Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Hlášky/Rozhovory/Články

2013 Babyzone: Vždycky věř svým instiktům!

7. října 2013 v 22:50 | Katka

Sarah Michelle Gellar je zaměstnanou maminkou! Nejen že se doma stará o dvě malé děti, 3-letou Charlottu Grace a 9-měsíčního Royckyho Jamese, ale také se připravuje na natáčení The Crazy Ones, její nové TV show, kde hraje po boku vtipálka Robina Williamse. A jakoby toho nebylo málo, přidala do svého rozvrhu i mluvení o Sounds of Pertussis, kampani která upozorňuje na černý kašel a doufá, že tuto nemoc v USA a na celém světě vymýtí.
Když jsme se se Sarah nedáno potkali, řekla nám, proč je právě teď její život tak dobrý-a proč vaše dítě možná příště na hřišti potká slavnou maminku, která mu otře nos.

2011 Health: Můj oblíbený věk je právě teď!

4. srpna 2012 v 0:33 | Katka
Sarah Michelle Gellar - která hraje v novém seriálu od CW, Ringer - sdílí své tajemství o pěkném tělu, zdravému domovu (odšťavňovač, znáte to?) a neuvěřitelně vyváženém životě.

Ve velkém nahrávacím studiu v Los Angeles, Sarah Michelle Gellar, 34, právě dokončila natáčení scény pro její novou show od CW, Ringer. Sedneme si na gauč na place, osahaný scénář leží vedle ní. Pořád je v olivových šatech a make upu, připravena na další scénu - oh, kromě páru bílých tenisek Nike na nohou. Je to perfektní ilustace toho, jak tahle pracující máma (dvouleté Charlotty) a manželka (po devět let, za Freddieho Prinze Jr.) zvládá obě stránky svého života.

Podobně jako hraje dvojčata, která teď hraje v TV, i ona má dvě osobnosti. ,,Jsem Sarah Michelle Gellar, když jsem v práci a Sarah Michelle Prinze, když ne." Když štáb připravuje natáčení na další scénu, Sarah mluví o její posedlosti zdravým jídlem, proč během oběda spí a o pravidlu "volných víkendů", které ji podle ní udržuje šťastnou.

2012 Spy:Přemožitelce upírů Buffy moc neklape manželství

7. dubna 2012 v 13:28 | Katka
Český bulvár po dlouhé době napsal něco o Sarah, není to z moc důvěryhodných zdrojů, ale i tak říkala jsem si, že by vás mohlo zajímat, co všechno si dokážou nejspíš jen navymýšlet.

Nemluvíme samozřejmě o postavě neohrožené Buffy, co dělala z upírů hamburgery rychleji než brigádníci ve fastfoodech, ale o její představitelce, herečce Sarah Michelle Gellar. Její dvanáctileté manželství prochází krizí .... pokračování tady.

2011 US: Sarah o Ringer, Charlotte a Freddiem

16. listopadu 2011 v 22:48 | Katka
Sarah Michelle Gellar - Ringer

Nejlepší věc na hraní dvojčat? "Dostanete dvakrát tolik chlapů a dvakrát tolik hezkého oblečení." Vtipkuje Sarah Michelle Gellar. Kultovní hvězda Buffy the Vampire Slayer (34), se vrací do TV s thrillerem od CW, Ringer, jako odcizené sestry Bridget, která se zbavuje závislosti, a Siobhan, manhattanská společenská celebrita. Když Siobhan zmizí, Bridget si přisvojí její identitu! Gellar, která má 23 měsíců starou Charlotte se svým manželem Freddie Prinzem Jr., mluví s US.

2008 Sarah se zastala Britney Spears

9. listopadu 2011 v 13:41 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Text si Jenny sama překládala (přeloženo volně, ale obsah by se měl shodovat).
×○×○×○×○×
Sarah Michelle Gellar se rozčiluje, když se lidé smějí současné situaci Britney Spears. "Není to vůbec k smíchu," říká o "rozrušeném" životě Britney, který i nadále přetrvává. Sarah hraje ve svém novém snímku "The Air I Breathe" (Vzduch, který dýchám) vytíženou popovou hvězdu, ovšem s Britney to nijak nesouvisí a nemá to být narážka k její osobě. "Bylo to založeno na příběhu z Hollywoodu, je jisté, že určitá podobnost tam bude," říká Sarah. "Už jsem se s Britney několikrát setkala a viděla, jak na tom je. Myslím, že to, co se jí přihodilo je její osobní srdeční záležitost. Je to opravdu smutné."

2011 Out:Mám ty nejlepší fanoušky!

23. září 2011 v 16:10 | Katka
TV hvězda vysvětluje co ji přitahuje na složitých ženských rolí, jako je její postava Shivette, a proč si myslí, že Selma Blair dobře líbá.

Pro některé bude Sarah Michelle Gellar už navždy americká blondýnka co zabíjí upíry. Ale hereččin poslední projekt, thriller Ringer od CW, nabízí fanouškům Gellar ne jeden, ale dvě nové postavy:Bridget a Siobhan, dvojčata s výjmečně propletenými životy.

2011 Comic Con:Nepokouším se znovu vytvářet Buffy

4. září 2011 v 1:35 | Katka
Když se původní hvězda Buffy the Vampire Slayer Sarah Michelle Gellar rozhodla pro návrat do TV seriálů s Ringer, psychologickým thrillerem, který začal na CBS a skončil u CW, rozhodla se to udělat ve velkém:současně hraje problemové dvojčata. Vedoucí producent Eric Charmelo poukázal na to, že Gellar se poprvé ke scénáři dostala před dvě lety. ,, Na tenhle scénář narazila před dvěma lety v době kdy dělala Wonderful Maladys pro HBO a reagovala na něj, ale byla zavázána něčemu jinému.", říká Charmelo během diskuze u kulatého stolu s reportéry na čtvrtečním Comic Conu. ,,Takže to nešlo a my jsme s tím zaháleli šest měsíců a pak nám Sarah znovu zavolalal a řekla:,, Četla jsem miliony scénářů k pilotním dílům a nedorazilo ke mně nic, co by mě tolik zaujalo jako tohle, tak se do toho pojďme pustit. "

2011 CNN:Sarah o Buffy filmu bez Josse a o důležitosti čtení

16. srpna 2011 v 0:12 | Katka
Několik členů hereckého osazenstva velmi milovaného seriálu "Buffy the Vampire Slayer" se vyjádřilo k chystanému Buffy filmu bez Josse Whedona a nyní samotná Buffy, Sarah Michelle Gellar, řekla co si o tom myslí. ,,Už to film byl. Bylo to udělané. Hrála v tom Kristy Swanson. Nepotřebují dělat další," řekla při rozhovoru s CNN. ,,Myslím, že je to hrozný nápad! Pokoušet se dělat "Buffy" bez Josse Whedona? To je neuvěřitelně nevymluvitelný, ten nejhloupější nápad, o kterém jsem kdy slyšela!"

2011 Producent prozrazuje detaily o Ringer

29. května 2011 v 11:23 | Katka
Říká se pozdě, ale přece a to je přesně případ tohoto článku. Už jsme ho s kamarádkou začali překládat před hodně dlouhou dobou (no, vlastně hned jak se v lednu objevil) , jenže pak už nebyl čas a ani nálada. Dal nám dost práci, takže pokud je tu ještě někdo kdo ho na nějaké jiné stránce nečetl, byla bych moc ráda kdyby tak udělal, jak říkám dal nám dost zabrat a řekla bych, že je docela zajímavý rozhovor.

CO PŘESNĚ RINGER JE? "Rozhodně je to thriller," vysvětluje Traugott. "Je to vyhrocený thriller o vykoupení a o pomstě. Je tady úhel pohledu dvou sester-dvojčat, která vyrostla od sebe kvůli tragédii v jejich minulosti. Jedna teď hledá vykoupení a ta druhá pomstu. Sestra hledající vykoupení měla mnohem komplikovanější život. Když její zženštilá sestra zmizí, převezme její život. Žije život své úspěšnější sestry jen proto, aby zjistila, že je úplně stejně naplněn nebezpečím a komplikacemi. Její sestra zemře při nehodě na lodi. Ta druhá převezme její identitu jen proto, aby zjistila, že na ni mají spadeno."

2002 Bliss:Top Buffyny momenty podle Sarah

20. ledna 2011 v 23:05 | Katka
,,Jeden ve třetí sérii, kde skupina pekelných psů naruší maturitní ples v Sunnydale. Symbolizovalo to vše o čem Buffy byla-tu skutečnost, že tak moc chtěla být součástí životů dalších studentů."

,,Ta epizoda v páté sérii, kde Buffyna maminka umíra, je dost ohromující a emocionální."

2008 H:Změnilo mi to život!

15. dubna 2010 v 0:41 | Katka
Sepsal - Devoe Yates, foto - Robert Todd WIlliamson
Po období relativního ticha, ve kterém strávila čas s manželem Freddiem Prinzem Jr (manželé jsou už 6let) se Sarah Michelle Gellar vrací do středu pozornosti se třemi novými filmy:The Air I Breathe, Possession a Suburban Girl do lačnícího světa. Je přesně taková, jak si ji představujete, nejen neobyčejně krásná a drobná žena, ale je také moudrou veteránkou zábavného světa. Kariéru začala v pouhých čtyřech letech, když ji objevil lovec talentů v restauraci a uvedl ji do světa reklam. Odsud se Sarah dostala do seriálu All My Children, který ji vynesl vítězství v Daytime Emmy a nakonec ovládla televizní svět s kultovní Buffy the Vampire Slayer. Dočasně opustila svůj domov v New Yorku a přestěhovala se do báječného L.A. Sarah si udělala čas na H magazín a objasnila mu své poslední úsilí.

2010 National Enquirer:Problémy v ráji?!

10. dubna 2010 v 23:36 | Katka
Herec Freddie Prinze Jr., 33, a jeho manželka z Buffy the Vampire Slayer, Sarah Michelle Gellar, přičítají záchranu jejich maželství Tv seriálu 24 hodin, jak informoval National Enquirer. Kamarád Prinze a Gellar řekl tomuto bulvárnímu magazínu, že byla Sarah Michelle Gellar s Freddiem Prinzem Jr. nešťastná, zatímco čekávala jejich první dítě.

2010 Závody v přebalování Charlotty!

22. března 2010 v 23:02 | Katka
Novopečený tatínek Freddie Prinze Jr. se přiznal k soutěživosti, když se jedná o 4 měsíční Charlottu Grace, měří si sám čas když mění její plínky aby se ujitil, že porazí jeho ženu, Sarah Michelle Gellar!
Pyšnící se, že "může měnit plýnky nejlépe z nich", herec spočítal jeho nejlepší čas pod 40 sekund.

2010 Celebrity Baby Scoop:Eva LaRue o Sarah

5. února 2010 v 10:37 | Katka
Další skvělá kamarádka, kterou jsi si udělala v All My Children je novopečená maminka Sarah Michelle Gellar. Jak si zvyká na mateřství? Už jsi se seznámila s malou Charlottou?

Ano, právě se jí narodilo miminko! Poznala jsem Charlottu a ona je prostě nádherná! Je zvláštní, protože jednu chvíli vypadá přesně jako Freddie a jindy jako Sarah. Myslím si, že vzhledově je přesně jako Freddie a pak když jsem viděla fotky malé Sarah a ona vypadá přesně jako Sarah, když byla miminko. Je podivné, jak to malé děti dokáží.

2008 Lazy Man and Money:Sarah a peníze

24. prosince 2009 v 18:00 | Katka
První informace přišla od pochybného zdroje (při nejmenším pro líného člověka)… magazínu Self. Moje manželka měla tenhle časopis posledních pár let předplacený. Během malého uspořádávání starých krámů, jelikož jsem moclíný na uklízení, jsem si začal prohlížet říjnové vydání z roku 2007. Na titulní stránce byla Sarah Michelle Gellar. Jako posedlý fanoušek seriálu Buffy přemožitelka upírů jsem byl zvědavý, co teď dělá. Ztratil jsem přehled o její kariéře, když začala pracovat na Scooby Doo a Nenávisti.

No, vypadalo to, že by Scooby Doo, Nenávist a pár dabovaných kreslených filmů byla velká kariérní záležitost. Ten článek se soustředil víc na její život mimo práci. V každém případě, tohle je to, co chtějí lidé číst. Zatímco některé magazíny vydávali titulky o Britney Spears nebo Lindsay Lohan, Self vybral Sarah (sledoval jsem Buffy dost na to, abych mohl předstírat, že na základě prvního jména mluvím o ní) a její relativně nudný život.
 
 

Reklama