Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Eliza-Filmy-ukázky,informace atd

Životopis Faith Lehane

31. prosince 2017 v 22:27 | Katka

Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Narozena: 1979

Faith je Přemožitelka zvolena po smrti Přemožitelky Kendry. Faith pochází z Bostonu (stejně jako Eliza). O jejich rodičích je známo minimum informací. Faith si nalezla lásku v zabíjení a od party (Buffy a spol) přešla - poté, co zabila omylem člověka - na zlou stranu ke starostovi Sunnydale, se kterým připravovali "pomstu". Povstání však nevyšlo a Faith se po boji s Buffy dostává do nemocnice do kómatu, ze kterého se probírá asi po roce.

Plakát a trailer k Elizinu novému film Eloise

17. ledna 2017 v 21:20 | Katka

Trailer na film Jane Wants a Boyfriend

20. června 2015 v 22:44 | Katka

O tomto snímku s Elizou Dushku jsem vás poprvé informovala už v říjnu 2013. Mimochodem, objevil se ještě jeden trailer, který se mi líbí o něco víc, a na ten se můžete podívat TADY. Taky vás to díky upoutávce a popisu zaujalo?

Promo fotky Faith ke 3. sérii Buffy

15. listopadu 2014 v 22:08 | Katka

Pro zobrazení více fotek klikněte na obrázek!

Krátký snímek The Gable V

23. dubna 2014 v 23:33 | Katka

Doporučuju!

Jak měl pokračovat seriál Tru Calling?

31. srpna 2013 v 1:32 | Katka

Po zrušení seriálu diskutoval Doris Egan (jeden ze scénáristů) na těchto internetových stránkách o mytologii seriálu a plánech, které měli pro budoucí dějovou linii vycházející z předpokladu, že lidstvo ovlivňují dvě opačné síly, jedna (nejspíš pomáhající Jackovi), která odmítá zasahování a nechává lidi vydat se vlastní cestou a druhá, která si přeje zasahovat a "zlepšovat" věci ve "vzpouře proti nebesům" (nejspíše pomáhající Tru).

Trailer k pilotnímu dílu seriálu The Saint

1. dubna 2013 v 20:36 | Katka

O tomto Elizině projektu jsem vás informovala už v prosinci. A na fotky z natáčení jste se mohli podívat v lednu. Pokud se nepletu, tak letos návrat do TV s novými projekty zkoušejí hned 3 BtVS herci, kromě Elizy Dushku ještě Sarah Michelle Gellar a Seth Green. Co se mě týče, tak od počátku jsem nejvíc držíla palce právě tomuto projektu a tento trailer mě v tom jen utvrdil, no snad to vyjde : )

Edit: Teď mi došlo, že jde o 4 herce, dalším je Anthony Head a projekt The Selection, o kterém jsem zatím psala pouze na facebookové stránce blogu

Fotky z natáčení pilotu The Saint

19. ledna 2013 v 22:57 | Katka
Na více fotek se můžete podívat po kliknutí na obrázek!

Více informací o projektu jste si mohli přečíst tady

2012 Eliza o své roli ve filmu The Scribbler

21. července 2012 v 19:16 | Katka
Fred Topel se sešel s Katie Cassidy a Elizou Dushku, které hrají ve filmové adaptaci novely "The Scribbler". Většina interview se točila okolo Katie, která ztvárňuje titulní roli (Suki), a tak je přeložen pouze krátký úsek zmiňující roli Elizy, což je kriminální psycholožka.

2011 Eliza o spolupráci s Mattem Bomerem

14. července 2012 v 23:43 | Katka
Eliza Dushku připustila, že když jí J. Eastin nabídl roli ve "White Collar", bylo těžké odolat. Byla nadšená z toho, že s Mattem Bomerem mohli pokračovat tam, kde skončili (předtím hráli pár v Tru Calling). "Vytvořilo se mezi námi skutečné pouto, protože spolu máme jako herci společnou minulost a přátelství. Byla jsem Mattem opravdu ohromena. Znala jsem ho. A teď, když hraje v takovém hitu a všude ho vidíte na billboardech a na autobusech v New Yorku, tak je ten chlap stejně skromný, ne-li víc. Byla jsem z toho trochu nesvá, protože jsem viděla, co sláva s lidmi dělá. To nebyl jeho případ."

Moc děkuji za překlad Jenny!

Promo fotky s Elizou z The Legue

5. července 2012 v 23:52 | Katka
Pro zobrazení více fotek klikněte na obrázek!

Eliza se objeví ve White Collar!

4. června 2011 v 11:31 | Katka
Eliza Dushku dala na Twitter první fotku z natáčení pro mě prozatím rozkoukaného a poměrně dobrého seriálu Whitter Collar. Tak co, koho vám připomíná ten krasavec vedle ní? Malá nápověda:Už si spolu jednou zahráli.

Promo fotka The Big Bang Theory

22. října 2010 v 23:43 | Katka
Tento text pochází z forverbuffy. blog od Jenny-The Big Bang Theory / Teorie velkého třesku
Howardovi přátelé musí podstoupit bezpečnostní prověrku, kterou vykonává agentka FBI - zahrála si ji Eliza Dushku.

Bottle Shock screencaps

6. srpna 2010 v 13:02 | Katka
9 fotek
1

Plakáty The Cover Up (The Thacker Case)

14. listopadu 2009 v 22:31 | Katka
2 fotky
 
 

Reklama