthony Stewart Head, Roxanne McKee, Luke Allen-Gale a Shivani Ghai. Dominion od Syfy je založen na postavách z filmu roku 2010, Legion, a odehrává se o 25 let později během následků katastrofické války mezi lidmi a armádou andělů.

Anthony bude mít v novém seriálu o 20 let mladší partnerku

15. srpna 2013 v 22:53 | Katka

Anthony Head (Buffy The Vampire Slayer) a Eve Myles (Frankie, Torchwood) byli obsazeni do hlavních rolí 6 dílného připravovaného komediálního seriálu Us and Them (My a oni). Podle stránky TV Wise byl Anthony obsazen do role Eda, zatímco Eva do role Lauren. Head, jehož předešlá komediální práce zahrnuje jak britskou, tak americkou verzi Free Agents je citován Gordon and French. UKTV a Hat Trick ještě neoznámili ani nepotvrdili nikoho z herců, nicméně TV Wise již předtím přinesl zprávu, že se Marcus Garvey (White Van Man), Daisy Beaumont (EastEnders) a Jeff Rawle (Drop The Dead Donkey) taktéž objeví v tomto seriálu.

SPOILER: 2010 Anthony o Gilesovi v 8. komiksové sérii

4. května 2013 v 21:30 | Katka
POZOR! VELKÝ SPOILER!

Anthony se stal součástí audio projektu Nikdykde

12. dubna 2013 v 23:28 | Katka

Anthony Head se společně s dalšími známými britskými herci (např. James McAvoy, Natalie Dormer) zapojil do zajímavého rozhlasového projektu. Jedná se o audio verzi skvělé knihy Neverwhere (u nás vyšla pod názvem Nikdykde a letos jsem ji přečetla a vřele můžu doporučit) od úžasného a mého oblíbeného autora Neila Gaimena. Anthony svůj hlas propůjčil takové netradiční a neskutečně zlé postavě, panu Croupovi. Pokud si chcete záznamy poslechnout, najdete odkaz třeba tady. Znáte Gaimena a tuto jeho knihu? Nebo jste od něj četli aspoň něco jiného? (Já ještě Koralinu a Kouř a zrcadla : )

2012 Anthony si znovu zahrál Uthera Pendragona!

15. října 2012 v 23:19 | Katka
Bývalá hvězda Merlina, Anthony Head, se do seriálu během právě teď 5. série vrátí jako hostující hvězda.
Tato novinka byla oznámena spolutvůrcem a vedoucím producentem Johnym Cappsem během diskuzního panelu na Comic Conu v San Diegu a později byla potvrzena na oficiálním Twitteru seriálu.

Anthony Head bude v ČR?!

12. července 2012 v 1:26 | Katka
Ing. Václav Pravda hovořil dnes ráno na své besedě o budoucnosti letošního ročníku FanCity 2012, který by se měl uskutečnit stejně jako jeho předchůdce na podzim v Praze a to dle všeho opět v prostorách KC Novodvorská.

Další ročník FanCity by měl být opět bohatý na zahraniční hosty, Václav Pravda prozradil, že je pozván např. Robert Llewellyn (Kryton z Červeného trpaslíka), v jednání je herec Anthony Stewart Head (Buffy přemožitelka upírů, Merlin...), dále je zamýšleno pozvat někoho ze seriálu Doctor Who či Big Bang Theory.

Anthony si zahraje ve filmu Percy Jackson & the Olympians: The Sea of Monsters

21. března 2012 v 21:25 | Katka
Anthony Head si zahraje ve filmu Percy Jackson & the Olympians: The Sea of Monsters (Percy Jackson: Moře nestvůr). Jedná se o zfilmovaný druhý díl ze série 5 knih o Percy Jacksonovi, které napsal Rick Riordan. Anthony bude hrát kentaura Chirona. Ve filmu se ve větší roli objeví také Nathan Fillion, který bude hrát boha Herma. Film by měl mít premiéru v roce 2013. Zdroj

Popis: Hlavním hrdinou série Percy Jackson a Olympané je dvanáctiletý dyslektický chlapec žijící v současnosti, který zjistí, že je synem jednoho řeckého boha. Ve druhém díle se syn Poseidona a jeho přátelé vypraví do Moře nestvůr najít mytické Zlaté rouno.

Anthony a záchrana Big Billa

17. března 2012 v 0:17 | Katka
Jak jistě víte Anthony a jeho rodina rodina jsou velcí milovníci zvířátek (stejně jako já : ) a tohle se objevilo na jeho FB tak mě to zaujalo a řekla jsem si, že to sem hodím.

27.1.12 Tohle je malý pejsek, kterého naše dcera viděla, jak ho v LA srazilo auto. Na dvou místech měl zlomenou pánev a ona ho dopravila k veterináři. Nemá žádné ID a zaplatili jsme jeho operaci. Uzdravuje se, ale potřebuje domov. Budeme spolupracovat se záchranářskou organizací při hledání majitele atd., ale prosím sdílejte a pomozte nám najít pro Big Billa novou rodinu.

Anthony pozdravil fanoušky z ČR

20. května 2010 v 23:29 | Katka
1
Anthony včera na svůj twitter napsal"Dobrý večer každému kdo tweetuje z České republiky." Uvedl i spousty dalších zemí, např. Slovensko, Polsko, Německo, ale tohle mě zaujalo nejvíc : )

10 Nejzlejších vychovatelů!

24. března 2010 v 10:23 | Katka
Pojetí Buffy the Vampire Slayer je pro mě nejlepší částí z kompletní operace. V každé generaci je dívka, která zabíjí nestvůry. Ovšem, dostává pomoc ve svém poslání, mentora, trenéra a učitele. Jedna přemožitelka, jeden pozorovatel. Pro Buffy je jím muž jménem Rupert Giles. Ok, původně to byl člověk Merrick, ale byl ubodán, takže se nepočítá. Jeho místo zabral anglický pozorovatel Rupert Giles. Porvé se vloudil do Buffyna života tak, že se stal jejím školním knihovníkem (Nepředstavuju si Sunnydalskou střední, trůnící na vrcholu Pekelné brány, kontrolující referenci a všechno takového důkladně, čímž nechci říct, že nebyl výborný.) Náhodou nebo záměrně se to vyvrbí tak, že knihovník ví, že to co dělá, je prostě to, co Buffy potřebuje. Ale ve skutečnosti dostane opravdu nebezpečného knihovníka, který nejenže zachraňuje Buffy, ale sám zabíjí nesčetně démonů, upírů apod. V mládí byl známý jako "Trhač", fušoval trochu do kouzelnictví a stále používá magii, aby si pomohl při jeho průzkumu a přispěl pomocí přemožitelce. Minunost, spolehlivé ostří, ať tak nebo tak, pak si začneš uvědomovat, že démoni se Gilese doopravdy trochu bojí. Protože je badass! Zdroj
 
 

Reklama