Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Buffy a Angel

Video Angel/Buffy all i want

25. května 2018 v 17:16 | Katka

Komixové obálky s Buffy a Angelem

27. září 2017 v 21:49 | Katka
14 obrázků

Nové figurky upířího páru Bangel pro 2016 SDCC

26. června 2016 v 21:47 | Katka

Video Angel/Buffy AU Clarity

23. srpna 2015 v 1:21 | Katka

23 Prokletých filmových/televizních párů, které milujeme

8. srpna 2013 v 23:17 | Katka

Buffy a Angel (Sarah Michelle Gellar a David Boreanaz) v Buffy the Vampire Slayer

Je to pravda - nemůžeš být víc prokletý, než když víš, že tě nalezení pravého štěstí a požitku s někým koho miluješ připraví o duši. A tihle dva rozhodmě měli svá dobrá i špatná období (on zabil lásku jejího přítele a pokoušel se zničit svět, ona ho poslala do pekla). Ale i přes vědění, co by se mohlo stát, kdyby se dali znovu dohromady, to tak trochu vždycky budete chtít. To je důvod, proč dysfunkce, která později přišla se Spikem, nemohla začít vynahrazovat tuto ztrátu. -Abby West Zdroj

10 Nejlepších TV vztahů všech dob

26. července 2013 v 23:50 | Katka

10. Buffy a Angel ("Buffy the Vampire Slayer") - Buffy a Angel udělali upíry cool ještě předtím než byli cool. Zapomeňte na Bellu a Edwarda a jejich zadrhávájící se, ubohý románek. Láska Buffy a Angela překonala zdánlivě nemožnou překážkou - to, že Buffy byla přemožitelka, která měla zabíjet všechny upíry, a Angel byl upír - a byla beznadějně romantická a cool zároveň. Zdroj

10 Nejlepších Bangel polibků

6. ledna 2013 v 0:40 | Katka
1. Angel

Sarah o páru Buffy a Angel

14. října 2012 v 1:27 | Katka
#1. ,,Věřím, že Angel je její pravou láskou, a že nikdy nebude nikoho milovat takovým způsobem jako Angela. Zamiluje se znovu? To víte mozek si myslel, že se zamilovala do Rileyho, i když to nebylo takové, jaké to mělo být, ale nic nikdy nebude Angel. A um, doufám, že někdy v budoucnu k sobě najdou cestu zpátky. Budeme mít Buffy - Angel hodinku, dvou hodinové epizody každý týden a já večer nikdy nepůjdu domů, bude to tak navždy."

#2. 2002 DreamWatch: Myslíš, že Buffy Spika miluje nebo tu jde jenom o dobrý sex?
,,Myslím si, že si dvaceletí užívají opravdu dobrý sex! Podle mě byla Buffy do Angela hodně zamilovaná. Vždycky to bude Angel. Nic v jejím životě se tomu nikdy nemůže vyrovnat. Pak se zamilovala do Rileyho. Přešla od temného, zadumaného muže k dobrému, k tomu typu, který by ji chránil, a nefungovalo to. V podstatě se na něj vykašlala. Takže, co je dalším logickým krokem? Ten špatný muž! Je předurčena být s tím špatným.
To, co zjišťuje, je, že nejsou žádná pravidla a že můžeš být ve vztahu s někým, i přesto, že ho skutečně nemilujete, nebo že by s ním nechcete zůstat napořád. A na tom není vůbec nic špatného!"

Video Angel/Buffy Good Girls Go Bad

19. července 2012 v 12:18 | Katka
Doporučuju!

Video Angel/Buffy AU It happens in a blink

27. dubna 2012 v 12:57 | Katka
Doporučuju! Video nešlo vložit, takže pro jeho spuštění musíte kliknout na obrázek

Nejzapamatovatelnější TV maturitní plesy

16. března 2012 v 23:26 | Katka
4. 'Buffy the Vampire Slayer'
Nebyl by to maturiťák ve stylu Buffy bez nějakého závažného boje. Buffy boje se skupinkou Pekelných psů, aby zachránila ostatní sunnydalské studenty a nakonec promešká většinu té velké noci. Nakonec je korunována Ochránkyní třídy (mnohem lepší než Královna ročníku) a získá poslední romantický tanec s upířím ex-přítelem Angel. Zdroj

Video Angel/Buffy Next Contestant

11. března 2012 v 23:56 | Katka

25 úžasných televizních "I Love You"

8. března 2012 v 19:06 | Katka
Buffy Angelovi v "I Will Remember You" z Angela
Tohle musíme shrnout rychle, protože jen pomyšlení na tragédii této epizody a ty hnusný Síly nás zraňuje tak, jak to dokáže jenom tenhle pár. Tou nejbolestivější částí jsou, samozřejmě, poslední ubíhající vteřiny a Buffyno opakování, "Nikdy nezapomenu. Nikdy nezapomenu." My nikdy nezapomněli.

Nejlepší část: "Jak mám pokračovat ve svém životě, když budu vědět, co jsme měli? Co jsme mohli mít?" Zdroj

10 nejlepších Sci-fi/Fantasy romancí

8. března 2012 v 0:01 | Katka
Buffy a Angel - Buffy the Vampire Slayer/Angel

Vedlejší dějová linie Buffy the Vampire Slayer o zakázané lásce přemožitelky a upíra dala vzniknout tuctům imitací jako jsou Twilight, The Vampire Dairies a True Blood. Ale narozdíl od všech ostatních Jossovi Whedonovi došlo, že sentimentální, bezmocná pubrťačka zamilovaná do upíra není zajímavé - super-silná upíry-zabíjející puberťačka zamilovaná do upíra je.

Láska je opravdu ohromná věc: Když je Angel magií přeměněn v člověka, stráví spolu jeden štěstím naplněný den ve sluncem nasáklá posteli. Ale déle to nevydrželo.

Láska kouše: Všechno šlo páru hladce dokud jejich první společná noc neudělala z Angela zabíjecí mašinu bez duše - kterou Buffy musela poslat do pekla, aby zachránila svět. Zdroj

Video 220 Angel/Buffy You want a revelation, some kind of resolution

30. ledna 2012 v 13:28 | Katka
Doporučuju!
 
 

Reklama