Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Marc

Marc má novou roli v seriálu Dietland

30. července 2018 v 22:56 | Katka
Marc na fotce z filmu The Irresistible Blueberry Farm (2016)

AMC nabírá herce pro Dietland, jejich 10 epizodové rovnou pro sérii objednané temně komediální drama založené na novele Sarai Walker. Campbell Scott (House of Cards), Alanna Ubach (Coco), Kelly Hu (Arrow), Ami Seth (Blindspot), Jen Ponton (30 Rock) a Marc Blucas si mají zahrát navracející se postavy po boku Julianny Margulies a Joy Nash v hlavních rolích.

Marc získal roli v novém pilotu pro stanici ABC

1. dubna 2018 v 20:45 | Katka

Marc Blucas (poslední větší účinkování v TV v seriálu Underground) získal stálou roli v pilotu seriálu ABC, The Fix. Má jít o směs právního trilleru, zpovědi a fantasy o pomstě. Napsaly ho Marcia Clark, Elizabeth Craft a Sarah Fain. Poté, co prohrála největší případ své kariéry a byla rozcupována médii, opustila bývalá prokurátorka Maya Travis Los Angeles pro tichý život ve vesnickém Oregonu. Osm let po její devastující porážce vrah opět udeří, a přinutí Mayu vrátit se do L.A., aby se s ním ještě jednou utkala. Blucas bude hrát Riva, Mayina (ještě se rozhodne) partnera na farmě v Oregonu. Jeho kariára v TV z nedávné doby dále zahrnuje např. ještě Killer Women a Necessary Roughness. Reprezentuje ho Paradigm. Díky za překlad Tery! Zdroj

Nový film s Marcem v ČR na DVD

27. ledna 2018 v 19:18 | Katka

Marc má ve filmu jen vedlejší roli a v traileru jsem ho myslím zahlédla jen jednou, nicméně film je zatím dobře hodnocen. V ČR bude DVD k dostání od 21. února a bude obsahovat i bonus, můžete si ho koupit např. TADY.

Marc Blucas včera oslavil 46. narozeniny!

12. ledna 2018 v 14:19 | Katka

Trailer na Marcův nový film The Irresistible Blueberry Farm

3. ledna 2017 v 22:14 | Katka

Marc získal roli v seriálu Stalker!

31. října 2014 v 22:25 | Katka

Hvězda Buffy the Vampire Slayer, Marc Blucas, se v nové hostující roli v thrillerovém seriálu od CBS Stalker vystavuje nebezpečí, exluzivně zjistila stránka The Wrap.

2003 Krátký snímek s Marcem One Flight Stand

28. listopadu 2013 v 22:38 | Katka

Marc photoshoot 13, 14, 15

17. listopadu 2013 v 23:45 | Katka

Na více fotek se můžete podívat po kliknutí na obrázek!

Marc photoshoot 10, 11, 12

23. května 2013 v 22:18 | Katka

Na více fotek se můžete podívat po kliknutí na obrázek!

Trailer na Marcův nový seriál Killer Women

20. května 2013 v 0:41 | Katka

Seriál podle mě nevypadá nic moc, za to Marc hodně dobře, takže kvůli němu na to možná zkusím kouknout : D

2011 Marc Blucas o 'Necessary Roughness,' basketbalu a proč ho fanoušci 'Buffy' nenávidí

13. ledna 2013 v 23:48 | Katka
V novém drama USA Network, "Necessary Roughness," hraje Marc Blucas roli Matthewa Donnallyho, bývalého vysokoškolského basketbalistu, který pracuje jako trenér fiktivního fotbalového týmu.

Tato role je napsaná na míru tomuto 39letému herci, který byl na univerzitě Wake Forest po čtyři roky hvězdným obráncem, hrál v 89 zápasech a nahrával budoucímu členovi Síně slávy, hráči NBA, Timovi Duncanovi.

I když vysoké hodnocení "Necessary Roughness" - kde má Blucas románek s bývalou hvězdou "Rescue Me", Callie Thorne, která zde hraje Dr. Dani, čerstvě rozvedenou sportovní psychoterapeutku - naznačuje, že by tento seriál mohl Blucase nejvíc zviditelnit, ví, že pro určitý okruh lidí bude už vždy Riley Finn, Buffyn živý milenec ve čtvrté a páté sérii "Buffy the Vampire Slayer."

Blucas nám zavolal ze svého domu na venkově v Pensylvánii, aby si s námi promluvil o těchto dvou šíleně odlišných rolích.

Marc v traileru k seriálu Revenge

29. února 2012 v 22:14 | Katka
Tohle je původní trailer na seriál Revenge, kde měl Marc hrát, ale nakonec jeho roli přeobsadili.

2008 Marc o své roli v Buffy

14. ledna 2012 v 0:21 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Jenny překládala z anglického originálu.

V interview z února 2008 promluvil Marc Blucas o tom, jak se mu líbilo natáčení seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Prozradí, proč si nikdy nestěžoval na svou roli...

Riley Finn

11. ledna 2012 v 10:08 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Narodil se v Huxley. Byl to tajný vládní agent ( s číslem 75329) v Sunnydale v organizaci Sunnydale. Riley zjistil, že Buffy je Přemožitelka a nezdálo se, že by mu to nějak vadilo. Zamiloval se do ní, ale ona do něj ne, protože stále myslela na Angela. Věděl to, ale i přesto s ní zůstal. Když se vrátil do Sunnydale Angel, aby si promluvil a Buffy, tak se s ním popral - Angel byl ale napaden, takže se pouze bránil. Po problémech s Drákulou (počátkem 5.série) si začal "užívat" - vážně nevím jak to napsat, aby to znělo normálněji - s jednou upírkou. Nespali spolu, ale dobrovolně se od ní nechal kousat, aby pochopil co Buffy cítila při Angelovi a Drákulovi. Buffy se o tom dozvěděla od Spika a nebyla z toho dvakrát nadšená. Riley dá tedy Buffy nabídku - buď se dají znova řádně dohromady a nebo přijme "pracovní" nabídku a odjede pryč. Buffy ho nechá bez odpovědi, ale díky Xanderovi si vše rozmyslí a rozběhne se za Rileym, přesvědčit ho, aby neodjížděl. Ovšem je pozdě...

Životopis Marc Blucas

27. prosince 2011 v 11:34 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Jméno: Marcus Paul Blucas
Datum narození: 11. ledna 1972
Místo narození: Butler, Pensylvánie, USA
 
 

Reklama