Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

David-Hlášky/Rozhovory/Články

2010 Obviněn ze sexuálního obtěžování!

17. října 2010 v 20:44 | Katka
1
David Boreanaz je obžalován herečkou, která tvrdí, že jí David sexuálně obtěžoval, poté co se potkali při natáčení úspěšné US show Bones. Kristina Hagan tvrdí, že sexuální obtěžování začalo v srpnu 2009, když pracovala jako komprazistka v seriálu. Její právník obviňuje ženatého Davida , který si zahrál v Buffy the Vampire Slayer a Angel, ze sebeuspokojování před ní a posílání jí sexuálně nemístných textových zpráv.

Hagan vypověděla, že se jí David září 2009 pokusil políbit a dotíkat se jejích prsou, zatímco spolu byli v zaparkovaném autě, ale říká, že ho od sebe odstrčila. Soudní řízení také detailně popisuje další údajné střetnutí ve stejný měsíc v Boreanazově karavanu, kde podle Hagan opět došlo k Davidovu osahávání, líbání a sebeuspokojování. Boreanaz jí měl říct, že následující měsíc by se měli méně stýkat kvůli zprávám o podvádění jeho manželky.

Hagan dále popisuje, že jí opakovaně sliboval nalezení role, ale, nikdy k tomu nedošlo. Žaluje Davida Boreanaze, TV společnosto Fox a produkční společnost Bones, prohlašujíc že selhali v přijímaní opatření proti hvězdě. Je reprezentována LA hvězdnou právničkou Glorií Allred která řekla, že její klientka se připravuje na soud. Boreanazova mluvčí Holly Shakoor řekla v prohlášení:,,Tyto neopodstatněná tvrzení o údajném nevhodném chování David Boreanaze jsou naprosto lživé a absurdní. Není tu oprávnění pro soud."

Boreanaz a jeho bývalá dívka Playboy Jamie Bergman (34) spolu mají osmiletého syna Jadena a deseti měsíční dceru Bardot. Předtím byl do roku 1999 po dva roky ženatý se sociální pracovnicí Ingrid Quinn. Zdroj

2010 Us:25 Věcí, které o mně nevíte

5. července 2010 v 9:52 | Katka
1
David Boreanaz (40) se s UsMagazine.com podělil o 25 věcí, které jste o něm nevěděli.

1. Moje první auto bylo bílé Yugo, které jsem několikrát převrátil.
2. Na střední škole jsem býval sběračem míčků Pittsburgh Steelers.
3. Okolo roku 1991 jsem se v obleku přikrádal do studia a předstíral, že jsem vedoucí pracovník, trávící čas procházením obsahů.
4. Když jsem byl malý kluk, moje starší sestra mi řekla, že jestli nebudu slušný, odvede mě sociální pracovnice a naše chůva se převlékla za starou dámu a přišla ke dvěřím, aby si ze mě vystřelila.
5. Na vysoké škole jsem byl fanoušek Deadhead.
6. O jarních prázdninách na vysoké jsem po zádech skočil do vody zamořené žraloky. Ano, byl jsem opilý a hloupý.
7. Na vysoké jsem vyhazovačům tvrdil, že jsem syn Teda Dansona, vždycky mě to dostalo do baru.
8. Hraju lední hokej.
9. Jsem všude na čas, myslím tím předčasně.
10. Moje oblíbená vařená jídla:cokoliv italského a opékaného na rožni.
11. Jednou jsem dva bloky řídil NYC taxi.
12. Chci plnit sklenice svým vlastním vínem.
13. Jednou jsem prodával labužnická jídla dům od domu dokud jsem si nezamkl klíče v náklaďáku po mém prvním doprodeji. Práce trvala týden.
14. Rozdával jsem ručníky v Plush Gym. Práce trvala dva týdny.
15. Oblékám si jenom ponožky Paul Smith.
16. Poprvé jsem potkal Martina Scorsese, když jsem parkoval auta v hotelu.
17. Jsem ženatý s nejkrásnější ženou na světě, uvnitř i navenek. Doplňuje mě.
18. Je to "úplné nebe" sledovat mého sedmiletého syna a sedmiměsíční dceru jak spí.
19. Mám dvě starší sestry:Jedna je učitelka, druhá je umělkyně.
20. Já a můj táta jsme jednou jeli přes celou zemi a každé ráno jsme se poohlíželi po palačinkách.
21. Moje rodina mi připomíná, že celý život je o smíchu, lásce a humoru.
22. Když jsem se přistěhoval do LA, spal jsem jednu dobu na gauči v podkroví v centru města.
23. Nejlepší koncert vůbec:shledání Led Zeppelin 2007 v Londýnské O2 Aréně.
24. Miluju starožitnosti, hodiny a stará auta.
25. Časopisy čtu od konce.

(Překládala jsem si to sama, proto bych to nerada viděla zkopírovné na nějakém jiném blogu) Zdroj

Jaime o druhém těhotenství

22. srpna 2009 v 0:10 | Katka
Po prvním bezproblémovém užíváním s těhotenstvím s jejím synem, Jaime Bergman neočekávala žádná překvapení, když zjistila, že se svým manželem, Davidem Boreanazem , čeká druhé dítě. avšak následoval strach z předčasného narození dítětě, a proto jí doktor doporučil striktní odpočívání v postel, až do doby, kdy bude dítě dostatečně vyvinuté. "Mohli by jste si myslet, že je to ta je nejlepší věc na světě, ale bylo to mučení.", říká o jejím odpočinku.

"Hlavně kvůli mému sedmiletému synovi. Nemohl pochopit, proč si s ním nemůžu hrát a nebo si někam sednout. Přečetla jsem hodně knih a dívala se na spoustu reality show. Úplně jsem tomu propadla, to je strašné. Se všemi těmi Bravo Housewives shows jsem strávila tři měsíce v posteli a myslím, že jsem nevynechala žádnou epizodu!"

Teď, když se už může zase postavit na nohy Jaime dohání ztacený čas v dětském pokoji a očekává narození děvčátka. "Včera všechno přivezli, jediná věc která chybí, je obrázek v jejím pokoji.", prozradila.

Do konce termínu zbývá necelý měsíc a Jaime je rozhodnuta nenechat se zaskočit dřívějším porodem. "Termín mám 1. září, ale doktoři si myslí, že se narodí dřív, protože je hodně velká.", sděluje.

Z nového Jaydenova sourozence jsou Jaime a David radostí bez sebe. "O další dítě jsme se snažili několik let a teď jsme v nadšení.", říká budoucí maminka.

"Už jen necelý měsíc."

(Překládala jsem si to sama,proto bych to nerada viděla někde zkopírovné!) Díky za pomoc Tery! Zdroj

David Boreanaz sbírá kosti!

8. září 2008 v 10:40 | Katka

Zatímco jako šarmantní detektiv ze seriálu Sběratelé kostí se přehrabuje v lidských ostatcích, ve skutečnosti David Boreanaz (39) sbírá raději luxusní oblečky a extravagantní boty.
Ať dělá cokoliv, vypadá u toho jako uhlazený elegán. I když má poměrně často co do činění s mrtvolami ve více či méně pokročilém stádiu rozkladu, což vyplývá z jeho role agenta FBI v seriálu Sběratelé kostí. Upřímně řečeno, když mu tohle angažmá nabídli, zprvu z něj nebyl vůbec nadšený: "Nijak mě nelákala představa, že budu muset sahat na něco, co vypadá jako zvetšelé kosti nebo ne úplně čerstvá mrtvola," přiznává.Faktem je, že s jeho zálibami, k nimž patří vaření zdravých (!) jídel a výlety do londýnských butiků, nejde špinavá práce v márnici dost dobře dohromady.
David Boreanaz na první pohled působí spíš jako blazeovaný model, který si na obrazovku jen odskočil z přehlídkového mola. Nicméně, na rozdíl od skutečných modelů, má před kamerou celkem bohatý emocionální rejstřík. Se světem modelingu ho spojuje pouze osoba jeho manželky, krasavice jménem Jaime Bergman, která se před svatbou živila jako modelka Playboye (což říká mnohé o jeho schopnosti okouzlovat ženy, včetně těch vůbec nejpřitažlivějších).David Boreanaz, kterého hledač talentů objevil na procházce se psem, má za sebou jednu radikální kariérní chybu: odmítl totiž roli Bruce Waynea alias Batmana ve filmu Batman začíná, po které vzápětí skočil budoucí temný rytíř Christian Bale.
Boreanaze místo toho proslavila role morálně rozpolceného (a nadmíru přitažlivého) upíra Angela v seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Angel si nicméně získal takové zástupy fanynek, že se na několik let stal dokonce hrdinou svého vlastního seriálu, ve kterém Angel, jakožto v podstatě upír-klaďas, bojoval o své vlastní vykoupení. A ještě jeden kuriózní rozpor se skrývá v soukromí tohohle elegantního ohledavače mrtvol: přestože na to ani trochu nevypadá, má české předky. Zdroj
 
 

Reklama