Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Charisma-Novinky / Zajímavosti

Charisma získala roli v novém seriálu

26. července 2018 v 22:23 | Katka

Charisma Carpenter bude po několik měsíců potřebovat policii, alespoň tedy její nová postava v seriálu 9-1-1.
TVLine exluzivně zjistil, že tato herečka z Buffyverse si má zahrát hostující roli ve 2. sérii premiéry nového úspěšného dramatu od Foxu, hrající volající 9-1-1 (číslo policie v USA), která se nachází v nelehké pozici a to tím nejšílenějším možným způsobem.

Charisma Carpenter dnes slaví 48. narozeniny!

23. července 2018 v 23:48 | Katka

Charisma míří do Scream Queens

18. července 2015 v 23:40 | Katka

Charisma Carpenter, herečka z kultovních seriálových klasik Buffy the Vampire Slayer a Veronica Mars, byla obsazena do komediálního-hororového seriálu Ryana Murphyho Scream Queens od Foxu. Seriálová hvězda Emma Roberts prozradila na Instagramu, že seriál bude mít premiéru 22. září. V roli hostující/potenciálně navracející se postavy si Charisma zahraje matku jedné z hlavních postav seriálu, kterou hraje Ariana Grande.

Charisma se v nové roli nechá spoutat!

27. listopadu 2014 v 23:22 | Katka

Filmové studium The Asylum zahájilo preventivní útok proti filmové verzi 50 Shades of Grey (50 Odstínů šedi) se svým vlastním tématickým snímkem Bound, ve kterém se v hlavní roli představí Charisma Carpenter.

Charisma získala roli v seriálu Sons of Anarchy

27. října 2014 v 23:58 | Katka

EW exluzivně zjistil, že hvězda Buffy the Vampire Slayer a Angela, Charisma Carpenter, získala hostující roli v seriálu Sons of Anarchy.

Pořad Surviving Evil s Charismou byl obnoven pro 2. sérii

7. února 2014 v 22:10 | Katka

Hvězda z Buffy the Vampire Slayer, Charisma Carpenter, se upsala k návratu moderování pořadu Surviving Evil, kterému Investigation Discovery přidělilo další sérii.
Carpenter natočí dalších 10 epizod, až se Surviving Evil bude vracet do produkce pro premiéru ke konci roku 2014. Tento pořad ukazuje skutečné příběhy ze života mužů a žen, kteří bojovali s lidmi, kteří je napadli, a přežili, aby mohli vyprávět svůj příběh. Každý skutečný příběh zločinu je vyprávěn vlastními slovy přeživšího.

Charisma si zahostuje v Blue Bloods

30. září 2013 v 23:39 | Katka


TVGuide.com potvrdil, že Charisma Carpenter bude tento podzim hostovat v Blue Bloods.

2011 Charisma o chystaném Buffy remaku

15. října 2012 v 10:45 | Katka
Od té doby, co Warner Bros vloni oznámil plány na filmový remake úspěšné TV show, BtVS, tvůrce seriálu Joss Whedon a hvězdy Sarah Michelle Gellar a Nicholas Brendon a další veřejně nazvali tento nápad na reboot seriálu jako hrozný.

Teď, napůl-španělská herečka Charisma Carpenter prozradila Latina. com, co si o tomto nápadu myslí ona. "Osobně si myslím, že je to podezřelé," řekla Charisma, která v tomto seriálu hrála populární namyšlenou středoškolačku Cordelii Chase. "Je to jen příležitost vzít něco, co bylo milováno a ctěno a vydělávalo to a získalo licenci - a vydělat na tom ještě víc peněz."

Charisma bude v Expendables 2!

11. ledna 2012 v 21:06 | Katka
Charisma Carpenter si zopakuje svou roli Lacy (přítelkyně postavy Jasona Stathama) v Expendables 2 (Postradatelní 2). "Jsem nadšená, že budu zase s klukama a budu moct pracovat s věhlasnými herci," řekla Charisma. "Můj syn si myslí, že jsem ta nejúžasnější máma vůbec!" zdroj

Expendables na DVD

6. ledna 2011 v 10:48 | Katka
18. prosince v ČR na DVD vyšel film Expendables: Postradatelní, ve kterém si malou roli zahrála Charisma Carpenter (Cordelia). Film si můžete koupit tady. Doporučuju! Upoutávka

Rychlá a zběsilá Charisma?

14. července 2010 v 21:08 | Katka
Podle internetové stránky imdb by si Charisma Carpenter (Cordelia) měla zahrát v dalším pokračováním Rychle a zběsile (The Fast and the Furious), nazvaném Rychlá a zběsilá pětka (Fast Five). Film by měl mít v ČR premiéru 9. 6. 2011. Zatím to není potvrzené, ale Charismině filmové kariéře by to určitě prospělo. Zahrála by si po boku známých herců jako je Vin Diesel, Dwayne Johnson nebo Paul Walker.

Viděli jste předchozí díly této filmové série? Líbí se vám?

Charisma v novém filmu Sylvestera Stalliona

10. března 2009 v 21:08 | Katka
Podle TV Guide by si Charisma Carpenter měla zahrát v novém filmu The Expendables, který vypráví o skupině žoldáků, jenž byli vysláni do Jižní Ameriky svrhnout tamního diktátora a osvobodit tamní obyvatelé. Charisma by si měla zahrát přítelkyni, postavy, kterou hraje Jason Statham. Natáčení začne 28. března v Brazíli, poté se přesune do New Orleans. Ve filmu se objeví mnoho hvězd:Sylvestera Stallione, Arnold Schwarzenegger, Jet Li, Mickey Rourke, Danny Trejo, Forest Whitaker a Jason Statham. Režie: Sylvestera Stallione. Premiéra je nalánována na rok 2010. Zdroj

Charisma ve strašidelném zámku

17. ledna 2009 v 20:36 | Katka
Server Variety přinesl zprávu, že Charisma Carpenter si zahraje v novém psychologickém hororu Vivid (Čilý). Debutový film od nového britského specialisty žánru Reda Sparrowa, který k filmu napsal scénář, ale bude ho i režisírovat by se měl natáčet v blízkosti Londýna. Charisma si zahraje New Yorskou spisovatelku, která se přestěhuje do odlehlého zámku v Anglii, kde se snaží vyrovnat nejen s nepříjemným prostředím, ale i s vizemi o krveprolití, které se odehrály v jejím novém domě.
Dále se ve filmu objeví Ricci Harnett, Justin Hawkins a Sean Chapman. Zdroj

Charisma v Domě z kostí

15. prosince 2008 v 10:44 | Katka
Charisma Carpenter se nejspíš konečně objeví v nové roli, bude hrát lovkyni duchů ve filmu House of Bones, který budeme mít premiéru v roce 2009. Zdroj

Charisma se rozvedla

12. července 2008 v 0:54 | Katka
Charisma Carpenter a Damian Hardy se vzali 5.října 2002 a mají spolu syna Donovana (24.března 2003)Zdroj
 
 

Reklama