Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Burza

Buffy magazín stále neprodán!

18. prosince 2013 v 21:20 | Katka

To opravdu nikdo nemá zájem? Aukci sice tenkrát vyhrála uživatelka s přezdívkou Willow, ale k zaslání peněž nakonec nedošlo, takže časopis stále mám a ptám se vás proto znovu : )
Jedná se o únorové/březnové číslo z roku 2005, v němž najdete dva plakáty (jsou vidět na druhé verzi obálky z odkazu) a 66 stránek, které nějak souvisí se seriálem Buffy a myslím, že i s Angelem.
Tenkrát vám nabízím rovnou dvě možnosti, buď se můžem domluvit na ceně do 200 Kč i s poštovným. A nebo a to bych byla ještě radši, ale nevím, jak vám do toho bude chtít - Ale stejně to zkusit můžu : D, vyhraje ten kdo nabídne nejvyšší částku, kterou bych pak celou věnovala nějakému útulku. - Pokud máte zájem můžete se zúčastnit aukce, stačí napsat vaši nabídku do komentářů. Vyhrává samozdřejmě ten kdo dá nejvíc. Pokuď máte nějaké dotazy napište do komentářů.

Další prodej Buffy magazínu

25. listopadu 2012 v 15:15 | Katka
Po dlouhé době jsem si z USA znovu koupila směs oficiálních Buffy magazínů, mezi nimiž byly i dvě čísla, které už mám. První číslo jsem prodávala v březnu, teď je tu to druhé.
Jedná se o prosincové číslo z roku 2004, v němž najdete jeden plakát (z jedno strany fotka hlavní party z posledního dílu/z druhé potencionální přemožitelky) a 66 stránek, které nějak souvisí se seriálem Buffy případně s Angelem. Pokud máte zájem, můžete se zúčastnit aukce, stačí napsat vaši nabídku do komentářů. Počáteční cena je 200 Kč + poštovné. Vyhrává samozřejmě ten, kdo dá nejvíc. Pokuď máte nějaké dotazy napište do komentářů : ).

Prodej Buffy magazínu

25. března 2012 v 21:21 | Katka
Po dlouhé době jsem si z USA znovu koupila směs oficiálních Buffy magazínů, mezi nimiž byli i dvě čísla, které už mám. Shodou okolností jsem tu tohle číslo už jednou prodávala akorát, že s jinou obálkou : D.
Jedná se o únorové/březnové číslo z roku 2005, v němž najdete dva plakáty (jsou vidět na obálce té druhé verze) a 66 stránek, které nějak souvisí se seriály Buffy případně s Angelem. Pokud máte zájem můžete se zůčastnit aukce, stačí napsat vaši nabídku do komentářů. Počáteční cena je 200 Kč+poštovné. Vyhrává samozdřejmě ten kdo dá nejvíc. Pokuď máte nějaké dotazy napište do komentářů : ). To další číslo tu bude později samostatně.

Prodej Buffy magazínu

20. února 2009 v 23:55 | Katka
Jedno číslo oficiálního Buffy magazínu (americké vydání) se mi podařilo sehnat dvakrát. Jedná se o únorové/březnové číslo z roku 2005, v němž najdete dva plakáty (jsou vidět na obálce) a 66 stránek. Pokud máte zájem můžete se zůčastnit aukce. Počáteční cena je 250 Kč+poštovné. Vyhrává samozdřejmě ten kdo dá nejvíc.

Burza

10. května 2008 v 22:13 | Katka
Sháníte a nebo prodáváte něco co se týká Buffy//Angela a nebo herců z těchto seriálu?
Můžete to napsat jako komentář k tomuto článku,třeba budete mít štěstí a někdo se ozve.
 
 

Reklama