Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Julie-Hlášky/Rozhovory/Články

Citáty Julie Benz

12. dubna 2014 v 19:21 | Katka

,,To je obtížná otázka, protože já začala bruslit ve třech letech, takže si život předtím moc nepamatuji, nevím jaké to je na něčem poctivě nedřít."

,,Když jsem začínala, byla jsem vždycky známá jako Ta dívka s vtipným hlasem z Toho sitcomu. "

2013 Julie o Darle a silných ženských postavách ve sci-fi

14. srpna 2013 v 22:41 | Katka

Defiance je nová futuristická TV show od Syfy, která pojednává o lidech snažících se žít po boku několika ras mimozemšťanů. Mír se snaží udržet starostka Amanda Rosewater, kterou hraje Julie Benz, jenž fanoušci tohoto žánru znají jako svůdnou upírku Darlu z Buffy a Angela. Ale také jsme ji po jejím účinkování v úspěšné fantasy Josse Whedona mohli vidět v No Ordinary Family, Supernatural a Dexterovi, takže co ji vlastně na těchto rolích přitahuje?

2010 More: O módě a fitness

14. září 2012 v 0:43 | Katka
Novináři z magazínu MORE vyzpovídali herečku Julii Benz z oblasti témat móda a fitness :)

MORE: Na jakých místech ráda nakupuješ?
- Trávím hodně času na Robertson /Boulevard/. Mám velmi ráda malé butiny. Miluji Alice & Olivia. Myslím si, že jsem fanouškem sofistikované elegance - je to cenově dostupné. Z džín miluji Paige Premium Denims. někdy mám problém najít džíny, které dobře padnou. Online nakupuji na shopbop.com. Obvykle mají nové trendy, někdy se inspiruji. Nejsem moc na módu.

2010 More:Julie Benz je supervýkonná

2. února 2012 v 12:24 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny

Když Julie Benz začínala jako herečka, chtěla se stát "příští Meg Ryan", nyní na to vzpomíná se smíchem. "Moje kariéra se změnila v něco úplně jiného," říká. Místo romantické hrdinky si zahrála v Buffy, the Vampire Slayer stvoření noci a v Dextrovi manželku sériového vraha. Naposledy si zahrála striptérku-lesbičku v Zoufalých manželkách.

2009 Julie Benz: interview o Twitteru

8. ledna 2012 v 15:40 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Text Jenny přeložila volně z anglicky psaného originálu.

Julie Benz, která hraje postavu Rity v seriálu Dexter již 4. sezónu, si ráda dopisuje s fanoušky za pomoci twitteru. Denně navštěvuje Perez Hilton.com a tento způsob komunikace považuje za skvělý.

* Jaký způsob komunikace s fanoušky preferujete?
Julie: Miluju dopisování skrze Twitter a to jak s fanoušky, tak i s rodinou a přáteli! Používám Facebook jako způsob komunikace s rodinou, když jsme delší dobu odloučeni. Vzhledem k tomu, že trávím polovinu mého života na scéně, je nejlepší způsob komunikace, textovka, mail nebo zprávy Blackbery. Nemám ráda telefonování.

2011 Julie Benz :Její psi jí pomohli zahojit zlomené srdce

7. listopadu 2011 v 11:16 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Když se herečka Julie Benz rozvedla v roce 2007 po téměř desetiletém manželství s Johnem Kassirem, rozhodla se vytvořit nový domov pro domácí mazlíčky.

"Bylo to velmi bolestivé a obtížné," řekla herečka. "Podařilo se nám udržet si přátelský vztah. To pro nás oba byla velká věc. Byli jsme spolu dlouho. Dostala jsem psa jménem Bamboo. Hodně mi pomohl, to proto je tak rozmazlený."
Dále pokračuje: "Soustředila jsem se na práci. Měla jsem štěstí, že v té době jsem měla spoustu práce a to pomohlo. Opírala jsem se o přátele. Mí přátelé tu byli pro mě a pomáhali mi."

2008 Suiste101:Přitahují mě násilné projekty

26. června 2010 v 11:14 | Katka
1
Veteránkou je už několik let, hrála v televizních seriálech zasahujících daleko zpět, až k seriálům Josse Whedona, Buffy the Vampire Slayer a Angel, směřující k její nynější roli Rity Bennettt v Dexterovi, Julii Benz není cizí scénář plný krve, násilí a věcí co útočí v noci. Benz se právě objevuje  v jejím posledním filmu od Marvel Studios, Punisher War Zone, režisírovaného Lexi Alexandrou, po boku kolegů Ray Stevensona, Dominica Westa, Dougha Hutchisona a Wayna Knighta. Tento film je nezbytným znovu vyprávěním Marvelovského komiksového příběhu Franka Castla, bývalého člena speciálních sil, jehož rodina byla brutálně zavražděna mafií, který přísahá pomstu organizovanému zločinu, využíc každou schopnost a prostředky ke zničení jakékoliv korupce. V tomto filmu ztvárnila Julie Benz Angelu Donatelli, rozumnou ovdovělou matkou, jejíž život projde kvůli činům Punishera radikální změnou. Suite101.com měl šanci odchytnout herečku k diskuzi o jejím posledním projektu:

Jak jsi se o tomto projektu dozvěděla a co tě přitahuje na takovémhle typu témat ?

"Byla jsem na castingu. Zaujal mě vztah mezi mou postavou, Angelou, a Frankem Castlem. Plus, je to opravdová čest být součástí komiksového světa Marvel!"

Byla jsi si vědoma postavy komiksových knih Punishera?

"Mlhavě...Věděla jsem o tom, že je komiksovou postavou, ale opravdu jsem ty komiksové knihy před prací na filmu nečetla."

Řekni nám trochu o tvé postavě, Angele Donatelli, a jejímu vztahu s Frankem Castlem a Jigsawem.

"Angela je manželka policisty v utajení, kterého Frank Castle náhodnou zavraždí, když odstraňuje skupinu mafiánů. Poté se Angela musí spoléhat na Franka, že ochráni ji a její mladou dceru, až po nich půjde Jogsaw a jeho zaměstnanci."

Tvé účinkování v minulých projektech obsahuje jisté temné a násilné projekty, jmenovitě čtvrtý Rambo film, Saw V, hraní smrtící upírky v obou Buffy a Angelovi, a samozřejmě, Dexter. Shoda okolností?  

"Úplná náhoda!!! Jsem velmi "světlá", vtipná, míromilovná osoba, kterou prostě přivábily tyto násilné projekty s tématy pomsty...hádám, že je lepší být přitahována násilnými pomstichtivými projekty než násilními pomstichtivými muži!!! "

Úplná pravda! Co se teď bude dít s Julií Benz?

"V současné době natáčím "The Boondock Saints 2:All Saints' Day" a hledím dopředu k akutní potřebě dovolené!"

Punisher War Zone má preméru 5. prosince a je distributován Lions Gate a Maple Pictures. Doba trvání je 1 hodina a 47 minut. (Speciální poděkování Angie Burns a Jennifer Rashwan z Mapple Pictures)

(Překládala jsem si to sama, proto bych to nerada viděla zkopírovné na nějakém jiném blogu) Zdroj

2009 TV Guide: Ritu bychom nikdy nezabili!

12. června 2010 v 23:35 | Katka

Spoilery k Dexterovi!

4
Čerstvě "nasekaná" kráska Julia Benz má dvě omluvy pro magazín TV Guide. První je, že se o několik minut opozdila na její poslení oficiální rozhovor-něčeho co by pochopitelně raději přeskočila. Druhá je za říkání menších lží na naši nedávné Hot List party:"Mýlíte se!", prohlašovala, když jsme se jí zeptali jestli se její postava, "Rita Morgan", ta věčně veselá manželka oslavovaného seriového vraha ze Showtime, stane obětí Trinity Killer, ztvárněného Johnem Litgowem, ve finálních epizodách série. "Cítila jsem se špatně", přiznala. "Dokonce jsem vám řekla, že jsme natočili různé konce, což jsme neudělali."

Žádné obavy Julie. Chápeme jak je to s televizními důvěrnostmi, tohle bylo těžké, dokonce ikdyž jsme měli podezření už na Comic-Conu minulého července, když Lithgow vyklopil jeho novým kolegům, že věděl něco tak šokujícího o 4. sérii, že i oni by byli uzemněni. Opravdu už předtím věděl o Ritině zkáze? "Byly mi prozrazeny dvě různé věci," říká Benz. "Producenti a vedoucí pracovníci mi řekli, že to na začátku série nevěděli. Ale také mi bylo řečeno, že Lithgow to věděl."

Jak se blížili k finále, Juliin kolega David Zayas (detektiv Angel Batista) jí řekl, že Rita možná nebude v Dextrově světě dlouho. "Kolovaly řeči, že se stane něco důležitého. Dokonce jsem se zeptala producentů a ti řekli:"Nikdy bychom nezabili Ritu."

Na konci září, den před tím než byl scénář finále série distrubován hereckému obsazení bomba byla shozena. "Měla sem den volna a byla sem zavolána na schůzy s producenty. V tu chvíli mi to už bylo jasné. Byla to velmi nesnadná schůze. Bizardním způsobem jsem se cítila jako ve scéně z filmu "Defending Your Life".

Producenti objasnili, že chtějí otřást strukturou seriálu. Stávalo se stále obtížnějším prodávat Dextera jako mučenou duši poté co jeho život stával stále více idylickým v předměstí Miamy s perfektní manželkou a dětmi. Ve skutečnosti právě před zavražděním Trinityho a objevením Ritiny mrtvoly Dexter přísahal ukončit jeho vražedné radovánky, což by také mohlo ukončit seriál.

Ale nic není takové jako objevit tělo tvé manželky zhroucené ve vaně s chlapečkem brečícím v kaluži maminčiny krve. To restartuje tvého zhrouceného ducha. "Je to velmi poetické zrcadlo toho jak byl nalezen Dexter když mu byly tři," říka Julie která před čtyřmi sériemi Dextera byla "WB dívkou" s rolemi v Rosweltu, Buffy the Vampire Slayer a Angelovi.

(Překládala jsem si to sama,proto bych to nerada viděla zkopírovné na nějakém jiném blogu)
Díky za pomoc Karličko! Zdroj

2006 Rozhovor Us:Přitahuji temnou stranu

1. června 2009 v 10:44 | Katka
Je známá jako zlá upírka Darla z Angela a Buffy the Vampire Slayer plus z filmů jako jsou Jawbreaker and Satan's School for Girls. Teď hraje oběť domácího násilí/přítelkyni sériového vraha
v novém seriálu stanice Showtime, Dexter. Tady je něco o jejím posledním krvavém dobrodružství.

US: O čem je tvůj nový seriál Dexter?
Julie: Dexter je chlápek, který je soudním znalcem Miamské policie specializujcím se na krev, ale zároveň je to sériový vrah. A má svůj etický kodex podle nějž zabíjí pouze ostatní sériové vrahy. Já hraju Ritu, jeho přítelkyni. Nevím nic o tom, co se děje. Já si jen myslím, že je to perfektní gentleman a ideální přítel.

US: Jak se ti pracuje s Michaelem C. Hallem?
Julie: Byla jsem velkou fanynkou "Six Feet Under". Chci říct, můj vyzváněcí tón byla jeho znělka. Musím se pořád ujišťovat, že mám opravdu příležitost hrát s ním. Je to takový můj spolupachatel.

US: Přestože jsou tito dva pár, nemají spolu sex. Proč?
Julie: Rita je oběť domácího násilí. Předtím, než chodila s Dexterem, žila s velmi násilnickým, drogově závislým mužem s nímž má dvě malé děti. Taky jí způsobil nějaké problémy s pánví (pozn. nebo možná myslí pohlavní nemoc) a kvůli všemu co se jí stalo, je v oblasti sexu poněkud zdrženlivá.

US: Dá se říct, že sis víc užilas Davidem Boreanazem v Angelovinež s Michaelem C. Hallem?
Julie: Ano!

US: Hrála jsi Darlu v Buffy a Angelovi. Chybí ti to?
Julie: Milovala jsem hraní Darly. Byla úžasná postava, která žila 400 let. Byla velmi silný, ženský charakter. Chybí mi ta rodina, která tam vznikla. Chybí mi ostatní herci a celý štáb.

US: S kým z nich jsi v kontaktu?
Julie: Nedávno jsem viděla Charismu. Jsme stále v kontaktu. A můj manžel právě pracoval s Davidem Boreanazem na Bones. Je to docela vtipný.

US: Jaký je rozdíl mezi tím, být v Showtime a ve WB?
Julie: V Showtime je to seriózní a odvážné. Nejsou tu žádné přetvářky. Je to o skutečných lidech. Jsem tu nenalíčená, bez nafenovaných vlasů. Vypadám jako bojující svobodná matka těch dvou. V kabelové TV nemusíš být vždycky pěkná. Můžeš být odvážnější a temnější.

US:Tvoje první filmová role byla v hororu, předtím než jsi hrála upírku a teď jsi přítelkině sériového vraha. Přitahuje tě ,,temná strana"?
Julie:Myslím, že ta temná strana je přitahována mnou. Když jsem byla obsazena do role Darly, Jossovi Whedovi se vážně líbil nápad, že někdo kdo vypadá a zní jako já, bude zlý zkažený upír z pekla.

US:Jak často se na Halloween za upíra převlékáš?
Julie:Nikdy! Už jsem toho udělala dost.Ten make up a kontaktní čočky jsou nepříjemné. Zuby jsou ta jednoduší část. Ale já jsem všechny svoje tesáky rozbila. Brousila jsem je, takže se rozlomily na dvě půlky.
(Překládala jsem si to sama,proto bych to nerada viděla zkopírovné na nějakém jiném blogu) Díky za pomoc Tery! Zdroj
 
 

Reklama