Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Charisma-Citáty/Rozhovory

2013 Sheknows: Nejen o jejích oblíbených věcech a přezdívce

5. listopadu 2013 v 23:06 | Katka
Doporučuju zkouknout i video, dozvíte se zde velké množství dalších zajímavých věcí : ), stačí kliknout na fotku!

Možná si úžasnou Charismu Carpenter pamatujete z jejího dlouholetého hraní Cordelie Chase v Buffy the Vampire Salyer a pozdějšího ztvrárnění stejné hrdinky v spin-offu Angel. Ale možná jste nevěděli, že Charisma je i ve skutenčosti skutečnou hrdinkou, která pomohla zavřít velmi nebezpečného kriminálníka do vězení, když jí bylo pouhých 22 let.
Jako moderátorka nové show Investigation Discovery, Surviving Evil, se 43-letá herečka podělí o příběhy dalších žen, které bojovaly proti svým útočníkům a přežily, aby o tom povyprávěly. Pro její inspirující náhled na překonání těchto traumatikcých zážitků, a její promyšlené rady ohledně randění a mateřství svobodých žen, je Charisma ženou tohoto měsíce SheKnows.

2012 Charisma otevřeně poví, Jak přežila zlo

16. února 2013 v 15:14 | Katka
Fotka z natáčení pořadu

I Survived Evil není jen pouhý název nové série Investigation Discovery, ve které bude hostovat Charisma Carpenter - je to také prohlášení, které může říct samotná herečka.
V roce 1991, roky předtím, než si vyměňovala jízlivé poznámky s Buffy, Carpenter a její 2 kamarádi plavali poblíž pláže Torrey Pines State v San Diegu, když byli brutálně napadeni Henry Hubbardem Jr., tehdy 29letým policejním strážníkem.

2010 Liveforfilms:Charisma o svých projektech

10. listopadu 2011 v 14:54 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

V červenci 2010 udělala herečka Charisma Carpenter rozhovor s Liveforfilms.com. Celý rozhovor obsahoval spoustu otázek o její aktuální práci a vše se Jennypřekládat nechtělo, proto jsem přeložila pouze část a neopomenula jsem zmínky o BtVS. Celý rozhovor naleznete v angličtině TADY. Překládala jsem volně.

Charisma Carpenter hrála v "Buffy, the Vampire Slayer", "Angelovi" a "Legend of the The Seeker". Zahrála si i v "The Expendables". Při propagaci nového filmu "Psychosis" v Londýně jsme si ji vyzpovídali.

2002 Maxim:Chtěla by sex s Angelinou Jolie!

6. září 2009 v 0:14 | Katka
Charisma Carpenter nám řekla, jak ráda by se vyspala s Angelinou Jolie a jak miluje zelené robertky.

Maxim: Teď v Angelovi hraješ jednu z hlavních postav, znamená to, že dostaneš větší přívěs?

C: Oh yeah. Po šesti letech v brlohu mám nárok na trochu luxusu. Upřímně, je tak velký, že po něm moji dva psi během natáčení pobíhají.

Maxim: Jako trvalá mrcha seriálu, který komentář je tvůj nejoblíbenější?

C: Vážně dobrý bylo, když jsem někoho nazvala 'Grandpa breath'.

Maxim: Anděl nebo upír - co bys byla radši?

C: Oh, bezpochyby by to byl upír. Žijí navždy, mají mnohem víc zábavy a, buďme upřímní, ta kapě je pekelně hezká.

Maxim: Jaký nejlepší drb jsi o sobě slyšela?

C: Musí to být hrozně nudné, protože jsem o sobě vůbec žádné drby neslyšela. Opravdu by se mi líbilo, kdyby se mě lidé ptali na mou sexualitu, protože by to znamenalo, že jsem obrovská megastar. Byl by to takový kompliment... ale nikdo to neudělal, jsem zklamaná.

Maxim: Tak začneme my. Kdybys měla mít sex se ženou, kdy by to byl?

C: Kdybych byla dotlačena k sexu s ženou, musela by to být Madonna nebo Angelina Jolie. Pravděpodobně Angelina. Nedávno jsme byly ve stejném hotelu a já na ní narazila v hale. Byla tak krásna a elegantní, chtěla jsem na ni promluvit, ale byl jsem příliš ohromena.

Maxim: Ok. Ve tvém posledním filmu The Groomsman ses objevila nahá a s ženou. Přijnej to, tenhle zážitek sis užila, nebo ne?

C: Oh, milovala jsem to! Hraju hlavní poslavu, která má aféru s pošťačkou. A ano, je tady scéna, ve které jsme nahé ve sprše se zeleným robertkem.

(Překládala jsem si to sama,proto bych to nerada viděla někde zkopírovné!) Díky za pomoc Tery! Teď

2009 Rozhovor Tv Guide:Proč je z Charismy blondýnka?

26. dubna 2009 v 18:27 | Katka
TVGuide.com: Co nám můžeš říct o své epizodní roli v CSI (Kriminálka Las Vegas)? Koho hraješ? Co tam děláš?
Charisma: Hraju malou nevýraznou postavu jménem Mink, která je podezřelá ze zabití svého přítele, protože tu byl milostný trojúhelník mezi ní a dalším nepatrným sexy charakterem hraným The L Word Erin Daniels.

TVGuide.com: Proma vyvolávají diskuze o tom, čí přítel to vlastně byl.
Charisma: No, byl nás obou. Takže to bylo napjaté, protože mezi námi panovala rivalita o jeho náklonnost a tak. Víte, jak to může být konkurenční. Chci říct, ti tři dokonce sdíleli přívěs!

TVGuide.com: Zaútočila bys, kdybych se pustil na moře bez vesel a řekl, že jsi toho chlapa napadla?
Charisma: Hey! Proč vždycky všichni ukazují na mě?

TVGuide.com: "Zdroje" mi řekly, že v téhle epizodě proběhne "panty party". Je to něco jako Tupperware party?
Charisma: [Směje se] Ne, ani v nejmenším. Tohle zahrnuje tančení okolo napůl oblečených lidí v našem malém Winnebagu (pojízdný přívěs).

TVGuide.com: Tohle je poprvé, co hraješ blondýnku. Jak ti to šlo?
Charisma: No, Cordelia nemá daleko k téhle malé slečně Minky. Není Mink to nejlepší jméno v hlavním vysílacím čase?! Myslela jsem si, že Kendall Casablancas (Veronica Mars) byla dobrá, ale Mink... wow.

TVGuide.com: Pověz mi o svém dalším projektu, akčním velkofilmu The Expendables.
Charisma: Hraju přítelkyni Jasona Stathama, ale jsem chycena mezi mezi skálou a těžký místem,
(pozn. jste v pozici, kde si musíte vybírat mezi nepříjemnými alternativami a vaše volba vám může zapříčinit problémy, nebude schopen uspokojit všechny), protože i když ho miluju, on tu pro mě není. Není dosažitelný.

TVGuide.com: Protože pořád drmolí "Bůh ví kdy sejmou Jihoamerického diktátora"?
Charisma: Přesně. On běhá po světě a vnucuje lidem svůj názor.

TVGuide.com: The Expendables se pyšní docela dobrým hereckým obsazením. Rozesmálo mě to : "Stallone ... Schwarzenegger ... Mickey Rourke ... Statham ... and Charisma Carpenter."
Charisma: Sakra no jasně! Zrovna nedávno jsem potkala Stallona a Stathama. Šli jsme ven a byla vážně zábava. Statham mě překvapil. Je velmi jemný ve svém způsobu uvažování když hraje takový parchanty. Jsem nadšená z představy, že s ním budu dělat nějakou závažnou dramatickou scénu.

TVGuide.com: Ještě než půjdeme bych ti chtěl dát možnost promluvit o bývalé hvězdě seriálu Angel, Andy Hallettovi, který zesnul ve věku 33 let.
Charisma: Vždy je šokující dozvědět se, že lidé ve tvém věku nebo mladší zemřeli předčasně. ... Pokoušela jsem se (zůstat v kontaktu), ale takhle to nefungovalo. Ani jsem neměla možnost říct sbohem. Když jsme spolu mluvili naposledy, bylo to prostě "uvidíme se příště!" Počítáte s možností, že někdy tu osobu už znovu neuvidíte. On byl můj druhý "spoluhráč" v Angelovi, takže...

TVGuide.com: Co o Andym by mohlo lidi překvapit, kdyby ho znali jenom jako jeho postavu, Lorna, a všechen ten make-up?
Charisma: Jak byl hezký, Ty jeho tmavé oči... tak hezký.

(Překládala jsem si to sama,proto bych to nerada viděla někde zkopírovné!) Díky za pomoc Tery! Zdroj
 
 

Reklama