Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Eliza-Novinky/Zajímavosti

Eliza se vdala!

19. září 2018 v 1:06 | Katka

Eliza Dushku je vdanou ženou!
Tato 37letá herečka oznámila, že se 18. srpna vdala za podnikatele Petera Palandjiana, skrze roztomilý příspěvek na Instagramu, který přidala v neděli. Dushku se podělila o romantické fotky ze svatby a také odhalila její nádherné svatební šaty.

Eliza Dushku včera oslavila 37. narozeniny!

31. prosince 2017 v 23:50 | Katka

Eliza se zasnoubila!

16. června 2017 v 22:04 | Katka

36letá herečka Eliza Dushku ve čtvrtek svým fanouškům prozradila, že se zasnoubila se svým přítelem, podnikatelem Petrem Palandjianem.

Eliza se stane čarodějníci v Černé legii

21. května 2017 v 16:32 | Katka

IM Global Television pracuje na vývoji seriálu The Black Company (česky pod názvem Černá legie), založeném na fantasy knihách (série Garrett P.I.) od Glena Cooka, společně s Boston Diva Productions, firmou Elizy Dushku, a Phantom Four, Davida Goyera, s Dushku v jedné z rolí. Boston Diva Prods. zvažují tuto 10 dílnou knižní epickou akční fantasy sérii a stejně tak plánovanou knihu Port of Shadows, která se odehrává mezi prvním a druhým dílem této série a bude Tor Books publikována v příštím roce. Eliza bude hrát v důležité roli jako temná čarodějnice, The Lady.

Eliza získala novou roli v seriálu Bull

14. května 2017 v 14:36 | Katka

Eliza Dushku se v úterý 9. května poprvé objevila v seriálu Bull od CBS. Hraje J.P. Nunnelly, chytrou šéfovou nejlepší firmy zastupující obviněné v New Yorku, kterou najme Dr. Jason Bull (Michael Weatherly), když jeho členovi z týmu z Trial Corporation hrozí vězení.

Eliza přiznala problémy s alkoholem a drogami

14. března 2017 v 19:17 | Katka

Eliza Dushku (36), která hrála Faith v úspěšné show Buffy the Vampire Slayer, se přiznala k bitvě s drogovou a alkoholovou závislostí a vzpomínala na její první zážitek s těmito ilegálními látkami v pouhých 14 letech.
"Byla to legrace a milovala jsem to, dokud už nebyla", řekla v úterý Eliza na New Hampshire Youth Summit (Schůzi mladých) během Opioid Awareness (Povědomí o opiodech) v Manchesteru, New Hampshire. "Drogy mě nemilovaly. Nemilovaly mou rodinu. Rozhodně nemilovaly mé přátelé, kteří zemřeli.

Eliza opět pózovala pro nový photoshoot!

5. února 2017 v 15:22 | Katka

Fotografem je opět Fadil Berisha, který byl nedávno i mimo jiné autorem fotek pro časopis Teuta.

Eliza bude v lednu na obálce kosovského časopisu Teuta

1. ledna 2017 v 23:47 | Katka

Pokud přemýšlíte, proč Eliza tentokrát nafotila nový photoshoot pro poměrně nezvyklou zemi, tak jde o to, že Eliza má velmi blízký vztah se sousední Albánií odkud pochází část její rodiny. Eliza si ji dokonce nedávno oblíbila natolik, že ji několikrát navštívila, nechala si vytetovat orlici ze státní vlajky a navíc o zemi předloni natočila dokument Dear Albania. Autorem fotek je Fadil Berisha, s kterým už Eliza několikrát spolupracovala. Na obálce časopisu Teuta (tenkrát albánského vydání) se přitom objevila už v roce 2006. Teď už nám zbývá jen doufat, že se objeví více fotek :).

Eliza se stala tváří šperků Magic and Madness

19. srpna 2016 v 21:51 | Katka
2 fotky

Eliza je na obálce časopisu Entertainment Weekly

14. října 2015 v 19:39 | Katka

EW slaví 25. výročí a v rámci něj se rozhodl zavzpomínat na kultovní projekty uplynulých let a s jejich hlavními hereckými představiteli přinesl nové fotky a rozhovory.
A jak do toho zapadá Eliza Dushku? Ta si zahrála jednu z hlavních rolí ve snímku Bring It On (Bravo, Girls!) společně s Kirsten Dunst, Gabrielle Union a Jessem Bradfordem a v menší roli se zde objevila i Clare Kramer (Glory). V případě zájmu si na stránkách časopisu může přečíst rozhovor s hlavní čtveřicí.
Jak na film vzpomínáte vy? Také se vám líbil?

Eliza si zahostuje v Banshee

19. července 2015 v 21:45 | Katka

Eliza Dushku se přidává k Banshee od Cinemaxu. Dramatický seriál od Alana Balla se soustředí na Lucase Hooda (Antony Starr), bývalého podvodníka a mistra zlodějiny, který si přivlastnil identitu šerifa z Banshee, kde pokračuje ve svých kriminálních eskapádách zatímco prosazuje svůj vlastní kodex spravedlnosti.

Aktualizování filmografie Elizy Dushku

20. července 2014 v 1:51 | Katka
Eliza na fotce z nového filmu Jane Wants a Boyfriend


Na filmografii z roku 2011 - nyní už s doplněnými údaji - se můžete podívat TADY.
Který snímek s Elizou je váš neoblíbenější a který naopak nemáte vůbec rádi? A na který z jejích nových projektů se těšíte nejvíc?

Eliza a Rick se rozešli

5. července 2014 v 21:55 | Katka

Eliza Dushku a její dlouholetý přítel Rick Fox se rozešli, s novinkou přišel Boston Globe.
"Rick je mužem LA a já jsem dívka Bostonu," řekla 33letá herečka, která se právě přestěhovala do Bostonu z Los Angeles, aby byla blíž své rodině. ,,V LA nikdo nemá sklep. Tam mají všichni skladovací prostory povinně. Já raději budu snášet trochu fyzické zimy, než abych se cítila citově chladně v LA, stýskalo se mi po mém městě a mé rodině," dodala herečka k rozchodu.
Pár spolu začal chodit v roce 2009 a o rok později společně začal bydlet. Zdroj

Eliza je na obálce časopisu Improper Bostonian

25. června 2014 v 21:00 | Katka
3 fotky

Eliza byla obsazena do psychologického thrilleru

27. dubna 2014 v 0:23 | Katka

Eliza Dushku, Chase Crawford, Brandon T. Jackson a PJ Byrne si mají společně zahrát v Eloise, psychologickém thrilleru režírovaném Robertem Legatem. Natáčení začne 5. května. Scénář byl napsán Chrisem Borrellim (Vatican Tapes).
 
 

Reklama