Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Epizody BtVS

7x22 Chosen

27. dubna 2013 v 12:36 | Katka
Děj: Angel přijíždí s amuletem, který je možná zbraní proti Prvnímu zlu. O Bitevní strategii je rozhodnuto a gang tráví noc přípravováním se na finální konfrontaci. Konfrontaci, kterou někteří možná nepřežijí. Ozbrozeni amuletem, o kterém nic neví, sekyrou, která je klíčem k přemožitelské linii a magií, kterou možná nebudou moct ovládnout, se chystají čelit obrovské armádě Prvního zla.

7x21 End of Days

27. února 2013 v 14:00 | Katka
Děj: Buffy má novou mocnou zbraň, ale gang nemůže najít žádné informace o původu této záhadné sekyry. Nakonec, jde tedy hledat informace samotná Přemožitelka a najde nového spojence, starého přítele a velké nebezpečí.

7x20 Touched

26. února 2013 v 17:57 | Katka
Děj: Spike jde utěšit vyhnanou Buffy, zatímco Faith se snaží vést potenciální přemožitelky do akce. Později v noci, mají obě neočekávanou návštěvu, a obě zažijí něco naprosto neočekávaného.

7x19 Empty Places

25. února 2013 v 14:01 | Katka
Děj: Caleb napadne Buffy na Sunnydalské střední. Faith vezme potenciální přemožitelky, aby si trochu užily a vypustily páru, ale brzy se zapletou se sunnydalskými policisty. Po zranění z jejich poslední bitvy a nejistoty z Buffyna vedení, gang udělá rozhodnutí, které možná změní vše.

7x18 Dirty Girls

22. února 2013 v 10:43 | Katka
Děj: Willow comes back to town with a powerful ally, but the First has a new piece on the board as well. A misogynistic "preacher" named Caleb has come to town, and he throws down the gauntlet as soon as he enters Sunnydale. Buffy, the Scoobies, and the Potentials go to take up the challenge with disastrous results.

7x17 Lies My Parents Told Me

21. února 2013 v 16:48 | Katka
Děj: Giles se vrátí se zařízením, které možná bude schopné deaktivovat Spikův spouštěč. Aby Spike připravil píseň o moc, musí vstoupit do své vlastní minulosti a znovu prožít jeden z nejtrumatičtějších zážitků jeho nepřirozeně dlouhého života. Mezitím, Robin plánuje, jak se vypořádat se Spikem v případě, že toto zařízení nebude fungovat. A nebo možná, i pokud bude.

7x16 Storyteller

20. února 2013 v 13:14 | Katka
Děj: Andrew vytváří dokument nazvaný Buffy, Slayer of the Vampyres, záznam současné situace v Sunnydale, aby to mohli vidět příští generace. Rozhodne se zachytit mnohé důležité momenty a štve tím téměř všechny v domě. Ale Buffy ho musí odtrhnout od jeho natáčení, protože Danzaltharova pečeť je aktivní a Andrew je možná klíčem k jejímu zavření dřív, než zničí město.

7x15 Get It Done

18. února 2013 v 23:57 | Katka
Děj: Ředitel Wood dá Buffy brašnu s předměty, které patřily jeho matce, Přemožitelce Nikky Wood. Brašna obsahuje různé předměty, včetně zbraní, knihy a zvláštní zapečetěné krabice. Otevření krabice odhalí kouzelné stínové loutky a šanci, díky které by Buffy získala obrovskou sílu. Teď se musí rozhodnout, jestli je tato síla hodná ceny.

7x14 First Date

18. února 2013 v 1:31 | Katka
Děj: Buffy přijme pozvání na večeři od záhadného ředitele Wooda, a přitom odhalí jeho tajemnou minulost. Xander zaujme krásnou dívku svými znalostmi uzlů a vypadá to, že má zájem užít si s ním. Mezitím, První zlo kontaktuje Andrewa, aby se znovu pokusil zničit Potenciální a Giles si uvědomí, že má problémy s dorozuměním s novou Potenciální, Chao-Ahn.

7x13 The Killer In Me

15. února 2013 v 15:41 | Katka
Děj: Willow konečně podlehne Kennediným návrhům a vášnivě se políbí. Náhle se Willow změní a vypadá jako Warren, Tařin vrah, a musí najít způsob, jak tuto změnu zvrátit, zatímco se potýká se stále otevřenými citovými ránami způsobenými Tařinou smrtí. Mezitím, když Spikův čin začne špatně fungovat, musí se Buffy obrátit na nepravděpodobný zdroj pro pomoc, a gang zjistí, že První zlo může být blíž, než kdokoliv předpokládal.

7x12 Potential

14. února 2013 v 22:04 | Katka
Děj: Buffy a Spike začínají trénovat Potenciální Přemožitelky, zatímco Willowina magie odhalí, že v Sunnydale je ještě jedna Přemožitelka. Aby upřesnila hledání, Willow použije vyhledávací kozlo, které ukáže přímo na Dawn.

7x11 Showtime

12. února 2013 v 23:59 | Katka
Děj: Přijíždí Potenciální Přemožitelky z celého světa, aby našli ochranu v Sunnydale. Nicméně, některé z nich začínají pochybovat, že je Buffy dokáže ochránit před Prvním zlem. Giles a Anya hledají odpovědi a dozví se o slabé stránce v Přemožitelské linii. Mezitím, Scoobies rychle připravují na zlepšení jejich obrany, protože s příchodem noci přijde Turok-Han.

7x10 Bring On The Night

11. února 2013 v 23:50 | Katka
Děj: Od Spikova zmizení se gang snaží dát dohromady a opravit škody na domě Summersových. Giles přijíždí a prozralí, že První zlo se snaží zničit linii Přemožitelek tím, že vyvraždí Potenciální přemožitelky. Buffy a Giles hledají na pozemku s vánočními stromky, kde Buffy naposledny čelila Prvnímu zlu a narazí na stvoření z nočních můr nazývané Turok-Han.

7x09 Never Leave Me

11. února 2013 v 15:50 | Katka
Děj: Spike je nedobrovolně držen v domě Summerových, zatímco Scoobies zvažujejí jejich možnosti vzhledem k jeho nedávnému vražednému řádění. Willow zjistí, že Andrew kupuje krev a rozhodne se ho také zajmout. Zatímco přemýšlejí o tom co bude dál, je gang přerušen záhadnými muži v kápích nazývanými "Harbingers" (Poslové) nebo také "Bringers" - poskoky Prvního zla.

7x08 Sleeper

8. února 2013 v 15:32 | Katka
Děj: Po poražení nově zrozeného upíra, který tvrdil, že byl nedávno stvořen Spikem, Buffy upozorňuje gang, že si Spika musí držet na očích. Když se Spike rozhodne jít ven, propadne se do záhadného transu, a pak svede a napadne dívku pod dohledem Prvního zla. Mezitím v Anglii, najde Giles svého známého, také porozovatele, těžce raněného.
 
 

Reklama