Galerie opět funguje, ale jen z odkazu v menu! Malá aktivita do odvolání

Nicholas-Novinky / Zajímavosti

Nicholas Brendon předevčírem oslavil 46. narozeniny!

14. dubna 2017 v 1:05 | Katka

A stejně tak i jeho bratr/dvojče Kelly :)

Nicholas Brendon 12. dubna oslavil 45. narozeniny!

16. dubna 2016 v 22:30 | Katka

A stejně tak i jeho bratr/dvojče Kelly :)
Nicholasovi přeji k narozeninám opožděně hlavně hodně síly, aby konečně překonal všechny problémy (rozvod, závislost na alkoholu, pokus o sebevraždu), které mu za poslední roky komplikují život.

Nicholas Brendon a jeho bratr dnes slaví 44. narozeniny!

12. dubna 2015 v 20:35 | Katka

Nicholas získal roli v seriálu Faking It

3. listopadu 2014 v 23:16 | Katka
Nicholas a herečka Rita Volk

Nicholas Brendon se přidává k hereckému obsazení seriálu Faking It, novinku přinesl Entertainment Weekly.

Nicholas Brendon se podruhé oženil!

2. října 2014 v 23:43 | Katka

Jeho vyvolenou se stala přítelkyně Moonda Tee, kterou o ruku požádal teprve 2 dny před svatbou. Předtím byl ženat už v letech 2001-2006 s herečkou Tressou DiFiglia.

Nicholas Brendon a jeho bratr dnes slaví 43. narozeniny!

12. dubna 2014 v 23:23 | Katka

Nicholas scan 2 FR

19. dubna 2013 v 22:45 | Katka
imagebam.comimagebam.com

Přiznám se, že francouzsky vůbec neumím, takže jediné co chápu je, že jde o Nicholasův dům : D

2010 Nick zapojen do projektu Stand Up To Cancer

5. února 2012 v 14:14 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny

Herec Nicholas Brendon se zapojil do boje proti rakovině - "Stand Up To Cancer". Svůj autogram věnoval do aukce. Výtěžek poputuje právě do zmíněného projektu. Aukce se konala na konci srpna 2010 v Paříži a jeho autogram byl vydražen za 44 euro. Do akce se zapojilo 25 herců, kteří věnovali své podepsané fotografie.

2010 Nick podstupuje léčbu

31. ledna 2012 v 13:33 | Katka
Tento článek pochází z již bohužel skončeného foreverbuffy.blog.cz, s jehož majitelkou jsme se dohodli, že byla škoda přijít o všechno co jí dalo takovou práci, až bude blog smazán, díky Jenny

Serveru RadarOnline.com poskytl Nicholas Brendon exkluzivní interview, ve kterém komentoval novinky ze svého soukromí z posledních měsíců.

Zlaté Vánoce vychází v ČR!

30. listopadu 2011 v 22:32 | Katka
Film Zlaté Vánoce (A Golden Christmas) u nás vyšlo na DVD. V tomto filmu z roku 2009 si zahrál jednu z hlavních rolí Nicholas Brendon (Xander). DVD si můžete koupit tady jenom za 99 Kč.

Popis: Jednou v létě, když byla Jessica ještě malé děvčátko, prožila dětskou lásku. Léto skončilo a ona svého chlapce už nikdy neviděla. Nyní se jako dospělá vrací zpět k rodičům a chce koupit rodný dům. Její plán ale skončí neúspěchem, když zjistí, že její rodiče už dům prodali bez jejího vědomí. To je k vzteku! Ale není nový majitel nějak nápadně podobný chlapci z dětských let? Rodinná komedie o lásce s kupou psích "chlupáčů".

Nicholas Brendon byl zatčen!

18. března 2010 v 9:52 | Katka
Herec z Buffy the Vampire Slayer, Nicholas Brendon, byl předtím, než byl ve středu zatčen, zasažen taserem, informoval RadarOnline.com. Policisté sledovali Brendona, 38, poté co byli zavoláni do Venice, v Kalifornii poté co obdrželi oznámení na opilého muže, který se choval výtržnicky. Policie řekla, že Brendon se pokoušel udeřit policejní strážníky, kteří se dostavili, než se pokusil utéct z místa, neúspěšně. Dále řekla, že herce taserem zasáhli dvakrát a zatkli ho ho za těžký zločin vandalismu v souvislosti s majetkem, co zničil během incidentu. Zdroj

Nicholas znovu na divadelních prknech

11. listopadu 2009 v 23:03 | Katka
Nicholas Brendon, nejznámější jako Xander z TV show Buffy the Vampire Slayer se objeví v divadelní hře Santaland Diaries od Davida Sedarise, která bude uváděna Blank Theatre Company v 2nd Stage Theatre v Hollywoodu, od 20. listopadu do 20. prosince. Hra s jedním hercem je o Sedarisově zážitcích, kdy nezaměstnaný scénárista bral práci skřítka u Macy. Brendon se již předtím objevil ve hře Lobster Alice a má navracející se roli v Criminal Minds. Zdroj
 
 

Reklama