Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Buffy a Riley

Promo fotky 6x15 As You Were

7. října 2010 v 10:31 | Katka
3 fotky
1

Marc/Sarah fotky z natáčení 4. série

1. října 2010 v 23:55 | Katka
2 fotky
4

Marc Blucas o Sarah Michelle Gellar

21. června 2010 v 10:52 | Katka
1
"Ať už je to jakákoliv scéna (milostná) nebo scéna kde Sarah a já bojujeme s démonem, tahle holka je jedna z nejprofesionálnějších lidí na této planetě. Ona nemá jen způsoby na to jak tě nastavevit ale také tě dostane do správného duševního rozpoložení. Tohle mohou být těžké dny pokud to nebereš na lehkou váhu a dokonce to někdy může být trochu omamné. Protože jsem o sto liber těžší než Sarah a budou tady nějaké lokty a kolena na místech, kde je to prostě divné. Je to kvůli tomu, že ležíte na sobě nebo nejste v něčím světle nebo si uvědomuje kde je kamera. Takže z toho může být sranda, ale ve stejnou dobu nesmíš ztratit svou vášeń a intenzitu, to je důležité. A ona tu byla a celou u dobu mě držela za ruku, doslova a obrazně. Doufejme že ta scéna vyšla dobře. A pokud ano, tak je to protože Sarah má zkušenosti, ne já." --The Watcher's Guide Vol. 2

"Sarah je velmi talentovaná herečka a vždycky byla perfektní kombinací kamarádky a profesionálky. Dělala všechno co bylo v jejích silách aby to pro nás udělala jednodušší. Sarah je opravdu speciální osoba. Což mě přivádí k líbání. Mnoho herců říká že "tohle dělám kvůli práci" nebo "je to jen hraní"...no, kašlu na to. Bylo to skvělé! Myslím tím, no tak. Chtěl jsem se ji zeptat jestli bychom  nacvičováním toho nemohli ztrávit několik hodin, ale došlo mi, že to bylo trochu mimo. Místo toho, jsem prostě zapomínal své texty a měnil jsem věty tu a tam abychom to museli několikrát opakovat. Jsem si docela jistý, že mě odhadla a nemyslím si, že mi to hned odpustila."

"Byl jsem vždycky nadšený, když jsem měl pracovat se Sarah."
"Musela Sarah stát na krabici?"
"Um, někdy. To víte. Ne celu dobu. Ale někdy. V tomhle je ona opravdu dobrá. Protože David je velký chlap, a takže to bylo...ona je dobrá v natahování a já jsem dobrý v ohýbání, takže to funguje."- KTLA, 2000 (marcblucasfan.com)

Musí být divné hrát milence přítelkyně muže se kterým teď hraješ.
"Víte, v mých vlastních představách jsem si myslel, že tohle by pro mě mohlo být trochu  nepříjemné. Ale Sarah a Freddie jsou stejný profesionálové a všichni jsme se stali stejně velkými přáteli. Největší výzvou byli všichni ti baseballový hráči se kterými jsme pracovali, kteří se chovali  jako "Pojďme si vystřelit z Freddieho, že se za měsíc budeš muchlovat se Sarah." a já "Ne, kluci, tohle není cool. Chcete po mě abych takhle žertoval o vaši přítelkyni?"

Nejhorší seriálové páry podle čtenářů TV Guide

4. března 2009 v 11:38 | Katka
9
On byl až příliš sladký pro naší lovkyni upírů, ve srovnání s Angelem a Spikem. Oba hledali vykoupení a Buffy jim ho poskytla, zatímco Riley se choval jako nudné maturitní rande. Zdroj

Briley scan 1 EN

11. května 2008 v 19:20 | Katka
Buffy magazine

Briley promo fotky 4. serie

24. prosince 2007 v 18:00 | Katka
10 fotek
8
 
 

Reklama