Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Dollhouse

Dnes uplynulo 8 let od vysílání poslední epizody Dollhouse!

29. ledna 2018 v 19:37 | Katka

Video s nepovedenými záběry ze 2. série Dollhouse

15. října 2017 v 19:23 | Katka

2016 Od Elizy z Instagramu: Eliza/Sumer na Montreal Comicconu

28. září 2016 v 21:20 | Katka

Eliza, Alan a Tahmoh si společně zahrají ve 2. sérii seriálu Con Man

19. července 2016 v 23:43 | Katka

Už jste o Con Manovi slyšeli? Pokud ne, tak se omlouvám, můžu za to i já, protože jsem myslím tento pozoruhodný projekt zatím zmiňovala jen na FB blogu. Ve zkratce se jedná se o internetový seriál, na jehož vzniku se podíleli fanoušci, kteří na něj přispívali prostřednictvím stránky Indiegogo. Jde především o projekt Alana Tudyka a z části i Nathana Filliona, které určitě znáte z Firefly, ale v první sérii si zahostovalo i mnoho dalších známých tváří Whedonverse- Joss Whedon, Amy Acker, Seth Green, Felicia Day, Sean Maher, Summer Glau, Jewel Staite, a Gina Torres.
Momentálně se natáčí 2. série, která by ještě letos měla mít premiéru, a jak je vidět i zde snad nebude nouze o známe tváře. Eliza Dushku a Tahmoh Penikett už si přitom s Alanem jednou v minulosti zahráli a to v seriálu Dollhouse.

V sobotu uplynulo 7 let od premiéry 1. dílu Dollhouse!

16. února 2016 v 21:40 | Katka

Enver Gjokaj včera oslavil 36. narozeniny!

13. února 2016 v 22:27 | Katka

Enver příliš photoshootu nemá a ikdyž nějaké z nedávné doby existují, tak jsou bohužel jen na profesionálních galeriích (konkrétně Getty Images). Tak jsem nakonec zvolila promo fotku k aktuální 2. sérii Agent Carter.

zdroj fotky: farfarawaysite.com

Nové doplnění fotek z natáčení Dollhouse

16. ledna 2016 v 22:53 | Katka

Pro zobrazení více fotek klikněte na obrázek!

1. série Dollhouse se dá v ČR sehnat za 99Kč!

31. října 2015 v 23:57 | Katka

Tomuto Jossovu seriálu se u nás nejspíš bohužel příliš nedařilo (že by na to třeba měl vliv i ta podivná česko-anglická přední strana?), a tak tu na DVD vyšla jen 1. série, která se tu teď navíc dá koupit za pouhých 99Kč, a to i přestože zde najdete všech 13 dílů a navíc i dva bonusy.
Takže pokud jste Dollhouse neviděli, tak teď máte možnost, a nebo i pokud ano, protože proč nemít doma originální DVD toho výjimečného seriálu? Zakoupit si ho můžete třeba TADY.
Připomínám, že v seriálu se objevilo plno známých tváří z Whedonových dalších projektů - Eliza Dushku (Faith z BtVS/AtS), Fran Kranz (Marty z The Cabin in the Woods), Dichen Lachman (Jiaying z Agents of S.H.I.E.L.D.), Amy Acker (Fred/Illyria z AtS), Reed Diamond ( Daniel Whitehall z Agents of S.H.I.E.L.D.), Summer Glau (River Tam z Firefly), Alan Tudyk (Wash z Firefly), Alexis Denisof (Wesley z BtVS/AtS), Felicia Day (Penny z Dr. Horrible's Sing-Along Blog) ...
Na seriálu se navíc podílel Jed Whedon (Jossův bratr) a Maurissa Tancharoen (Jossova švagrová), kteří v současnosti mají na starost především Agents of S.H.I.E.L.D.

Video Dollhouse Who are you, really?

2. listopadu 2014 v 21:39 | Katka

Enver získal roli v seriálu Agent Carter!

30. října 2014 v 23:42 | Katka

Enver Gjokaj, který je známý především pro svou roli v Dollhouse, si zahraje po boku Hayley Atwell v Marvel´s Agent Carter, novém seriálu od ABC, který byl vytvořen, aby posloužil jako most mezi podzimními a jarními díly seriálu Marvel´s Agent´s of S.H.I.E.L.D.

Video krátký film Intruder s Enverem

15. srpna 2014 v 0:06 | Katka

Dichen se zasnoubila s Maxmilianem Osinskim

10. srpna 2014 v 18:34 | Katka

Hvězda Dollhouse, Dichen Lachman, je zasnoubená s Maxmilianem Osinskim, zjistil exluzivně E!News.
Lachman, která se nedávno objevila v seriálech The 100 od CW a Shameless od Showtime, a Osinksi, který si zahrál v první sérii Agents of S.H.I.E.L.D., se připravují na datum z počátku roku 2015, kdy si řeknou "ano, beru". Pár už začal sepisovat seznam svých potenciálních družiček a svědků a jedno jméno jistě potěší fanoušky Joss Whedonovy krátce-vysílaného-ale-milovaného sci-fi drama Dollhouse: Enver Gjokaj!
Ano, Lachmenina bývalá láska z obrazovky, která si v současnosti užívá hostování v Rizzoli & Isles, bude jedním z členů její svatební párty.

Reed Diamond dnes slaví 47. narozeniny!

20. července 2014 v 23:54 | Katka
Laurence Dominic (Dollhouse)/Don Pedro (Much Ado About Nothing)

Amy a Franz si společně zahráli ve filmu The Lord of Catan

12. března 2014 v 22:07 | Katka

Na více fotek se můžete podívat po kliknutí na obrázek! Krátký snímek natočili už loni, ale já o něm myslím informovala jen přes FB, když se na něj vybíraly peníze přes Kickstarter

Dichen Lachman dnes slaví 32. narozeniny!

22. února 2014 v 20:13 | Katka
Sierra
 
 

Reklama