Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Epizody Angel

1x18 Five by Five

24. prosince 2017 v 23:59 | Katka
Upřímně Vám řeknu, že jsem byla šokovaná, kolik času proběhlo od mého posledního článku k epizodě Angela (3 roky!). Hlavním důvodem je můj čas a náročnost tohoto typu překladu. Nicméně mé kamarádce a zdatné překladatelce Terce se Vás zželelo a momentálně má v plánu dodělat alespoň 1. sérii. Tak poprosím o vyjádření do komentářů, jestli to má cenu a jestli to budete číst, děkuji :).


Děj: Faith, zběhlá přemožitelka, přijíždí do L.A., a Wolfram and Hart ji plánují využít ve svých plánech na boj s Angelem.

1x17 Eternity

25. prosince 2014 v 19:59 | Katka

Děj: Angel se ujímá práce ochraňování velmi známé herečky před šíleným stalkerem. Nicméně, když se zrcadlo objeví na nesprávném místě, začne ho podezřívat a tušit, co opravdu je.

1x16 The Ring

2. listopadu 2014 v 23:38 | Katka

Děj: Rutinní vyšetřování ztracené osoby vede Angela do podzemní arény, která využívá odchycené démony pro sport. Když je Angel chycen a donucen bojovat v této aréně, dokáže přežít dostatečně dlouho, aby našel způsob, jak osvobodit sebe a další vězněné?

1x15 The Prodigal

31. srpna 2014 v 23:34 | Katka

Děj: Obvykle neškodní démoni se dostávají do násilné zuřivosti a nevinní lidé za to platí. Uvědomění si, že Katyn otec je v tom nějak zapleten, vyvolá mnoho bolestivých vzpomínek o Angelově vlastním otci.

1x14 I've Got You Under My Skin

31. srpna 2014 v 23:12 | Katka

Děj: Když jedna z Cordeliných vizí ukáže mladou rodinu v nesnázích, Angel začne vyšetřovat. Zanedlouho začne tušit, že někdo z této rodiny trpí posednutím démonem, ale musí určit, kdo je posedlý a jak odstranit toto stvoření aniž by ublížil hostiteli.

1x13 She

31. srpna 2014 v 22:44 | Katka

Děj: Wesley se stává oficiálním členem Angel Investigations právě včas, aby se zúčastnil jejich nejnovějšího případu. Série strašlivě spálených mrtvol vede k rase stvoření z jiné dimenze, jejichž válka mezi pohlavími zasahuje do ulic L.A.

1x12 Expecting

30. srpna 2014 v 22:51 | Katka

Děj: Po divoké noci ve městě se Cordelia probudí a zjistí, že je nejméně 6 měsíců těhotná. Když je zjištěno, že Cordelia očekává démona, mohou Angel a Wesley nalézt způsob, jak zabránit blížícímu se porodu, který by ji zabil?

1x11 Somnambulist

30. srpna 2014 v 22:00 | Katka

Děj:Angelova minulost se ho vrací strašit, když se mu znovu zdá o zabíjení, ale když se tyto sny shodují s několika vraždami v okolí, Angel se obává, že zabíjí ve spánku.

1x10 Parting Gifts

14. srpna 2014 v 23:32 | Katka

Děj: Cordelia zjistí, že zdědila Doylovy vize, a ty vnášejí zmatek do její kariéry. Mezitím musí Angel zachránit nového klienta před stvořením, které ho loví, a do města přijíždí samotářský démonický lovec.

1x09 Hero

14. srpna 2014 v 0:08 | Katka

Děj: Doyle musí překonat své obavy, když se gang pokouší ochránit napůl-lidské démony před krutou skupinou rasistických démonů. Scourge jsou nacistům podobná organizace "čistokrevných" démonů, kteří jsou odhodlaní zničit všechny nečistokrevné. Včetně Doyla a Angela.

1x08 I Will Remember You

9. srpna 2014 v 15:01 | Katka

Děj: Buffy přijíždí do L.A. naštvaná, že jí Angel neřekl, že byl v Sunnydale. Zatímco mluví, jsou napadeni Mohra démonem a trocha jeho krve se dostane do Angelovi. Po krátkém lovu tohoto démona zabijí, ale jeho krev má na Angel zvláštní efekt. Cítí potřebu nadechnout se, má závrať a je dezorientovaný a náhle mu začne být srdce. Teď je úplně člověkem, a tak se musí rozhodnout, jak to ovlivní jeho vztah s Buffy. A jestli stále může či nemůže být šampiónem.

1x07 Bachelor Party

26. července 2014 v 22:36 | Katka

Děj: Když se Doyle konečně více sbližuje s Cordy, ukáže se jeho odloučená manželka v Angel Investigations a prosí o rozvod, aby si mohla vzít svou novou lásku jejího života. Po prvotním šoku s rozvodem souhlasí. Doyle souhlasí s účastí na ženichově rozlučkové párty, ale brzy zjistí, že ženichova rodina má jisté velmi neobvyklé tradice, které se týkají ex-manželů.

1x06 Sense & Sensitivity

25. července 2014 v 23:31 | Katka

Děj: Kate je donucena přihlásit se společně s kolegy policisty na trénink uvědomování si citlivosti. Když se netypicky zhroutí a udělá scénu na otcově důchodové party, začne Angel tušit, že se děje něco neobvyklého. Kate a ostatní vypadají, že jsou naprosto neschopní kontrolovat své emoce a soustředit se práci, a toto rozptýlení se může změnit ve smrtelné.

1x05 Rm w/a Vu

23. července 2014 v 0:30 | Katka

Děj: Když se Cordelia rozhodne, že už ani den navíc nevydrží její šváby-zamořený byt, Doyle jí nabídne pomoc při hledání nového místa. Dodrží svou nabídku a najde jí krásný apartmán, který zvládne i s jejím rozpočtem. Ale když Cordy začne slýchat divné hlasy, vidět věci lítající napříč pokojem, a budit se v noci v posteli levitující nad podlahou, musí se rozhodnout, jestli za to tento perfektní byt opravdu stojí.

1x04 I Fall to Pieces

14. července 2014 v 2:02 | Katka

Děj: Když Cordelia a Angel pokračují v jejich debatě, jestli mají anebo nemají kasírovat jejich klienty, obdrží Doyle vizi další mladé ženy v nesnázích. Angel ji navštíví v práci a zjistí, že tato žena je terorizována svým neurochirurgem, který je nějakým záhadným způsobem schopný sledovat každý její pohyb.
 
 

Reklama