Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Michelle-Hlášky/Rozhovory/Články

2010 Complex: Kdo je tu ZLÁ HOLKA?

8. února 2012 v 15:24 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny

Přeložila jsem (hodně volně) rozhovor s Michelle Trachtenberg z magazínu COMPLEX /únor 2010/. Překlad byl dost náročný, pomáhaly mi s ním ještě Piperka a Misha, kterým moc děkuji.

Michelle hraje už od 3 let. Naštěstí se jí podařilo vyhnout sladkým rolím, z nichž by těšila pár minutám slávy. Do podvědomí se nám dostala jako sestra přemožitelky Buffy a nebo jako exhibicionistka v Eurotripu. Díky těmto rolím si získala značnou základnu obdivovatelů. A to, co na ní nejvíce milujeme je její nepředvídatelnost. Je to žena, která nejen že žije v současnosti, ale je pro každého nezapomenutelná. Tato 24-i letá Brookličanka dokáže zahrát ďábelskou Georginu v Gossip Girl i mladičkou sestřičku v Mercy.

V rozhovoru se dozvíte například něco z jejích zkušeností s devianty, o filmu, kde hraje s Brucem Willisem, o její spolupráci s Jossem Whedon, proč už nechce mít s Buffy nic společného, proč randí se staršími chlapíky a zda-li už chce založit rodinu...

2010 Michelle Trachtenberg o natáčení Mercy

30. ledna 2012 v 12:17 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny

Rozhovor z března 2010 pro IfMagazine.com. Překládala Jenny z angličtiny.

Herečka Michelle Trachternberg mluví o své roli v seriálu Mercy a producentce Gail Bermanové, která se podílela na tvorbě jak Mercy, tak i např. Buffy.

2009 Články ze zákulisí 17 Again

25. ledna 2012 v 13:22 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny

V rámci úprav na blogu jsem spojila dva články, které se týkaly filmu 17 Again a ponechala jsem v nich jen aktuálnější informace.

Michelle Trachtenberg říká, že byla vyděšená tím, že Zac Efron má hrát v komedii "Seventeen Again" jejího otce!
USmagazine.com prozradila (19.11.2008), že si na premiéru filmu chce vzít triko s nápisem "Zac Efron je můj táta!" (Zac Efron's My Daddy). "Nemyslím si, že by to jeho přítelkyni vadilo," dodává Michelle.
Fakt, že by byl 21-letý Efron jejím otcem je nemožný... Michelle je 23 let :D

2009 Georgina nikam nemizí!

18. ledna 2012 v 13:11 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Podle dřívějších zpráv se Georgina neměla objevovat v celé třetí řadě. Ale na jedné party se Michelle trochu rozpovídala a prozradila, že Georgina se rozhodně nechystá nikam zmizet.

"Georgina je element Gossip Girl. Nikdy nezemře, nemůžete ji zabít. Je to jako v hororech kdy si myslíte 'Uf, je mrtvá' ale jen co se otočíte, zvedne se a řekne 'Ne, nejsem'."

2009 Michelle:Vzpomínky na střední školu

5. ledna 2012 v 12:58 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Michelle Trachtenberg září po boku Zaca Efrona v teenagerovské komedii 17 Again. Ve filmu hraje středoškolačku, takže se jí novináři zeptali na její vzpomínky na střední. Ke svým zkušenostem ze střední školy řekla pár vět...

"Mám tvrdé zkušenosti," říká hvězda seriálu Buffy, přemožitelka upírů a Gossip Girl.

2009 IGN:S Michelle o seriálu Mercy

8. listopadu 2011 v 19:27 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

Rozhovor pochází z 23. června 2009. Text Jenny přeložila z anglicky psaného originálu - zde.
Pozn: Nepřekládala jsem úplně doslovně celý text.

Nedávno jsem se sešel s Michelle Trachtenberg, herečkou, která střídá role již od dětství, včetně malé sestry přemožitelky Buffy - Dawn. Trachtenberg se momentálně objevuje v seriálu Gossip Girl a od příštího roku ji uvidíme na NBC v novém lékařském dramatu "Mercy", který sleduje chod nemocnice očima sestry.

Michelle:Vycházející hvězda na obzoru

2. listopadu 2011 v 10:40 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny!

TextJenny přeložila z anglicky psaného originálu, jedná se však o starší článek (rok 1999), takže jsem pár částí vynechala.

Zatímco většina mladistvích tráví spoustu času před televizními obrazovkami, Michelle Trachtenberg se snaží vybudovat si kariéru v práci "za televizními obrazovkami".

"Miluju herectví," prohlašuje Trachtenberg. "To je to, co chci dělat po zbytek svého života."

2010 ET:James Van Der Beek je sexy

18. června 2010 v 22:57 | Katka
1
V "Gossip Girl" hraje Michelle Trachtenberg Georginu Sparks z Upper Eastsider, vysokoškolskou dezertérku, která by se nikdy neráčila přejít z hranic New Yorku do New Jersey, ale v "Mercy", hraje realistickou Chloe Payne, ablsolventku zdravotní školy, která se přidala k personálu v nemocnici Mercy v Jersey City, New Jersey a hledá směr v své zvolené kariéře. ET mluvvilo z původní hvězdou "Buffy the Vamprise Slayer" o porovnání rolí a odhalení jestli se Georgina vrátí zpátky způsobit více spouště v životě Blair Waldorf.

ET:Nějaká šance, že Georgina bude navrácena do Gossip Girl?

Michelle:Bude zpátky velmi brzy.

ET:Nezmizela z NYU? Jak se vrátí zpět?

Michelle:V poslední epizodě jste viděli, že odešla, protože to sama chtěla. Udělala neslušné věci a pak odešla pryč. Určitě se vrátí zpátky k ukázání následků za to, že byla poslána pryč s falešným princem. Bude tu skándál. Jiný než tamten, nemůžu toho říct moc.

ET:Ok, tak "Mercy". Tenhle rok tu bylo spuštěno několik nemocničních seriálů. Co si myslíš, že diváky mohlo zaujmout na tom tvém?

Michelle:Myslím si, že je kvůli zobrazení tří žen, které jsou velmi reálné, jsou to každodenní ženy, které jste mohl potkat na ulici. Také to pojednává o skutečných životních událostech, které nejsou zidealizovány. Zobrazujeme muže a ženy, kteři každý den zachraňuj životy. Myslím, že to vyvolávává obdiv. Také ta skutečnost, že natáčíme v Jersey--to všechno jsou dobré prvky pro seriál.

ET:Musíš se kvůli bytí v New Jersey hodně přizpůsobovat?

Michelle:Jsem z New Yorku, takže jsem velmi obeznámena s East Coast (Východní pobřeží). Nezůstávám v New Jersey pokuď nenatáčím. Žiju na Manhattanu.

ET:(Vtipkuje) Nemyslel jsem si, že by lidi z Brooklynu chodili do New Jersey?

Michelle:Ne tak moc, ale já jsem z Brooklynu, takže já byla tady a udělala to. Ale Jersey je ku prospěchu našeho natáčení.

ET:James Van Der Beek (pozn.Dawson's Creek/Dawsonův svět)  se přidává k hereckému osazenstvu. Bude sexy doktorem?

Michelle:No, on je sexy, mladý muž a bude hrát doktora, takže to můžete považovat za samozřejmé.

ET:Jak se ti líbí být začátečnickou zdravotní sestřičkou?

Michelle:Myslím, že to přináší základní součást toho s čím si diváci mohou porozumět. Objevujete věci s Chloe. Veronika (Taylor Schilling) a Sopnia (Jaime Lee Kirchner) jsou trochu víc otrlé, mají o hodně víc zkušeností. Takže, to když vidíte věci skrz oči Chloe, která to vidí společně s publikem,  myslím, že to se dobře hodí.

ET:Sledovala jsi tajně zdravotní sestry předtím než jsi začala s touhle prací, nebo prostě jen pracuješ s lékařským poradcem na natáčení?

Michelle:Opravdu je to jen při natáčení. Kdybych měla rychlokurz ve škole pro zdravotní sestry pravděpodobně bych si nepamatovala ani půlku toho, protože to není můj zvolený obor. Ale jsem definitivně vděčná za naše lékařské experty. Zdroj

Michelle si ve škole prošla peklem!

13. dubna 2010 v 23:10 | Katka
Herečka Michelle Trachtenberg má stále noční můry o jejích školních letech, protože školní tyrani ji udělali z života peklo. Bývalá hvězda Buffy the Vampire Slayer se stala terčem spolužáků, kteří ji klidně schodili ze schodů, lhaním jí dostali do problémů a kradli ji oblečení. Pohledná hvězda vzpomíná, "Když jsem byla na základní škole, shodila mě jedna holka ze schodů, zlomila mi žebro, narazila a zlomila mi nos a řekla ředitelovi, že jsem použila slovo b**ch (děvka) a nechali mě po škole." "Když jsem byla na nižším stupni střední školy, byl tam celý gang holek, které mě strkaly do skřínek a po tělocviku mi kradli oblečení, takže jsem si neměla co oblíknout." Dále magazínu Complex prozradila:"Na vysoké škole, byla dívka, která měla problém s drogami a pokoušela se mi udělat ze života peklo...chodila s několika mými kamarády a když jsme byli jednou v noci všichni venku, vzala někomu láhev vodky a hodila ji po mě." Ale Trachtenberg měla nedávno to potěšení setkat se s holkou, která ji strčila ze schodů, když odcházela z restaurace. "Byla tu zeď, asi, 20 paparazzů... nikdy předtím jsem neřekla nic takového, protože je to tak odporné, ale otočila jsem se na ní a řekla něco jako! Oh, Omlouvám se. Jsem vážně slavná. Potřebují si mě vyfotit. Smůla pro tebe!" 

Díky za pomoc s překladem Tery! Zdroj

2009 Rozhovor Daily News:Děti si mě dobíraly

5. června 2009 v 10:15 | Katka
Co by jsi dělal, jestli by jsi měl šanci znovu se vrátit na střední školu? Ve filmu 17 Again, který má dnes premiéru (pozn. 17. dubna) se Mike O'Donnell (Matthew Perry, Zac Efron) vrací do roku 1989 a obrací se na svoji rebelantskou dceru Maggie, která sedí vedle něj. Trachteberg se před filmovými monitory objevila jako Harriet ve filmu Harriet the Spy, když jí bylo pouhých 10 let. Nejlépe je asi známá jako Dawn Summers ze seriálu Buffy the Vampire Slayer. Naposledy se obvevila v nezávislém dramatu Against the Current, který měl premiéru na letošním Sundance Film Festivalu. The Daily News si s Michelle promluvil o její roli v 17 Again.

Byla jsi podobná Maggie, když jsi byla na střední škole?

Ne, já vlastně vůbec nebyla rebelka. Byla jsem víc nudná. Také jsem pracovala, když mi bylo sedmnáct, v Buffy a natáčela jsem Eurotrip. Ale byla to sranda, hrát Maggie. Nikdy jsem nehrála stejný charakter podruhé. Myslím že se to pak stává otravným a tak beru zřetel na cokoliv.

Jaké bylo pracovat s Matthew Perrym a Zacem Efronem?

Matthew je skvělý komediant a Zac je prostě úžasný. Jsme jako bratr a sestra.

Jaká scéna z filmu je tvá nejoblíbenější?

Pravděpodobně scéna, kde zkouším svést vlastního otce, protože vůbec netuším že je to on. Nikdy jsem nezjistila, že je můj otec a je pravděpodobně nejlepší nevidět ho takovýmhle způsobem.

Jako sedmnáctiletý, jak na tebe působí?

Snaží se zapadnout ke ,,cool,, děckám, snaží se vniknout do vnitřního úzského okruhu to je kam Maggie zpadá. Pokouší se aby se rozešla se svým přítelem jak by každý otec chtěl. Zkouší s ní rozmlouvat o tom, že není hodný kluk a snaží se zmáčknout požární alarm, když se líbají na chodbě.

Pokuď by byla šance, chtěla by ses vrátit na střední školu?

V žádném případě. Jsem teď velmi šťasná. Střední byla nepříjemná. Děti si mě dobírali a hrála jsem v v té době v Buffy, takže jsem tam zas tak moc nebyla. Možná teď jako dospělá bych se chtěla vrátit zpět a vidět a mluvit se svými spolužáky a říct jim aby si přestali dobírat lidi.

Co bude následovat teď?

Právě teď natáčím jedno hodinový pilotní díl lékařského dramatu pro stanici NBC s názvem Mercy. Objevila jsem se jako hostující hvězda v ,, Housovi" ale tohle je poprvé kdy hraju zdravotní sestřičku.

(Překládala jsem si to sama,proto bych to nerada viděla někde zkopírovné!) Díky za pomoc Bety! Zdroj

2009 Rozhovor s Michelle:Edward Cullen vs. Angel:Kdo by zvítězil?

9. května 2009 v 10:24 | Katka
,, Byla by to bitva na ostří zubů", říká Michelle Trachtenberg o upířím souboji.
Před deseti lety, dávno před krvežíznivou pijavicí Edwardem Cullenem z Twilight dobyl srdce náctiletých fanynek jiný upír, Angel z BtVS, který přitahoval dívky svým temným hloubavým šarmem.

Tak řekněme, že by se Angel a Edward potkali jedné noci v temné aleji a dali se do boje-kdo by zvítězil? Bývala hvězda z Buffy, Michelle Trachtenberg, si není jistá. "Ooh ... ah ... svatá dobroto! Angel a Edward Cullen - skvělý nápad!", říká a směje se.,, Myslím si že Angel je větší než Edward, ale jen fyzicky, takže by to mohla být bitva na ostří zubů. Museli bychom to vidět zahrané. Nemůžu to předvídat.

Nicméně je zde dizkuze ohledně toho zdali má Edward duši, v Buffy světě ji Angel určitě měl-což by mohlo udělat upíří bitvu o něco zajímavější.,,Angel má duši...drama! Upíří drama! Zbožňovala jsem Angela, když jsem byla malá holka. Myslím si že Edward je určitě okouzlující, ale neviděla jsem film tak nemůžu 100% říct, kdo je kouzelnější.

Mluvíme-li o filmech, pořád tu jsou dlouho trvající drby o Buffy, která by možná mohl najít cestu zpět na filmové plátno. ,,No, Buffy film už tu byl. To je film po zbytek našich životů.Myslím tím co jsme udělala se seriálem...opustili jsme ho když se těšil tak vysoké pozornosti a já si neumím představit, jak bychom se mohli chtít vrátit a zníčit tuhle historii.

Ačkoliv už možná nedostane šanci znovu si zahrát Buffynu malou sestru, pořád si ve svém srdci drží speciální místo pro tuhle postavu. ,,Dawn se skvěle hrála, byla jsem jí od 14 do 17, to byla velká část mého teenagerského života. Rozhodně to pro mě má speciální význam."

(Překládala jsem si to sama,proto bych to nerada viděla někde zkopírovné! Dík za pomoc Tery!) Zdroj
 
 

Reklama