Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Joss Whedon

Sci-Fi drama Josse Whedona o badass viktoriánských ženách přistálo na HBO

29. července 2018 v 20:35 | Katka

Whedonverse se rozšiřuje do HBO.
Tato placená televizní stanice si v pátek objednala seriál Josse Whedona The Nevers, který je popisován jako "epické sci-fi drama o gangu viktoriánských žen, které mají neobvyklé schopnosti, neústupné nepřátele, a misi, která by mohla změnit svět."

Joss Whedon včera oslavil 54. narozeniny!

24. června 2018 v 0:09 | Katka

Oficiální video k písni Back to Eden režírované Jossem

24. prosince 2017 v 13:00 | Katka

Smutná zpověď Jossovi bývalé manželky

30. listopadu 2017 v 23:59 | Katka

Nedávno mi novináři položili několik otázek ohledně mého rozvodu s Jossem Whenonem, za kterého jsem byla 16 let vdaná. Začaly se rozšiřovat nepravdivé informace a mám pocit, že nejlepší způsob jak vyřešit tuto situaci, je povědět mou pravdu. Začněme tím, že řeknu, že jsem velmi uzavřená osoba a tento způsob psaní je v rozporu s tím, kdo jsem a vším za čem stojím. Ale přesto se ve stejnou chvíli cítím nutkání všechno říct a vysvětlit nějaké nejasnosti. Nemyslím si, že je spravedlivé pro mě a nebo další ženy zůstávat nadále v tichosti.

Joss se podílí na dokončování Justice League

30. srpna 2017 v 15:32 | Katka

Zack Snyder, jeden z nejvýznamnějších filmařů superhrdinských fimů a režisér Batman v. Superman: Dawn of Justice a připravovaného Justice League (Liga spravedlnosti), se ocitl ve složité situaci.
Snyder prozradil The Hollywood Reporter, že odstupuje od hvězdně obsazeného mega-filmu podle DC komiksů, který je momentálně v postprodukci, aby se vyrovnal s náhlou smrtí své dcery. Snyderova žena, Deborah Snyder, která je producentkou tohoto filmu, si také bere volno, aby se mohli soustředit na stav rodiny.
Snyderovo místo v dokončování filmu a natočení několika dodatečných scén, přebral Joss Whedon, tvůrce Avengers a stvořitel Buffy the Vampire Slayer. S Whedonovou pomocí, by film měl stále stihnout premiéru 17. listopadu.

Joss bude mít na starost Batgirl

25. července 2017 v 13:49 | Katka

Batgirl se dočká svého vlastního filmu od tvůrce Buffy the Vampire Slayer, Josse Whedona. Whedon uzavřel dohodu, podle které napíše, zrežíruje a vyprodukuje zatím nepojmenovaný film o Batgirl pro Warner Bros., tedy součást světa DC Extended Universe. Na projekt bude dohlížet Toby Emmerich, prezident a vedoucí obsahový úředník Warner Bros. Pictures Group společně s Jonem Bergem a Geoffem Johnsenem.
Batgirl je jednou z nejpopulárnějších superhrdinek na světě, ale nikdy se nedočkala svého vlastního filmu. Tento projekt má také obsahovat další postavy ze světa Gothamu.

Joss Whedon 23. června oslavil 53. narozeniny!

30. června 2017 v 21:49 | Katka
Tvůrce Agents of S.H.I.E.L.D., Angela, Buffy the Vampire Slayer, Dollhouse, Firefly, Dr Horribla, režisér The Avengers, Much Ado About Nothing a jeden z autorů scénáře The Cabin in the Woods ...

Joss Whedon se znovu vrátil na Twitter!

28. září 2016 v 21:32 | Katka


Po přenesení na jeho profil stačí kliknout na tento obrázek!

Joss oznámil nový projekt!

25. července 2015 v 22:19 | Katka

Joss Whedon si ke své umělecké tvorbě přidává Twist.
Populární geek a génius, který přivedl na filmové obrazovky The Avengers a stvořil tv seriály jako Buffy the Vampire Slayer a Firefly řekne svůj nový příběh v komixech, které vydá Dark Horse Comics.
"Je to viktoriánský thriller o pokorné pokojské, která je pohlcena temnou hrůzou, ale místo smrti se vrátí se znalostmi, mocí a vztekem, které nemůže zapřít ani kontrolovat," řekl EW Whedon ve svém prohlášení. Očekávejte silnou steampunkovou estetiku, určitá temná rytířská témata a Whedonův typický nápaditý provokativní postoj k politickým, sociálním a feministickým tématům.

První trailer k Jossově filmu Avengers: Age of Ultron

26. října 2014 v 22:02 | Katka

Trailer k novému filmu od Josse: In Your Eyes

26. dubna 2014 v 23:12 | Katka

Pro spuštění videa musíte kliknout na obrázek! Film si za 5$ můžete pustit na Vimeu : )

Od nejhoršího k nejlepšímu seriálu od Josse Whedona

22. dubna 2014 v 20:42 | Katka

Žebříček si můžete prohlédnout TADY + jsem vás chtěla poprosit, jestli byste neobětovali několik minut svého času a nevyplnili kamarádce tento dotazník, který potřebuje do školy, děkuju : ).

Plakáty a první ukázka z Jossova filmu In Your Eyes

20. dubna 2014 v 21:17 | Katka

O ději filmu jste si mohli přečíst TADY a fotku jste si mohli prohlídnout TADY

I letos je duben slaven jako měsíc Josse Whedona

6. dubna 2014 v 20:42 | Katka

Na Facebooku se letos znovu můžete přidat ke skupině, která tento měsíc na oslavu Jossovy práce navrhuje změnit váš profilový obrázek na jednu z postav, kterou tento seriálový a filmový genius vymyslel. Zatím se zúčastní 934 lidí, přidáte se i vy?

2009 Video Joss zpívá v pořadu This American Life Live!

22. března 2014 v 0:30 | Katka
 
 

Reklama