Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Michelle-Filmy-informace,ukázky,atd

Trailer na Michellin nový film Sister Cities

31. prosince 2016 v 17:47 | Katka

Film měl premiéru 17. září na stanici Lifetime. A pokud vám přijde herečka z náhledu videa povědomá, tak je pravděpodobné, že ji stejně jako já znáte především ze seriálu Castle, kde sympatická Stana Katic hrála 8 let po boku Nathana Filliona. Stanu a Michelle v jednom filmu vidím moc ráda, ale samotný děj mě moc nezaujal, nicméně film jsem ještě neviděla, tak třeba pak změním názor.

Natáčení/Plakáty/Promo/Stills fotky k filmu Killing Kennedy

29. srpna 2014 v 23:43 | Katka

Pro zobrazení více fotek klikněte na obrázek!

Upoutávka na snímek Killing Kennedy

19. září 2013 v 20:30 | Katka

Promo fotky s Michelle pro 8x12 Criminal Minds

19. ledna 2013 v 20:58 | Katka
3 fotky

Promo fotky k 5x13, 5x14 a 5x15 Gossp Girl

5. února 2012 v 14:41 | Katka
Michelle Trachtenberg se jako Georgina opět vrací do seriálu Gossip Girl : ) a určitě zas zajímavě okoření děj , pokuď se chcete podívat na její fotky tak Pro zobrazení fotek klikněte na obrázek!

Životopis Dawn Summers

23. prosince 2011 v 16:14 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Dawn byla mladší sestrou Buffy a zároveň mystickým klíčem. Objevuje se jako 14-i letá a má upravenou paměť. Klíč je starý a neutrální. Psala si deník a neustále stěžovala, že je její život po boku Přemožitelky hrozný. Dawn hodně přilnula k Joyce - tedy své "matce" - ta jí říkala Beruško :-) Po její smrti byla Dawn hodně nešťastná, ale ze všeho se dostala. Nepříjemnou událostí v jejím životě bylo také zjištění co je zač. Myslela si, že je pouze věc, ale sestra ji ujistila, že je skutečná Summersonová. Buffy ji chránila před bohyní Glorií, která chtěla klíč použít k otevření brány do své dimenze a ke zničení světa. Buffy za svou sestru položila život a tím ji zachránila (ostatně i svět).

Promo fotky Take Me Home Tonight

3. března 2011 v 10:44 | Katka
3 fotky

5.3.10 Michelle paparazzi při natáčení Gossip Girl

6. března 2010 v 23:03 | Katka

Znovu 17 vyjde v ČR na DVD

8. srpna 2009 v 10:25 | Katka
23. září by v ČR měl vyjít na DVD film Znovu 17, ve kterém si zahrála Michelle Trachtenberg.
Děj:Těsně před maturitou v roce 1989 je Mike O´Donnell (Zac Efron) hvězdou basketbalového týmu a čeká ho skvělá budoucnost. Ve chvíli, kdy se dozví, že se svou přítelkyní Scarlett čeká dítě, se však tohle vše rozhodne zahodit a zvolí rodinný život. O téměř dvacet let později má svá nejlepší léta nenávratně za sebou. Jeho manželství se Scarlett (Leslie Mann) se rozpadá, nevychází mu kariéra, jeho dospívající děti si o něm myslí, že je naprosto mimo a jediný, kdo mu rozumí, je jeho starý kamarád ze střední školy Ned (Thomas Lennon). Mike však dostane druhou šanci, a to když se jakýmsi zázrakem znovu ocitne v kůži sedmnáctiletého kluka... Ve snaze udělat některé věci jinak než před dvaceti lety však málem přijde o to nejlepší, co ho v životě potkal

Promo fotky, trailer a plakát seriálu Mercy

25. června 2009 v 10:36 | Katka

Gossip Girl (Super drbna)

23. listopadu 2008 v 14:50 | Katka
Děj seriálu:Gossip Girl je seriál založený na stejnojmenné knižní sérii. Vypravěčkou příběhu je neznámá blogerka, co si říká Gossip Girl (Super drbna) a vlastní internetovou stránku, na které píše o všem, co se na Upper East Side šustne. Seriál začíná příchodem Sereny, která byla rok pryč a její návrat nikdo nečekal. Serena má nejlepší kamarádku Blair, která chodí s Natem. Nate se na nějaké svatbě vyspal se Serenou a pořád ji má hodně rád. Je tu i Chuck, známý sukničkář, ale dokáže se i zamilovat, ale není to opětované. Serena začne chodit s Danem, klukem, který je do ní od 9. třídy zamilovaný, ale nepatří do takové bohaté vrstvy, jako ona. Je tu ovšem i jeho nejlepší kamarádka Vanessa, do které byl jistou dobu taky zamilovaný. Dan má mladší sestru, která se snaží zapadnout mezi Blair a její kamarádky, Serenin bratr se zase pokusil o sebevraždu, proto jej jeho matka nechává držet v léčebně ... a tak dál a tak dál ... Zdá se vám to zamotané? :) To ještě nevíte, že Serenina matka byla první velkou láskou Danova otce a jak se říká, stará láska nerezaví. Blaiřin otec ji a její matku opustil kvůli jinému muži, ... a to je jen začátek :) Zdroj

Georgina Sparks (Michelle):Neblaze známá průšvihářka, vymetečka večírků a dřívější nejlepší kamarádka hlavní hrdinky Sereny, která se snaží jakýmkoliv způsobem získat zpět Serenino přátelství a nebo pokud o to nebude stát, má v plánu se jí krutě pomstít. Rozhodně ji není cizí přebírání kluků, dopování přátel a ani výhružky. Jako mladší vyměnila svého poníka za kokain a zná Serenino velké tajemství.

Promo fotky a trailer k filmu Seventeen Again

22. října 2008 v 19:51 | Katka
Film o filmu (CZ)

Černé vánoce konečně v ČR na DVD

12. června 2008 v 21:21 | Katka
Po více než roce od premiéry v českých kinech u nás konečně vychází Michellin horor Black Christmas na DVD. K dostání je od 5.června třeba tady.

Děj-Remake hororu z roku 1974. Film vypráví příběh chlapce, který byl svou matkou zneužíván a zamykán v podkrovní místnosti jejich domu. Jeho matka zabila z nenávisti jeho otce a začala žít s milencem, který nebyl tak schopný, jak se zpočátku zdál. Matka si tedy našla nového milence - svého syna, kterému porodila dceru a všechnu svou lásku nasměrovala směrem k ní. Billy dlouhá léta trpěl jejím nezájmem až ji spolu s milencem brutálně zavraždil. Vše se událo před patnácti lety v domě, v němž nyní oslavuje Vánoce skupinka kamarádek. Slušně znuděná děvčata se začnou probírat k životu ve chvíli, kdy je z vánočního klidu vytrhne nejprve několik obscénních telefonátů...později začne jedna za druhou mizet..během noci zjišťují, že se jen těžko dožijí příštího rána...To je pouze začátek obrovské krvavé hrůzy, která je v tento slavnostní večer čeká..

Promo fotky a upoutávka k filmu The Circuit

6. června 2008 v 23:23 | Katka

Draci podzimního soumraku v ČR na DVD

28. dubna 2008 v 19:22 | Katka

Děj-Po 300 letech míru upadl svět Krynnu do temnoty, když zlá bohyně Takhisis a její armáda draků hrozí ovládnout zemi. Může malá skupina hrdinů, včetně čaroděje Raistlina, kněžky Goldmoon (Lucy Lawless) a elfského bojovníka Tanise (Michael Rosenbaum), zachránit svět dřív než bude vše ztraceno? Natočeno dle The New York Times bestselleru Draci podzimního soumraku, výpravné pohádky o moci, magii a netvorech.

Zajímavost: Série Dragonlance vznikla v polovině osmdesátých let. K původním autorům Margaret Weiss a Tracy Hickmanovi se přidali další, takže vzniklo bezmála 200 románů a novel.

Michelle propůjčila svůj hlas Tice. Koupit film si můžete třeba tady
 
 

Reklama